עוד החלטה גורלית - איזה לוח אם ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד החלטה גורלית - איזה לוח אם ?

TheSoupNatzi

Recommended Posts

לפנדה אין בכלל אפוקס ובגלל זה נכנסתי לבעיהי ותר גדולה

אחרי כמה התייעצויות החלטתי על לוח אל אביט אבל...שוב פעם, התלבטות

ואני מקווה שאתם תוכל לעזור לי להחליט

אתם אומרים לקחת את ה

ABIT SD7 RAID

http://www.exlmarket.co.il/exlmarket2/product-info2/773.17.html

או את ה

Epox 4G4A+

http://www.exlmarket.co.il/exlmarket2/product-info2/774.1.html

?

המחשב מיועד ל 1.6A (ולאוברקלוקינג....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו..שהוא לא רוצה RDRAM ::), ומאיפה לך שהוא יסתדר עם המוד כמו שצריך?

שני הלוחות האלו מצויינים, אני הייתי הולך דווקא על האפוקס בגלל הפיצ'רים (ICH4), אבל רק אם יש תקציב- אם לא, האביט גם- מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו..שהוא לא רוצה RDRAM ::), ומאיפה לך שהוא יסתדר עם המוד כמו שצריך?

שני הלוחות האלו מצויינים, אני הייתי הולך דווקא על האפוקס בגלל הפיצ'רים (ICH4), אבל רק אם יש תקציב- אם לא, האביט גם- מעולה.

כן אני רוצה ו......זהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תלך על האיפוקס EPOZX 4SDA שהא זול (בKSP) בפנדה הוא עולה 980 וב KSP 620!!!

לוח מעולה תומך ב NORTHWOOD B הצליחו להגדיר לו FSB 600 והוא עבד ב 600 FSB עם 1.6A כמו גדול ויציב מאוד!

כמובן תוחמך ב DDR333 ומצוין ל OC כמו שאיפוקס אוהבת!

חיסרון אחד:לכל לוחות בעלי סיס יש בעיה שהם משקרים מבחינת החום של המעבד אבל אני עכשיו בשיחות עם איפוקס והם יציאו לזה תיקון בקרוב (עידכון מיוחד לביוס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיסרון אחד:לכל לוחות בעלי סיס יש בעיה שהם משקרים מבחינת החום של המעבד אבל אני עכשיו בשיחות עם איפוקס והם יציאו לזה תיקון בקרוב (עידכון מיוחד לביוס)

אתה בטוח ? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תלך על האיפוקס EPOZX 4SDA שהא זול (בKSP) בפנדה הוא עולה 980 וב KSP 620!!!

לוח מעולה תומך ב NORTHWOOD B הצליחו להגדיר לו FSB 600 והוא עבד ב 600 FSB עם 1.6A כמו גדול ויציב מאוד!

כמובן תוחמך ב DDR333 ומצוין ל OC כמו שאיפוקס אוהבת!

דבר ראשון- הבנאדם רוצה\צריך רייד.

דבר שני, אני אישית לא אוהב את הצ'יפסטים של SIS, ומעדיף לקחת כאלה של - מה גם שמבחינת O\C ניתן להגיע איתם רחוק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו הן חנויות ווירטואליות ומה שאתה רואה באתר זה מה שאתה יכול להזמין מאצלהם ולאו דווקה מה שיש במלאי - זה מוסרים לך או שאתה שואל בשיחה איתם (אני מאוד מקווה שמישהו לא קונה בלי לשוחח עם החנות?!?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אני מאוד מקווה שמישהו לא קונה בלי לשוחח עם החנות?!?)

אתה מוכן לפרט למה?

אחרי הכל,אם אתה יודע דגם מדוייק וכדומה אז למה לא? זה בעצם מה שקנייה ברשת נועדה ....(חלק לפחות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...