ADSL ב PPP עוצר וממשיך ! הצילו !!! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ADSL ב PPP עוצר וממשיך ! הצילו !!!

DarkStar

Recommended Posts

לפני כשבוע שקיבלתי את ה ADSL - שידרגתי אותו לגירסת PRO לבדי ... הכל עבד טוב ויפה חוץ מההורדות ...

ההורדות היו ממש נוראיות !!! ואני לא מתכוון שהקצב היה 6kb/sec אלא אני מתכוון לכך שהמודם היה עוצר וממשיך !!

הייתי למשל מוריד ICQ הקצב היה עולה ל 50-60kb/sec הייתי מתלהב ומעלה חיוך על פני עד ש... הקצב ירד ל 0kb/sec !

ההורדה הייתה בקצב מקסימלי לכ 10-20 שניות ומפסיקה כלומר קופאת ( האינטרנט היה קופא עד שלא יכולתי לגלוש באותו זמן ! )

ולאחר כעוד 20-30 שניות הקצב היה חוזר בחזרה לקצב מקסימלי וקופא שוב ... כך חוזר חלילה עד שהקובץ הורד סופית ...

הבעיה המובעת פה לפי מה שאני הבנתי היא לא חד פעמית ולא רק קרתה לי ... אלא לעוד עשרות אנשים אולי מאות קיבלתי הרבה תגובות

מחברת אלקטל עצמה אך לשווא הם ממליצים לשחק עם ההגדרות של ה HUB ולא של המודם ...

הבעיה קוראת כאשר :

- המודם נמצא במצב חיוג של PPP ולא במצב PPTP .

- כאשר המודם מוריד בקצב מקסימלי לתחום ההגבלה של חברת האינטרנט (רוב האנשים שהבעיה קרתה להם היו תחת חיבור 0.5 כמוני)

פתרונות שהוצעו לי ממקומות שונים :

- להחזיר את המודם ל PPTP למצב הקודם ולעשות מחדש את השדרוג .

- לשחק עם הגדרות הרגיסטרי כפי שהומלץ ב ADSL.org.il

אצלי אישית הבעיה נפתרה אין לי מושג איך !!!! רק חשבתי שחשוב לציין את הבעיה הזאת כי היא קרתה לעוד הרבה אנשים !

אני ניסיתי את כל הפתרונות שהבאתי לפניכם והבעיה נפתרה אך לא מייד ! רק שחזרתי מירושלים לאחר 3 ימים גיליתי שהבעיה נפתרה אז אין לי הרבה מושג למה איך עשיתי את זה... או מה עשה את זה !

אני ממליץ לעשות שני דברים אם אתם ממש נואשים ! :

1. סעו לירושלים ל 3 ימים !.

2. נסו את הפתרונות שהבאתי בהודעה הנ"ל .

חברה אם זה קרה לכן ותיקנתם את הבעיה בדרך ממוכחת וידועה אנא להגיב ולרשום פרטים מדויקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אם זה המצב, הייתי קורא לטופיק בצורה אחרת.

"ADSL ב PPP עוצר וממשיך... ו..... הכל איכותי!"

תודה שידעת אותנו אח איכותי.

אני אישית הייתי ממליץ על פורמט... :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא להעביר ל PRO? :lol:

HUBER שלא תבין לא נכון ! זה לא עושה את הבעיה לכולם ואנו נמצא פתרון בהמשך...

כרגע תנסה להעביר לפרו , אם הבעיה תצוץ לך פשוט תחזיר למצב רגיל

בלי לחץ !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הצלחתי לפתור את הבעיה הזאת בגרסת home אם זה יפעל ב-pro שווה לנסות

כנס ללוח בקרה--->רשת

סמן dial up adapter לחץ מאפיינים---->מתקדם

סמן גודל מנת ip סמן בינוני ותאשר תנסבה גם לשחק עם זה תראה מה יצא לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בוא ידידי הנכבד והמלומד ותסביר לי מה באמת הצורך שלי כמשתמש קצה ב PRO?

ולגבי הלחץ - חפיף ;)

אחי ,אם יש לך יותר ממחשב אחד תאמין לי אין כמו השיטה של הפרו !, פותר הרבה בעיות בבית !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס ללוח בקרה--->רשת

אז זהו שאין Dial Up adaper בגרסת PRO החיוג מתבצע מהמודם עצמו ללא שום צורך בתוכנה חיצונית ( כמו למשל החייגן שיש בחלונות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס ללוח בקרה--->רשת

אז זהו שאין Dial Up adaper בגרסת PRO החיוג מתבצע מהמודם עצמו ללא שום צורך בתוכנה חיצונית ( כמו למשל החייגן שיש בחלונות)

במצב שלנו ,אלו עם הPRO זה מכוון ל TCP/IP של כרטיס הרשת ... אבל פעולה זאת היא בדיוק אותה הפעולה של ה Tweaks לריגסטרי שיש ב Speed Guide ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני נתקלתי בעיה הזו פעמיים! פעם אחת לפני ששדרגתי ל PRO (היה לי מחשב סרבר עם חלונות 2000

הבעיה נפתרה כשחלונות הותקן כ Standart (לוחצים F5 בהתחלה במקום F6 - בהתחלה בהתחלה כשיש עדיין את המסח הכחול ב DOS)

בכל מקרה לאחר השידרוג (כחודש אחרי) הבעיה חזרה והופיע במקביל גם אצל חבר שלי ולכן המסקנה שלי היא שהבעיה היתי אצלי הספק מה שהתברר כנכון מכיוון שלפני כשבוע שבועיים היתה להם תקלה בציוד ואחרי שהם תקנו אותה הבעיה נעלמה וההורדה מתבצעת בקצבים גבוההים ללא תקלות!

מסקנה הבעיה יכולה להיות גם אצל הספק ..במיוחד אם הבעיה מופיע פתאום בכמה מחשבים בבית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...