קוספירציה על מעבדי AMD - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קוספירציה על מעבדי AMD

se7en

Recommended Posts

בהכרח כן, הנה, דוגמא לא ממש רלוונטית אבל עדיין, הנה הסלרון 1.1 שקיבלתי כשהוא על 1450 דורש יותר מתח ממה שדרש ה-1.2, אבל מגיע כמובן לבאס יותר גבוהה, ואני מאמין שזה יקרה גם באת'לונים דורשי המתח יותר.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שאולי שכחתם לשאול את עצמכם היא לכמה ריאלית ניתן להגיע עם קירור קונביציונלי ולא עם המפלצות שיש שם.

אני מאמין שכשחום כן נלקח בחשבון (אני מתכוון לכך שעם קירור קרח יבש וכו, החום בשליטה די מוחלטת) לא ניתן להביא כל מעבד למיצוי וככל שתעלה מעבד לאחוז גבוה יותר מהפוטנציאל ההתחלתי שלו הוא יתחמם יותר ויפסיק לעלות יותר מוקדם.

מה הכוונה? XP1600 שיועלה ל 2GH יתחמם הרבה יותר מXP1800 שיועלה לאותה רמה. ז"א שאת ה XP1800 כן תוכל להמשיך להעלות מעבר למה שהעלית את ה 1600 לפני שהוא "יכנע".

אני חושב שעם אותה מערכת ואותו קירור בדיוק ושני מעבדים עם סטפינג טוב (2100 ו-1600) יגיעו לאותה רמה בדיוק.

אבל צריך לבדוק את זה.

למישהו יש 1600 לתת לבדיקה?

ממש לא! כל מעבד שונה אחד מהשני ובטח אחד שנקבע לעבוד כ1600+ ואחד כ1800 הרי שמיצרים את המעבד מצלמים אותו על וופר שמכיל מאות DIE אחרים, כל אחד יוצא אחרת אפילו שעברו אותו תהליך ייצור (סטפינג) לכן יכול לצאת מאותו וופר 1600,1700,1800 וכו'

והם בהכרח לא אותו דבר כי ה1800 "עבר" מבחנים יותר מאמצים נגיד את זה ככה...

שכחת שהמבחנים של לא נערכים בעזרת על!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...