בעיה עם מתח - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם מתח

S_pitts

Recommended Posts

אני לא בטוח שזה הפורום לפרסם אם לא אז תעבירו

הבעיה היא ככה יש לי מחשב פנטיום 3 1.1 גיגהרץ עם לוח אם אסוס TUCL2-C

אני חושב שיש לי בעיה עם המתחים השונים של המחשב

אתם יכולים לראות בתמונה שצירפתי שהמתחים לא ממש מתאימים למעבד פנטיום 3 טואלטין למשל

המתח של ה הוא 1.536 וולט במקום 1.475 כמו שהוא צריך להיות אבל זה הרבה פחות מדאיג בניגוד למתח של ה 12 וולט שהוא נמוך יותר ממה שהוא צריך להיות לא גבוה יותר (בקשר למתח של הליבה של המעבד נראה שהוא עובד בטמפ' רגילה והוא מכוון למתח נכון בביוס)

עכשיו למה אני שואל את זה?? בגלל שהכרטיס מסך(Geforce 2 mx 200) שלי עושה לי בעיות כל פעם שאני מריץ משחק מחשב אחרי כמה זמן או שיש לי מסך כחול של ווינדוס אקס פי שרשום בו Nonpage fault או משהו כזה או שיש לי את "היישום ביצע פעולה בלתי חוקית" של ווינדוס אקס פי אבל עדיין לא נתקלתי בבעיה יותר נפוצה עם ההתקנים של נבידיה ה infinite loop

הדברים האלו קורים כמה דקות אחרי שאני מריץ כל משחק שמשתמש בתלת מימד בין אם זה D3D או OPENGL

אם אני סתם מריץ ווינדוס כלום לא קורה והכול עובד אמרו לי שזה או בעיה עם ההתקנים החדשים של נבידיה או שהמתח שלך ב 12 וולט נמוך מידי והוא באמת נמוך מידי חוץ מזה שההתקנים הכי חדשים של נבידיה לא עשו לי שום בעיות לפני שהחלפתי מארז

המארז שהחלפתי הוא כמו שאמרו בחנות "מארז לפנטיום 3" בכל מקרה הספק כוח הוא 235 וואט אבל מסתבר שעל הספק במארז הישן שלי היה רשום 200 וואט ככה שאני מתלבט אם לשים אותו על המארז החדש הוא של חברה שאף פעם לא שמעתי עליה Astec והספק 235 וואט החדש שלי הוא של חברה שאני יודע שהיא גרועה L&C

אז מה אתם אומרים זו בעיה של וולט שתגרום ל 2 mx 200 לא לתפקד במשחקים אבל לתפקד רגיל בווינדוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שזה הפורום לפרסם אם לא אז תעבירו

הבעיה היא ככה יש לי מחשב פנטיום 3 1.1 גיגהרץ עם לוח אם TUCL2-C

אני חושב שיש לי בעיה עם המתחים השונים של המחשב

אתם יכולים לראות בתמונה שצירפתי שהמתחים לא ממש מתאימים למעבד פנטיום 3 טואלטין למשל

המתח של ה הוא 1.536 וולט במקום 1.475 כמו שהוא צריך להיות אבל זה הרבה פחות מדאיג בניגוד למתח של ה 12 וולט שהוא נמוך יותר ממה שהוא צריך להיות לא גבוה יותר (בקשר למתח של הליבה של המעבד נראה שהוא עובד בטמפ' רגילה והוא מכוון למתח נכון בביוס)

עכשיו למה אני שואל את זה?? בגלל שהכרטיס מסך(Geforce 2 mx 200) שלי עושה לי בעיות כל פעם שאני מריץ משחק מחשב אחרי כמה זמן או שיש לי מסך כחול של אקס פי שרשום בו Nonpage fault או משהו כזה או שיש לי את "היישום ביצע פעולה בלתי חוקית" של אקס פי אבל עדיין לא נתקלתי בבעיה יותר נפוצה עם ההתקנים של נבידיה ה infinite loop

הדברים האלו קורים כמה דקות אחרי שאני מריץ כל משחק שמשתמש בתלת מימד בין אם זה D3D או OPENGL

אם אני סתם מריץ כלום לא קורה והכול עובד אמרו לי שזה או בעיה עם ההתקנים החדשים של נבידיה או שהמתח שלך ב 12 וולט נמוך מידי והוא באמת נמוך מידי חוץ מזה שההתקנים הכי חדשים של נבידיה לא עשו לי שום בעיות לפני שהחלפתי מארז

המארז שהחלפתי הוא כמו שאמרו בחנות "מארז לפנטיום 3" בכל מקרה הספק כוח הוא 235 וואט אבל מסתבר שעל הספק במארז הישן שלי היה רשום 200 וואט ככה שאני מתלבט אם לשים אותו על המארז החדש הוא של חברה שאף פעם לא שמעתי עליה Astec והספק 235 וואט החדש שלי הוא של חברה שאני יודע שהיא גרועה L&C

אז מה אתם אומרים זו בעיה של וולט שתגרום ל 2 mx 200 לא לתפקד במשחקים אבל לתפקד רגיל בווינדוס?

אין דבר כזה פנטיום 3 טואלטין יש טואלטין :nono: :nono: :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שאמרו לי שרק מעל 1.2 זה השאר זה עדיין פנטיום 3 חוץ מזה שרשום פיזית על המעבד פנטיום 3 וזה מה שסיסופט סנדרה רשמה לי

אם זה היה אז הוא היה רושם בפוסט?

עידכון: ביררתי קצת ויש טואלטין פנטיום 3 ויש סלרון

שניהם

FC-PGA2

אבל אחד זה השני זה 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך amiram

באמת ידעתי שיש הצדקה לקופסא הירוקה הזאת שרשום עליה 3 ולא (קופסא סגולה)

בכל מקרה למישהו יש מושג?

בדיוק התקנתי את הגירסאות היותר ישנות של ההתקנים של נבידיה 21.38 או משהו כזה בכל מקרה זה לא עזר ועוד עכשיו הווינדוס התרסק גם סתם ככה אז החזרתי את ההתקנים החדשים והווינדוס חזר לעבוד אבל המשחקים לא וגם לא 3d studio max

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרייברים 28.32 נראים לי מוצלחים מהנסיון שלי.

בכל אופן לא מזיק לקחת איזה ספק 300-350W סביר ולראות.

בעיקרון 230W מספיק למערכת הזו אם הוא מבית טוב, אבל לא מכיר את זה שאתה מזכיר.

רק להבהיר את נושא ה קופרמיין וטולאטין:

קופרמיין הוא ב 0.18U ומייצרים בו PIII 533MHZ עד 1.13GHZ וסלרון 533MHZ עד 1.1GHZ

PIII קופרמיין בא עם 256K, סלרון עם 128K

טולאטין הוא ב 0.13U ומייצרים בו PIII 1.13GHZ עד 1.4GHZ וסלרון 1.0GHZ עד 1.3GHZ

PIII טולאטין בא עם 256K (לא תומך ב DUAL) ו 512K (תומל ב DUAL), סלרון עם 256K.

חלק מהמהירויות מיוצרות בשני הסוגים וצריך להבחין ביניהן.

מי שלא עוקב שיסתכל כאן:

http://www.intel.com/support/processors/sspec/p3p.htm

וכאן:

http://www.intel.com/support/processors/sspec/icp.htm

סטפינג (STEPPING) שמתחיל ב T הוא טולאטין, C הוא קופרמיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי החלפתי ספק ל 300 וואט ממחשב אחר ועדיין לא עובד כנראה הכרטיס מסך שלי נדפק

באמת הקבלים עליו לא נראים משהו אחד נראה כאילו הוא התרחב יותר מהאחרים וחלק מהעטיפה התרמית שלו ירדה

אני ינסה כרטיס MX 400 שיש לי במחשב אחר :jump:

דרך אגב הכרטיס הוא של INNO 3D והוא סירב בתוקף לעבוד במחשב השני שיש לי בבית (DELL) אבל MX 400 של עובד במחשב ההוא בסדר כנראה שהכרטיס באמת דפוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...