שוחרר - CATALYST 4.9 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוחרר - CATALYST 4.9

cupra

Recommended Posts

נראה טוב .

Doom3 performance improves 10-15% on ATI RADEON X800 XT products when anti-aliasing is enabled. UT2004 performance improves considerably on the ATI RADEON 9500 PRO, RADEON 9700 PRO RADEON 9800 PRO and RADEON 9800 XT products. The benefit can be 25% or more in some circumstances, particularly at extreme graphics settings such as 6xAA + 16xAF.

http://www.ati.com/support/drivers/winxp/radeonwdm-xp.html?type=xp&prodType=graphic∏=productsXPdriver&submit.x=17&submit.y=5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סופי, סופי ילחוץ.

התקנתי אבל משום מה ה CONTROL PANEL החדש שלהם הזה לא עובד לי... האמת שהוא לא מעניין אותי כרגע

מה שעדיין מעצבן אותי שיוצאת לי הנשמה עד שאני מצליח להעביר את התמונה שיש לי במחשב לטלוויזיה כולל ...

משום מה אני מנגן ולא רואה אותם ב TV. הצלחתי פעם ועכשיו לא!

זה משגע לי את השכל...

למשהו יש פתרון קסם?

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סופי, סופי ילחוץ.

התקנתי אבל משום מה ה CONTROL PANEL החדש שלהם הזה לא עובד לי... האמת שהוא לא מעניין אותי כרגע

מה שעדיין מעצבן אותי שיוצאת לי הנשמה עד שאני מצליח להעביר את התמונה שיש לי במחשב לטלוויזיה כולל סרטים...

משום מה אני מנגן סרטים ולא רואה אותם ב TV. הצלחתי פעם ועכשיו לא!

זה משגע לי את השכל...

למשהו יש פתרון קסם?

יניב

הControlPanel דורש התקנה של סביבת הdotNET של .

ובקשר לצפיה בסרטים, תשנה את המסך TV למסך הראשי ואז תראה את הסרט ולא חלון שחור במדיה פלייד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי באפשרויות אפשר להחזיר את זה

אבל בשביל מה אתה צריך אותו בכלל?

כל מקרה שמעתי דברים לא טובים על הקונטרול פאנל החדש ועל הדרייבר 4.8

אנשים רציניים שהתקינו 4.9 ומוכנים לפרט עליו יותר, איך הוא בשוואה לקודמיו מה הפלוסים והמינוסים שלו, נשמח לשמוע ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדרייבר הזה זה -------מינוס אחד ענקי!!! כאשר מתקינים את הframework זה תופס עוד . וכאשר הקונטרול פאנל רק יושב לו בצד ב-task

הוא תופס 40 מגה מהזיכרון של המחשב!!!!!!!!!!!!

פשוט אי אפשר להאמין, איך אני מחזיר את זה למצב הקודםםם.

איזה דרייבר גרוע אלוהים ישמורר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח בקרה הזה מותקן אצלי כבר כמה ימים

מה שטוב בו שהוא ממש יפה ובמקום האייקון שלהם שהיה למטה יש אייקון עגול למטה אדום עם לבן התוספות הכי טובות זה שהם שמו כמו מין של בתוך הקונטרול פאנל שמראה לך מה השינוים באיכות עושים ז"א איזה שהוא דמו שרץ בתוך חלון אתה גם יכול לשים אותות בתוך מסך מלא ואז הוא מראה לך את ההבדלים באיכויות

מה שעוד נוסף זה יותר אפשרויות שליטה ידניות על D3D וגם על OGL והדבר הכי חשוב זה התאמות ספציםיות לאפליקציות אתה יכול לבחור משחק ולהתאים את הדרייבר אליו

והדבר האחרון כשאתה לוחץ כפתור ימני על השולחן עבודה אתה יכול להיכנס משם ישר ללוח בקרה

וזהו בערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאודדד רציניייי הדרייבר+האפליקציות השונות של ה-framework לוקחות עוד איזה 40 מגה מהזיכרון של המחשב.

ואפילו שאני מפעיל את הדבייר ויוצא עדיין נשארים דברים משחקים בזיכרון.

זה ממש ממש מעצבן אותייייייייייייייייי

כנראה שהגיע הזמן לעבור לג'יגה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...