האם צורב יכול ביום בהיר אחד להפסיק לצרוב overburn? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם צורב יכול ביום בהיר אחד להפסיק לצרוב overburn?

yoss

Recommended Posts

עם אותו צורב, אותה תוכנת צריבה ועם אותם המדיות שפעם יכלתי לצרוב עד 714 מגה, אני עכשיו לא מסוגל לצרוב אפילו 704 מגה. אני מקבל מנירו הודעה שה DAO לא הושלם. האם למישהו זה קרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קרה אבל זה מסמן את תחילת הסוף - המנורת ליזר של הצורב נחלשת ולכן את לא יכול לצרוב יותר.

זה ילך ויחמיר אבל ביום שהצורב לא יצליח למלא דיסק רגיל (אני מעריך כמה חודשים אולי חצי שנה ) אז הוא ימות במכה.

התופעה השניה זה שכוננים אחרים יהיה להם יותר קשה לקרוא את המידע על הדיסקים שאתה צורב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם אותו צורב, אותה תוכנת צריבה ועם אותם המדיות שפעם יכלתי לצרוב עד 714 מגה, אני עכשיו לא מסוגל לצרוב אפילו 704 מגה. אני מקבל מנירו הודעה שה DAO לא הושלם. האם למישהו זה קרה?

מה שנאמר כאן עד עכשיו הוא נכון. עוד דבר שאני מציע לך לעשות זה לבדוק מה הנפח של הדיסקים באמצעות NERO כי זה יכול להשפיע על הOB. יש לי חבילה של 25 דיסקים שחורים של DCD יש כאלה שNERO אמרת שהם 698, יש כאלה שהיא אמרת שהם 704 ויש כאלה שהיא אמרת שהם 714, וזה מאותו חבילה בדיוק. אלה של 698 אפשר לצרוב עליהם עד 710 ועוד קצת בלי הרבה בעיות. אלה שהם 704 אפשר עד 720 ומשהו ועל ה714 אפשר רק עד שיבעה מאות עשרים ומשהו. שתבין, החבילה היא דיסקים של 700 מגה, זה גם די תלוי במדיות.

בעניין הצורב, איזה צורב זה? כמה זמן יש לך אותו? והאם צרבת איתו הרבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחשו מה? ;D

התקנתי גירסה ישנה יותר של נירו 5.0.0.9 והכל הסתדר.

אני מצרף תוכנה קטנה שמציגה נתונים מתוך ה Pre-Groove של הCDR בינהם יצרן המדייה, גודל ה oversize, מהירות צריבה נתמכת וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...