מה דעתכם על קניה של HD של Maxtor נפח 80 ג'יגה - האם יש מהיר יותר - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על קניה של HD של Maxtor נפח 80 ג'יגה - האם יש מהיר יותר

amir77a

Recommended Posts

מה פתאום, מאיפה הבאת את זה, חלילה!

חברות הכוננים הקשיחים מרמים (מה זה לא ברור?) כי עד כמה שזכור לי במחשב החישובים נעשים בינארית על בסיס 2 ולא דסימאלית על בסיס 10!

המינוח השתנה (למינוח מטומטם שלא תפס) ב 1998, אומנם נכון, אך בין זה ובין הצדקת אי-המוסריות בניצול ה"בילבול" הנוצר ע"י חברות הכוננים הקשיחים הדרך ארוכה.

ומלבד זאת עד 98' המינוח קילו, מגה וג'יגה היה נכון (רישמית, ע"י ה IEEE) במחשבים ל 1024 (למרות שלא נכון פיסיקלית עפ"י אמות-המידה ולכן שונה) ולמרות זאת השתמשו בו לכפולות של 10....מה תגיד על זה?

שמעת פעם על החסום 137 הג'יגה (מרחב כתובת של 27 ביט)? אז זה 128 ג"ב (כמובן), זה 137 מליארד בייטים - זה כן. (כמובן שב ata133 זה 40 ביט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומלבד זאת עד 98' המינוח קילו, מגה וג'יגה היה נכון (רישמית, ע"י ה IEEE) במחשבים ל 1024 (למרות שלא נכון פיסיקלית עפ"י אמות-המידה ולכן שונה) ולמרות זאת השתמשו בו לכפולות של 10....מה תגיד על זה?

הממ אפילו אתה כתבת פה "שזה שלא נכון פיסיקלית עפ"י אמות-המידה ולכן שונה"

בכלל היחידות שבהם משתמשים קילו מגה וגגה הם יחידות שהמשמעות שלהם זה כפולה באלף ! בדיוק כמו החישוב שבו משתמשות יצרניות הכוננים. וזה שבעבר במחשבים השתמשו ביחידות אלה בטעות בכפולות של 1024 זה היה הטעות !

כיום כשליחידות של כפולות ב1024 יש כבר שם שונה כמו שהראת בלינק שלך אז תגיד לי אתה, נכון שמערכות ההפעלה אמורות להשתמש ביחידות חדשות אלה במקום ביחידות הקילו מגה וגגה. ולמה הם עדיין מצינות כמות מידע בצורה לא נכונה ביחידות לא נכונות ?

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה שאני אגיד לך? אני יצרנית מערכת הפעלה? מה?

המונך היה נכון רישמית ע"י ה IEEE עד 98, נתפס בשוק ומימים ימימה משמש לזה במחשבים. ושלא תחשוב שיצרני הכוננים הקשיחים לא יודעים זאת (ושהם מטעים). אם כי עכשיו הרמאות שלהם "חוקית", לפני כן (תרם 98) היא לא הייתה חוקית.

חוץ מזה מי יכול להאשים את המשתמשים עם מונחים הנשמעים כ"כ מטומטם כדוגמת אלו - ראית אותם? זה מגוחך.. בגלל זה זה כ"כ לא תפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בגלל שהוא גם באותה רמת איכות עם הסיגייט וגם זול יותר. "

איזה אותה רמת איכות?

פעם ראית מישהו מתלונן על הסיגייט שלו? על המקסטור כבר היו כמה, אומנם לא הרבה אבל עדיין.

אני אישית חושב שזאת תקופה ממש גרועה לקנות דיסק קשיח מפני שSERIAL ATA צריך להכנס לשוק ויעביר 150MB בתור התחלה..... ובטוח יהיה בקרי SERIAL ATA כך שזה יתאים לכל אחד. מתי התקן הזה אמור לצאת מישהו יודע?

אני גם לא ראיתי מישהו מתלונן על המקסטור שלו, ודווקא אחד על הסיגייט- כן (בת'רד הזה למשל..)

למה להוסיף 80-90 שקל להסיגייט כשהמקסטור משתווה ואף עובר אותו לפעמים? בזבוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שלא ראית תלונות על מקסטור זה כי:

א. אתה חדש פה..... המסקטור הגיע לפני שבכלל היית כאן...

ב. אולי אתה משקר, כי היו פה תלונות על רעשים ועל החזרות של מקסטור.........

אני אישית הייתי לוקח WD 120GB 8MB כיום, למרות שיש בארץ גם דגם של 80GB 8MB של WD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...