האם הסיפור מוכר לכם ??? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הסיפור מוכר לכם ???

ofer_mat

Recommended Posts

עשיתי ADSL שבוע שעבר ושמח ומאושר ניגשתי להוריד קבצים במהירות מדהימה..אבל תראו איזו הפתעה אני לא יכול להוריד

2 קבצים במקביל( WTF!!!) אמרתי לעצמי אולי זה בעיה בסרבר ספציפי ניסיתי עוד אתר ועוד אתר כל סוף השבוע והבעיה אכן קימת

פנים ביום ראשון על הבוקר ל בין לאומי ספק האינטרנט שלי ענה לי אחד אדוארד ניסינו להוריד 2 קבצים אכן הבעייה חזרה נכנסנו לאתר של "איזה אתר ישר כזה שאין בו הפרעות" והבעיה לא חזר הפתרון שלהם היה להשתמש ב FLASHGET כדי להוריד את הקבצים כי הבעיה היא בגודל הPACKתים שנשלחים מהמחשב ואין מע לעשות אולי לנסות לבדוק את הקוו בבזק.

בבזר בדקו את הקו ואמור "שיש לך יופי של קו ושיהיו הרבה אנשים שיקנאו בך"( כן בטח כול העולם מקנא בי) ואין כל בעיה

מה שנשאר מכל הסיפור הזה הוא שאני יכול להוריד קובץ אחד כל פעם אחרת הקובץ השני נתקע ב KAZA אני יכול להוריד מספר קבצים

וגם ב FLASHGET

למישהו הבעיה מוכרת אני צרך עזר !!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אין ממש מה לעשות, כי מה שקורה, זה, טוב רגע לפני שאני אסביר, אני רוצה להגיד שיש שתי מובנים לרוחב פס:

1) כמות הנתונים המקסימלית שיכולה לעבור בשנייה נתונה לPacket אחד.

2) כמות הנתונים המקסימלית שיכולה לעבור בשנייה נתונה סה"כ.

כלומר, 1 זו המהירות שהספקית/ספקית קו מספקת לך ו2 זה כמה הקו מסוגל לשאת.

בכל מקרה מה שקורה הוא שרוחב הפס של הקו שלך (2) היא שווה למה שהספקית/ספקית קו(בזק) מגבילה אותך (1) ואז אתה לא יכול להוריד יותר.

הבעייה היא כנראה במרחק מן המרכזיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מרכזיה ליד הבית אולי 300 מטר אם נגזים באורך החוט ( מרחק אוורי הוא אפילו לא 100 מ' )

ואני מוריד קבצים במהירות של 30-70KB שבזק בדקו לי את הקו הורדתי שני קבצים ב 35 ו 36 KB

תשמע זה ממש מעצבן !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...