תרבות הדיור - והפעם, שכנים מעצבנים - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תרבות הדיור - והפעם, שכנים מעצבנים

Merrymoon

Recommended Posts

כן,אני יודע איך אתה מרגיש סבא שלי,וניתקו את המכשירים.

מצטער שהעלתי את זה בכלל,אני יודע איך אתה מרגיש.

דרך אגב אני אידיוט אני יודע פשוט שאין לי מה לומר יוצא לי מהפה שטויות,היה עדיף אם היתי שותק.

אני מצטער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם לא יודעים כמה שאני מבואס עד שהבאתי את הקליפוש פרומדיה שלי מחו"ל(רמקולים למי שלא הבין) עברה צמוד אלי שכנה לאחר שבוע כאן צמוד ושאני אומר צמוד אני מתכוון לצמוד החדר שלי והבית שלה חולקים קיר משותף ובמקרה יש לה גם תינוקת בת חצי שנה ובקיצור אני בקושי יכול לנצל את הרמקולים אני בקושי יכול לשמוע בהם ובא לי פשוט לדפוק לה בדלת לירות לה ולתינוקת שלה בראש ולשים פול ווליום של טראנסים כול הלילה פשוט נמאס לי.

בגלל כול הצרות האלה אני חושב על כמה חבל עד שהגיעו אליי הרמקולים :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אחי משתתף בצערך.

בכל מקרה לי יש סיפור מצחיק קורע חובה לשמוע אותו !  ;D

אז ככה הכל התחיל שקניתי את ה אלטק 880 שלי, לאחר כמה זמן מתי שאמריקה התכוננה לתקוף את עיראק במלחמת המפרץ 2

נפל לידי קובץ וינאמפ של אזעקה עולה ויורדת אמיתית ! (אתם קולטים את הראש שלי כבר.... ;D)

בקיצור אמרתי שאני אפעיל את זה קצת סתם לקטע, טוב הפעלתי את זה בצהריים וזה היה בזמן שאמריקה היתה אמורה לתקוף בכל יום,

הגבהתי את הרמקולים ולחצתי play חחח אני אומר לכם זה היה קורעעע ! שכנה מקומה שלישית רצה בחזרה לבניין, מישהו בן 50 אומר ל 2 ילדים

לעלות הביתה מתחילה מלחמה. אחח אחח איזה פאניקה  :lol:

בקיצור אחי רצה גם להשמיע את זה הוא לקח והשמיע גם ואז אני השמעתי שוב... שכנה מעלינו ירדה והתחילה לצעוק שתזמין משטרה, אמרתי לה שתעוף לי

מהעיניים וזהו לא קרה כלום לא נמשיך לכתוב הרבה.

יש לציין שזה לא היה ביין 2 - 4 ואי לכך יכולתי להפעיל את זה בעוצמה הזאת, ואת קובץ הסאונד הזה ... הדבר היחיד פה שיכול להיות שעברתי

על החוק זה שהשמעתי את הסאונד בעוצמה חזקה מידי שעוברת את התקנות אבל בשביל זה צריך מודד דציבלים ואת המכשיר ואז לתבוע אותי ...

בכל מקרה מאז החלה מלחמת אצלי בבניין ובבניין ממול.. אני עם שלי, אחי עם קרייטיב 4.1 + יאמאהא 2.1,

שכן מקומה שביעית עם של קנווד לקולנוע בייתי בחדר, שכן מקומה שלישית עם אינספייר 2.1 הדגם החדש, עוד שכן עם של מערכת.

והשכנים כבר צועקים וזועמים... אבל אני לא שם חזק וביין 2-4  :-X

אגב גם לי יש שכנים שתמיד באים "רק" לחצי כוס חלב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...