תרבות הדיור - והפעם, שכנים מעצבנים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תרבות הדיור - והפעם, שכנים מעצבנים

Merrymoon

Recommended Posts

לכל אחד יש לפחות אחד כזה. הוא גר ממול, למטה, למעלה או אפילו איתך. שכנים מעצבנים. יצורים תורדניים. זאת המוזרה ההיא שבאה לבקש כוס סוכר אך אף פעם לא מחזירה את הכוס. זה השכן המעפן שמשמיע מזרחית ב-6 בבוקר בפול ווליום או סתם איזה זוג שעושה הרבה, אבל הרבה רעש ומפריע את שנתינו.

אתם מוזמנים לשפוך את חוויותיכם כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עברתי לבניין דירות חדש, האנשים איכותיים ולא עושים בעיות.

הבעיה היא שהם יותר מדי איכותיים, אפילו כשאני מנסה שיצעקו עלי ע"י השמעת prodigy בפול ווליום בשעות הבוקר-צהרים הם לא אומרים כלום ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח, הלוואי עליי פרודיג'י בבוקר... אצלינו את הדירה ממולי מישהו תמיד מזכיר לכל מיני חולי נפש שלא מאשפזים אותם כי הם לא מסוכנים לעצמם או לחברה אבל אלו אנשים... חולים וקשה לחיות איתם. אז הפעם זה כמה כאלו עם נכות שכלית אבל מה ערסים. אני הלכתי לישון ב-4 בבוקר וציפיתי שב-6-7 אני אהיה בחלום ה-7 שלי אבל לא. כמו הוראת קבע המכוערים האלו משקימים אותי במזרחית פול ווליום. בצהריים זה סתם ערבית, אבל מה דוחה. אני חושדת שגרים שם מחבלים... :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מושבניק...... יש בעיות?!?!

יש לנו שכנה אחת פוסטמה שגרה לידנו.......... כלבים חראות יש לה......

ומעלינו יש איזה יצור משוגע..........

כזה היה אצלנו אירוע ודוד שלי זרק זבל לפח

ובבוקר באו חתולים פיזרו הכל

אז השכן הדפוק התקשר לאבא שלי התחיל לצעוק שהוא יבא טרקטור יתחיל להרוס.. מה שהוא לאדע אבא שלי קבלן.. אבא שלי צעק עליו בחזרה שהוא יביא עליו 10 טרקטורים חחחחח

הוא לא שפוי הבן אדם..

שעברנו הגנן שתל פה עץ דקל אז הוא התלונן שזה מסתיר לו את הנוף.. איזה נוף?!?! כביש ירושלים תל אביב?? טבו אז שמנו תפוז סיני שזה עץ בגובה מטר..

הדפוק בא ועקר את כל העצים......

אז הגנן אמר לאבא שלי ואבא שלי אמר לו שהוא דפוק ושיעזוב.. הגנן לא וויתר והלך לדבר איתו והואו התחיל לצרוח עליו

אני אומר לכם.... שכנים רעים זה הדבר הכי רע שיש.. שכנים טובים זה הדבר הכי טוב שיש.......

עריכה:

הבעיה היא שהם יותר מדי איכותיים, אפילו כשאני מנסה שיצעקו עלי ע"י השמעת prodigy בפול ווליום בשעות הבוקר-צהרים הם לא אומרים כלום ???

יש לי חולצה שכתוב עליה פרודיג'י (למעשה אני לובש אותה עכשיו) ויש גם נמלה חח

לא ידעתי מה זה בדיוק אבל זה חולצה מגניבה....

אפשר הסבר ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי השכנים אחלה

חוץ מאחת שתמיד מתוללנת

אבל WHO CARES?

מה שטוב אני גר בקומה האחרונה(פאנטאוז)

אני עושה רעש לשכנים לא הם לי :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גרה בקומה אחרונה ובחורף דולף לי הגג ??? גם שומעים את היונים תמיד עושות רעש עם הציפורניים על הגג, זה גג מפח. זה נורא. פעם אני אשחרר את החתולה שלי על הגג שתלך ותפחיד אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ואשחרר אותו לעשות טרור לשכנים ממול. אולי הם יתפנו... >:D

אתה יודע מה זה לשמוע ערבית בפול ווליום בבוקר כשאתה מנסה לישון??? מה שמזכיר לי, אני אשים להם

איזה קריידל אוף פילת' או משהו. זוכרת כששכן שלי מלמטה (ידיד ותיק) קנה סטריאו חדש עשינו עם זה טרור לשכנים

מהבניין ממול שתמיד ראו שכל השכונה תשמע וגם צועקים "גול!!!" שכל העיר תשמע, גם אם זה משחק של

איזו קבוצה מעבר לימים וזה משודר ב-3 לפנות בוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חולצה שכתוב עליה פרודיג'י (למעשה אני לובש אותה עכשיו) ויש גם נמלה חח

לא ידעתי מה זה בדיוק אבל זה חולצה מגניבה....

אפשר הסבר ::)

אין לי מושג, אני יודע שיש להם דיסק עם תמונה של סרטן עליו.

אם מתחשק לך להרים את השכונה (או את הרפת במקרה שלך) נסה את השירים breathe ו smack my bitch up, שירים מצויינים נגד שכנים, כנראה חוץ משלי :-\

גם בבית הקודם לא היו לי בעיות עם שכנים, כנראה בגלל ששמרתי על אדישות מולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקי מבעיות, גר ליד ישוב.

בעצם יש רק בעיה אחת קטנה (לא בדיוק בעיה, סיפור), יש לי שכן שגר ממש ממש לידי שאני לא יודע איזו בעיה בדיוק יש לו הוא צועק כל הזמן משהו כזה:

"כולם שונאים אותי, כל החיים שלי שנאו אותי אף אחד לא אוהב אותי... אבא שלי שנא אותי כל כך שנא אותי!" ככה כמעט כל יום הוא צועק. אח שלו מבקר אותו מדי פעם...

אני לא יודע בדיוק את הבעיה הפסיכולוגית של האיש הזה, אבל הוא גר עם ההורים שלו עד גיל 50 בערך הם נפטרו בערך לפני 10 שנים (אין לו עבודה).

הוא הולך ברחוב, ומדבר לעצמו וצורח לעצמו ככה עובר כל יום בחייו.

לפי מה שאבי סיפר לי, שההורים שלו לא העריכו אותו כנראה מספיק... ושאבא שלו ירד עליו.

עצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר שאני הכי שונא במושב שלי

זה הכלבים

כל דרך שתלך יהיה לך כלב..... יש את הקטנים האלה שחושבים שהם סוס יעור ויבואו ינבחו יגיעו סנטי ממך ולא עוזבים... איך הם דורשים בעיטה וואי.....

יש את הגדולים.... אני מסתובב ולוקח דרך אחרת

יש לשכנים שלי כלב שנראה לי שצילמו אותו ושמו אותו בדום 3

שיו איזה מפחיייייייייייייייייייד נראה כמו לאדע מה

אבל גם הבעלים של הכלבים הם כלבים והם משחררים אותם והם מטלים טרור בכל בית נקופה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...