T-Bred Motherboards - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

T-Bred Motherboards

Regev

Recommended Posts

טוב אני לקחתי את העיניין של התאימות של MSI לבדיקה.

ככה הלוח בתח כניסה חייב אבל ממש חייב מתח מיוצב עם סטייה של לא יותר מ 3-6 אחוז.

יש לו בכניסה מערכת של קבלים שאמרוה לעזור ביצוב המתח (על כל לוח יש את זה) בשוט בלוח הזה הדרישת מתח הם יותר

מדויקות.

לקחנו את הספק שלי הישן של AOPEN יש לו לפעמים כפיצת מתח של 8-13 אחוז שזה לא בעיה ללוחות אחרים אבל אצל MSI זה

כנראה החליטו על קצת יותר קשוח.

אני גם לקחתי את הספק שלי החדש 350 של ומדדנו אותו גם בעומסים שונים (כל הבדיקות נעשו במעבדה בתדיראן ולא מחובר למחשב אלא למערכת בדיקת יציבות לספקים ) הסטיות והקפיצות היו ממש יותר נמוכות 2-3.5 אחוז וגם רק ממש בהספקים שהגיוע ל320-340 וואט .

ניסינו עוד ספקים סתם עלומי שם שהיו שם וגם לא היו קפיצות גדולות - עומס רגיל (60-80 אחוז מההספק המקסימלי) היו עד 9 אחוז קפיצות.

בהספקים גבוהים היה קפיצות גדולות.

חשוב לציין שאני משתמש בביטויים לא נכונים מבחינת החשמל אבל פשוט חשוב לי שכולם יבינו.

למבינים :

כאשר המתח הנכנס לספק פשוט היה שונה בתדר מ 52 הרץ או 47 הרץ (התקן הוא 50 ) אז הופיעו ממש בעיות בספקים פשוטים

שאין להם קבל גדול בשביל ליצב טוב ולעמוד בספייק של מתח.

כלומר כל אלה בבית ש המחשב מחובר איפה שמחוברים הרבה נורות שם יהיה בעיה.

גם על ספקים שהיה רשום 240וולט בלבד ולא 220-230 היו בעיות בחיבור עם מפצל שקעים (שוקולדה) בגלל ירידת מתח כאשר

מכשיר אחר מופעל שמחובר בשוקולדה.

זה לא אומר שהלוח של (חזרה לנושא) הוא טוב או לא טוב הוא פשוט רגיש יותר או מחמיר יותר (אני רואה את זה לחיוב)

בקשר ל מתחים.

האאא שכחתי - חיבור ל UPS כמובן פתר את רוב הבעיות בכל הספקים (חיברנו ל UPS ממש טוב שעולה קרוב ל 2000 דולר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...