RADEON 8500 VS G 4 4400 TI - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RADEON 8500 VS G 4 4400 TI

LIBER

Recommended Posts

KoM, יש לי הרגשה שאם אני שם מולך שתי מערכות זהות, אחת עם Ti4400 של ואחת עם של MSI אתה לא תוכל להבדיל ביניהם.

זה לא כמו פעם שבאמת היו חברות מסויימות כמו hercules ו- שייצרו מוצרים איכותיים מעל כולם מבחנית פילטרים של דו-מימד..

כל החברות שנתנו שם רע למוצרים מבוססים nvidia בעתם השתפרו.. ו- לא מייצרת פילטרים גרועים..

לא כמן Inno3D לפחות.. ;D

בכל מקרה אני הייתי ממליץ על ה-Ti4400 אם יש תקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לפתור את הדילמה שלך בצורה מאוד פשוטה:

לי יש את ה 8500LE של הרקולס ול SE7EN יש TI4600.

ראינו משחקים אצלו ואצלי והמסקנה היא שאם רוצים עוצמה וכח ה TI4400 יספק קצת יותר, אבל ופה אבל חשוב, הראדאון מספק איכות תמונה מהממת וחדות וחיות מדהימה של הצבעים!

אז אתה בעד כח ברוטלי (ומעוניין לשלם קצת יותר) לך על ה TI. אם איכות תמונה וחדות צבעים זה מה שחשוב לך, לך על ה 8500.

ד"א - כל מה שרשמתי נכון רק אם יש לך מסך מאיכות טובה ולא סוג ב'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לפתור את הדילמה, geforce 4400 ledtek לוקח hercules 8500 le באיכות תמונה וביצועים.

בבקשה:

During our tests with a Matrox G450, G550, ATI Radeon VE, Radeon All-in-Wonder, the WinFast Ti 500 showed better image consistency than any other card. While the Matrox cards were already displayed razor sharp text, the WinFast slightly passed it in terms of resolution scaling. At 1600x1200x85Hz, lines and text on the WinFast Ti 500 exhibited no noticeable ghosting or blur while the G550 showed very faint signs of edge blurriness.

http://firingsquad.gamers.com/hardware/winfastti500/page2.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לפתור את הדילמה, geforce 4400 ledtek לוקח hercules 8500 le באיכות תמונה וביצועים.

בבקשה:

During our tests with a Matrox G450, G550, ATI Radeon VE, Radeon All-in-Wonder, the WinFast Ti 500 showed better image consistency than any other card. While the Matrox cards were already displayed razor sharp text, the WinFast slightly passed it in terms of resolution scaling. At 1600x1200x85Hz, lines and text on the WinFast Ti 500 exhibited no noticeable ghosting or blur while the G550 showed very faint signs of edge blurriness.

http://firingsquad.gamers.com/hardware/winfastti500/page2.asp

אתה לא שם לב שהשוו אותו לראדון VE הישן ?!? חוץ מזה ש-1800 שקל זה דיי הרבה, ולג'יגה בייט יש תוכנת ניטור חומרה טובה אף יותר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...