צריך את העזרה שלכם למציאה של לוח אם מתאים למחשב שלי - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך את העזרה שלכם למציאה של לוח אם מתאים למחשב שלי

LIBER

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה מקבל היטסינק (גור מאלומיניום) של ספייר עם המעבד, ומשחה טרמית.

צריך למרוח אותה בצורה אחידה על המעבד... לא להגזים.. (יש בעיקרון משחות טרמיות יותר טובות ממה שמגיע עם ה-HSF).

וחבר את ההיטסינק לסוקט של הלוח אם לפי ההוראות.

ולא לשכוח לחבר את המאוורר ללוח אם.. ;)

פתרון זה אמור להספיק אם יש לך זרימת אוויר טובה במארז (מומלץ לפחות שני מאווררים)..

יש גם גופי יותר טובים, והרבה יותר יקרים בהתחשב שאת הנוכחי אתה מקבל ב"חינם"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה כנראה מחשב חדש ואני לא מבין גדול של לוחות אם לכן אני יתן לכם את המפרט של המחשב שלי

ואתם תגידו לי איזה לוח אם כדאי לי לקנות....

AMD XP 1800 + 2 מאוררים

512 RAM

מארז

GeForce3 Ti 500

SOUND BLASTER AUDIGY DIGITAL ENTERTAINMENT

52X CDROM ASUS

FLOPPY DRIVE 1.44

20 GB 7200RPM + מאורר

c- 3.5GB

d- 16.5GB

MODEM 56600

בבקשה אני חייב תשובה ומהר....

Gigabyte ga-7vrxp

ואם אתה רוצה לחסוך קצת כסף, ולאבד מעט מאוד ביצועים תיקח את הGA-7VTXH

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני אומר לך שלא!

הלוחות של GIGABYTE KT333 REV 1.1,הם הרבה יותר טובים מה .

בעיניין O/C אני לא בטוח,אבל במהירות שלהם זה בטוח!

אני אומר לך שכן,

לא שהג'יגה בייט גרוע, פשוט הביצועים של האסוס מעט טובים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסוס "יותר טובים" בביצועים מפני שהם מרמים בבחינות, זה הכל. לוח שלהם שעובד ב133(או 266) למעשה עובד ב134(268). הם מעלים את הFSB שלהם בשני מגה"צ יותר ממה שהוא רושם שזה הוא, מעלים את הVIO בלוח עם ג'מפר שהדיפלוט שלו זה 3.45(בכלל לוח אמור לעבוד ב3.3) רק כדי להיות על הצד הבטוח, ואז הם מקבלים מקום ראשון בכל הבנצ'מארקים. כתבו על זה בTHG וכמעט בכל REVIEW שכתבו על .

בנוגע לKT333 לג'יגה-ביט יש יכולות OC הרבה יותר טובות מאלה של . נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסוס "יותר טובים" בביצועים מפני שהם מרמים בבחינות, זה הכל. לוח שלהם שעובד ב133(או 266) למעשה עובד ב134(268). הם מעלים את הFSB שלהם בשני מגה"צ יותר ממה שהוא רושם שזה הוא, מעלים את הVIO בלוח עם ג'מפר שהדיפלוט שלו זה 3.45(בכלל לוח אמור לעבוד ב3.3) רק כדי להיות על הצד הבטוח, ואז הם מקבלים מקום ראשון בכל הבנצ'מארקים. כתבו על זה בTHG וכמעט בכל REVIEW שכתבו על .

בנוגע לKT333 לג'יגה-ביט יש יכולות OC הרבה יותר טובות מאלה של . נקודה.

אני אישית לא שמעתי על מה שכתבת בקשר לאסוס, בכל מקרה- תחת OC הוא הרבה יותר יציב מהג'יגה בייט :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיגביט עובר את האסוס בכל הנוגע לOC בגרסה החדשה שלו (KT333) הוא אמונם לא ה-לוח לאוברקלוקיניג, (יש אביט ודומיו)

אבל הוא עדין די טוב..

;)

תודה על החיזוק ;D, בכל מקרה- האסוס גם בביצועים רגילים קצת יותר טוב, לא יודע בקשר למה שאמרת בקשר לFSB שמועלה על ידיהם..אבל אני ראיתי השוואות בכמה וכמה אתרים- לכן האסוס מומלץ לבעלי תקציב..והג'יגה בייט ליותר "חסכוניים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...