הומור שחור - לאנשים בעלי חוש הומור מפותח (מאוד) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הומור שחור - לאנשים בעלי חוש הומור מפותח (מאוד)

MishaK

Recommended Posts

כדי שיהיה לכם קל לעקוב אחרי פרטי הפיגוע הבא, הכנתי טופס למילוי עצמי,

בהשראתו של מיודענו משה נוסבאום. כל מה שצריך לעשות זה לעקוב אחר האירועים ולמלא הפרטים במקומות החסרים

בהצלחה!

ובכן, גדי, לפני כ ___ דקות נשמע פיצוץ עז ברחוב ____ ב ________.

ככל הנראה, מדובר שוב במחבל מתאבד אשר פוצץ עצמו בכניסה ל ________ , וזאת בשעה שהמקום היה הומה אדם, כבכל יום _______.

דקות ספורות לאחר הישמע הפיצוץ הגיעו אל מקום האירוע אמבולנסים רבים אשר החלו במלאכת פינוי הפצועים. עדיין לא ידוע, בשלב זה, מהו מספר הנפגעים המדוייק אך ממד"א נמסר כי עד כה פונו לבתי החולים השונים כ-_________ נפגעים, מהם ___ במצב קשה.

גדי, על פי מידע שנמסר לי ממש ברגע זה, ואני חייב לסייג את עצמי, מקורות יודעי דבר אומרים כי ייתכן ומחבל נוסף נראה נמלט ממקום האירוע. כחות הביטחון עורכים ברגעים אלו ממש סריקות באיזור, במטרה ללכוד את אותו האדם אשר נראה נמלט מהמקום.

גדי (שאלה): האם היו אי אילו התראות בקשר לפיגוע באיזור ___________ בימים האחרונים?

נוסבאום: ובכן גדי, ביממה האחרונה הצטברו בידי אנשי מערכת הביטחון התראות רבות בקשר לנסיונות לבצע פיגוע באיזור _______ , במיוחד לאור ________, אך לא היה בידי המשטרה מידע קונקרטי לגבי הכוונה לבצע פיגוע דווקא ב _______.

גדי: תודה רבה לך בינתיים משה נוסבאום, על קו הטלפון נמצא מפכ"ל המשטרה, רב ניצב שלמה אהרונישקי.

רב ניצב אהרונישקי, האם היה ידוע למשטרה על כוונת של ארגוני הטרור הפלסטינים לנסות ולבצע פיגוע באחד מ ____ בישראל?

אהרונישקי: בידי כוחות הביטחון התקבלו בימים האחרונים התראות רבות על ניסיונות שכאלה, אבל כפי שאמרנו לא פעם, לא ניתן לאתר מבעוד מועד ולמנוע את כל הפיגועים, כיון שכמות ההתראות היא כה גדולה עד כדי שאי אפשר לסגור סגירה הרמטית את כל הכניסות לשטחי ..

גדי: תודה רבה לך, בינתיים, רב ניצב שלמה אהרונישקי, אנו עוברים אל ציון נאנוס אשר נמצא כעת ליד המקום בו אירע הפיצוץ,

ציון: כן גדי, לידי נמצא _____ ________ אשר עמד מטרים ספורים מהמקום בו אירה הפיצוץ וניצל ממש בנס

______ _______ מה אתה יכול לספר לנו?

_____ ______: עמדתי כאן ליד ה- _____, ופתאום שמעתי פיצוץ עז, אנשים התחילו לצעוק, ראיתי חלקי איברים עפים באויר, חלקי גופות, מחזה פשוט מחריד.

ציון: אתה נפגעת?

____ _____: לא, לא, אני בסדר, יש לי כמה שריטות אבל אני, ברוך השם, בסדר.

גדי: תודה לך ציון, אהוד, האם אחד הארגונים נטל כבר אחריות על האירוע?

אהוד: כן, לפני מספר דקות שידרה אל ג'זירה את דבריו של _______ דובר תנועת __________, אשר מוסר כי הזרוע הצבאית של _______ ביצעה את הפיגוע ב _________ כנקמה על ______________.

קולין פאואל התקשר לפני מס' דקות אל ערפאת ודרש ממנו לגנות בחריפות את הפיגוע.

ערפאת יודע שהוא היום הגיע למעשה לצומת T. מצד אחד האמריקנים מחזיקים את האלה ומאיצים בו - תתחיל לבצע מעצרים, מצד שני- תנועות ההתנגדות - באות אליו עם הגזר, ואומרות לו - אנחנו היחידים שנשמעים לנו ברחוב - בוא תצטרף אלינו ותצהיר שאתה מתנגד לכל הסכם עם הישראלים- ואנחנו נתמוך בך.

כפי שזה נראה כעת- שעון החול של ערפאת הולך ואוזל הוא מתקרב אל נקודת ההכרעה - גם אם הוא אינו מעוניין בכך בשלב זה.

גדי: תודה רבה אהוד, אנו עוברים אל ______ אשר נמצאת בבית החולים _________ ב _______., _____, מה את יכולה לספר לנו על מצב הפצועים?

_____ ______: ובכן, גדי, עד לרגע זה פונו אל בית החולים ______ ____ נפגעים, ___ במצב קשה, והשאר קל עד בינוני, חלקם כבר הועברו לחדרי הניתוחים, וחלקם אל המחלקות השונות. דובר בית החולים מוסר כי רוב הפגיעות אופייניות לאירוע מסוג כזה.

גדי: האם בית החולים היה ערוך לקבל מס' רב של נפגעים?

_____ _____: ובכן גדי אנחנו יודעים שלצערנו בתי החולים בארץ כבר התרגלו למצב בו מגיעה אליהם כמות רבה יחסית של נפגעים, ונראה כי בית החולים קיבל את הפצועים, נתן את הטיפול הראשוני המתבקש, וכאמור, רוב הפצועים כבר הועברו אל המחלקות השונות ואל חדרי הניתוח.

גדי: אולי זה המקום לציין כי בבית החולים ________ נפתח מוקד טלפוני מיוחד שמספרו 11111111.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...