מדיות DVD - סיכום ! - עמוד 8 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדיות DVD - סיכום !

69

Recommended Posts

צרבתי (בפיוניר 106) עם נירו 6 על גבי דיסקים -R 4X  של פרינקו (נקנו בחנות "טרוניקס" בתל ברוך), הצריבה עברה בהצלחה. כשניסיתי לקרוא, בכל אחד מהדיסקים (נצרבו ארבע מדיות) נדפק קובץ אחד או יותר. הבנתי את רמז, ומאז אני קונה סילבר ליין (כל הצריבות, עד היום, עברו תקין כולל בדיקה של כל קובץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני זוכר שב CD FREAKS ב REVIEW של ה 2500A, אחד הדברים שהם הכי התלהבו ממנו זה שה NEC הצליח לצרוב להם על פרינקו. ה KPROBE לעומת זאת לא מזהיר. ה KPROBE על ה G04 היו טובים מאוד.

אין שום סיבה להמר על פרינקו אם יש RITEK G04 במ.י. (סילברליין פרופשיונל) ב 4.09 לדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אומר שהבעיה העיקרית עם הפרינקו זה שהשונות בין הפרינקו בשוק אדירה אבל לכולם אותו מדיה קוד. אנשים צרבו על ה 4120B עם פרינקו והסתדל להם בסדר גמור.

אתה צריך ללכת לאופיס דיפו ולהחזיר אותם. אם יגידו לך לא, לדבר עם מנהל הסניף. המוצר שמכרו לך לא תקין. אל תוותר.

אתה יכול לקנות במ.י. סילברליין פרופשיונל ב 4.09X25 שקל. עריכה: שזה RITEKG04

הוורבטים באופיס דיפו זה קנייה מעולה.

מ.י. ? איפה המקום הזה? מחיר די זול ומחשיד לא? למרות שהמוצר והקוד נראים טוב מאוד...

אני לא יכול להגיע למקומות רחוקים כדי לקנות דיסקים ובטח שלא להזמין עם כרטיס אשראי כי...אין לי:\

וכן, בהחלט אני מתכוון ללכת לאופיס דיפו ולהחזיר להם את זה.

אני לא אשאר עם הדיסקים האלה. נשארו לי רק שלושה, ואני לא מתכוון להשתמש בהם.

אני רק מקווה שהם יקבלו אותם בחזרה ואולי עם תוספת כספית קטנה, אני אקח 5 של וורבטים. אם יהיה להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו טוב

הזמתי את הסילבר ליין במ"י

http://www.mysystems.co.il

החנות נראית אמינה בהחלט.

אני אדווח לכם על תוצאות הצריבה.

עריכה :

טוב אז הם התקשרו אליי

ואמרו שהסילבר ליין נגמר

אמרו לי או ritek או kead data

בחרתי ב ritek.... אני מקווה שיהיה טוב...... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה אל המקום?

עוד אנשים יש להם את אותם בעיות כמוני והם יכנסו הנה כי כאן אנשים מבינים במדיות ובכוננים...

אז ככה...

http://www.videohelp.com/dvdplayers.php?DVDname=&Search=Search&dvdvcr=1&country=&&Submit2=Search&next=25&orderby=Name#next

יש פה רשימת תאימות לכל הכונני בעולם בערך.... אבל אני לא מבין את העניין עם הDVD שלי...

כתוב שהוא מתאים ל-R ול -RW ואחד כתב שם שהוא מאתים גם ל+RW אבל לא הגיוני שהוא יתאים ל+RW ולא ל+R... אז מה אני עושה?

הדיסקים שאני קונה הם +R של וורבטים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...