מפרט קצת... לא שגרתי - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט קצת... לא שגרתי

Nigga_Lover

Recommended Posts

אז ככה:

אני רוצה להרכיב מחשב שכל יעודו בחיים יהיה להקרין סרטים בDIVX על הטלוויזיה כאילו היה . את הקטע של התוכנה אין לי בעיה לכתוב ב10 דקות בערך, ואת המארז אני מתכנן לבנות לבד אבל לבחור את החומרה אני צריך אתכם.

אני צריך + מעבד + כרטיס מסך עם Tv out + (מצדי שיהיה אונבורד, אין לי מערכת לחבר את זה אליה) וזיכרון אופציונלי, למרות שאני יכול בטח לגרד 128 מהמחשבים בבית.

המחשב הזה לא יריץ לא משחקים ואפילו לא Word, ככה שאני רוצה את ההכי זול שיש היום שמסוגל להתמודד עם הדרישות שלי, אני לא נראה לי אצטרך לשדרג אותו אף פעם.

אז, מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל רובם לא "תפורים" עלי, כי אני לא צריך נגיד מסך והארד-דיסק (כבר יש לי) ואולי אפילו , אבל לעומת זאת אני צריך כרטיס מסך עם Tv Out

וכל מה שיש בעיתון יש באינטרנט ביותר זול, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט קנה את הרכיבים הכי זולים שתמצא ותוסיף להם איזה כרטיס מסך פשוט (עם יציאת טלוויזיה) של ATI.

אגב, למטרה הזאת יתאים בדיוק מארז Asus Terminator. ביקורת (מצויינת כרגיל) במנטור.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל הכי זול שתמצא..

סלרון 1100

זיכרון 128 יספיק

וכו וכו

הבעיה שלך היא כרטיס הווידאו..

לפי דתי אין בארץ כרטיסים שיכולים למלא את הדרישות שלך

מפני שאני מעריך שאתה רוצה שהתמונה תהייה איכותית...

בכל זאת... עשה חיפוש ברשת לכרטיסי מקצועיים...

נסה פה zap.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקח את המעבד הכי חלש שאתה מסוגל להשיג

כנל לגבי הכרטיס מסך

קול

או כל דבר אחר

ותוסיף לזה כרטיס פורס בחומרה שיודע לפענח divx

אנילא ממש זוכר את את השם שלו אבל נדמה לי שזה סיגמה והוא הכרטיס הכי חדש שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי להריץ קידוד וידאו "מהדור הבא" (שזה בעצם היום) אתה צריך פנטיום 2 במיקרה הכי גרוע

זה מה שתעשה:

לך לחנות ותגיד למוכר - תביא לי את המעבד הכי זול בחנות עם הלוח אם הכי זול בחנות (מצטער בכרטיסי TV-OUT אני לא ממש מבין)

ואם אתה רוצה לחסוך עוד יותר כסף חפש איזה 1GHz משומש או אפילו 3 933MHz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תקנה מחשב ממש ממש דרעק משומש באיזה לוח מודעות(איזה מחשב מבוסס P1) ותקנה בנוסף כרטיס מפענח HOLYWOOD +

מה שיתן לך גם יציאה איכותית לטלויזיה...

ככה המחשב 100% יריץ כי הפיענוח נעשה בחומרה של הכרטיס...

הסתכלתי בדרישות של הכרטיס וכתוב שם שהמעבד הכי גרוע שהוא יכול לעבוד איתו זה P1 133...

לדעתי זה הפתרון הכי טוב.. והכי זול בסך הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך לוח אם + מעבד + כרטיס מסך עם Tv out + סאונד (מצדי שיהיה אונבורד, אין לי מערכת לחבר את זה אליה) וזיכרון אופציונלי, למרות שאני יכול בטח לגרד 128 מהמחשבים בבית.

מפרט:

לוח אם GIGABYTE

GA-7DXR+ *AMD

הוא מבוסס על צ'יפסט של 760 וזה, כדי שלא יהיו לך בעיות. נכון שיש לVIA גם לוחות (אין הבדל מחירים כמעט), אבל מידי פעם מוצאים אצלם בעיה. לכן הלוח הזה דיי פטור מבעיות והבנתי שאתה רוצה ראש שקט. בא עם כרטיס קול CREATIVE 128 אונבורד, זה הלוח בשבילך..... עולה 660 ש"ח.

מעבד: במקרה שיש כסף, Athlon XP 1600+ שזה מעבד זול וטוב וחזק מאוד ועולה 780 ש"ח, ואם רוצים קצת להצטמצם עוד מעבד מצויין וזול יותר הוא Duron 1.3GHz שעולה 580 ש"ח. שניהם יעשו עבודה נפלאה....... אני חושב שהדיורון יספיק בהחלט.

בקשר לזיכרון אני לא חושב ש128MB יספיק.... צריך 256MB. הלוח הזה תואם זכרונות , אז קח את הזיכרון 256MB PC266

KINGSTON הוא של קינגסטון חברה מעולה עם אחריות לכל החיים והוא עולה 480 ש"ח.... חבל שלא קנית לפני חודשיים שלושה המחירים של הזכרונות היו בתחתית (270 ש"ח ככה....).

כרטיס מסך: צריך כרטיס מסך טיפ טיפה איכותי כדי שבכל זאת יראה לך את הסרטים באיכות נורמלית, אז קח את ATI RADEON 7000 אמורה להיות לו יציאת VIDEO OUT והוא איכותי ועולה 400 ש"ח. הוא לא מהיר במיוחד אבל אני חושב שהוא יספיק לשימוש הזה. אם אתה רוצה להשקיע קצת יותר, קח את כרטיס המסך GAINWARD 4

PowerPack PRO/600

Golden Sample

שהוא מבוסס על 4 MX440 והוא עולה 810 ש"ח בערך.

בכל מקרה באיזה אפשרויות שלא תבחר זה יהיה מחשב מצויין לשימוש הזה, סך הכל זה יעלה 2120 אם תבחר באפשרויות הכי זולות (גם אז זה יהיה מחשב מעולה), ו2730 ש"ח עם האפשרויות הכי גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה זכרון יש לך כבר בבית? אני משאר שSDRAM אז תלך על הדברים הבאים:

ECS K7S5A

Duron 1200

Task 3003/3001

Asus X16

וזהו, אני לא חושב שאתה עובר כאן אפילו את ה1500 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...