הדיגיטלית שלי! Rev 2 ! נפתח מחדש! - עמוד 52 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיגיטלית שלי! Rev 2 ! נפתח מחדש!

Lumber_Jack Jim

Recommended Posts

חחחחחח

התכוונתי שהוא דווקא לא אמור ליפול וזה מחשיך את העיניים.

בעיקרון אתה היית צריך לעמוד מול השמש כך שהשמש תאיר את העיניים ולא תיצור צל.

אבל אם נתעלם מן הצל על העיניים - התמונה יצאה לא רע בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 920
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תמונות מגני יהושוע  שצילמתי :)

תמונות נוספות ניתן לראות כאן:

קישור 1

קישור 2

panning_03.jpg

סליחה שאני מצטט את התמונה הזאת שלפני הרבה זמן אבל אני פשוט חייב לשאול איך מצלמים דבר כזה? האם זה עריכה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעקב אחרי האובייקט בזמן התנועה שלה וחשיפה איטית (1/20) כדי לא למרוח יותר מידי עם F8 ו-ISO 50.

אתה רואה מכונית עוברת ברחוב אתה רואה אותה בעינית *לא במסך* ועוקב אחריה, כאשר אתה רואה שאתה "נע" בקצב שלה ושומר אותה בפריים באותו מיקום אתה מצלם. ככה המצלמה מורחת את הרקע אבל האובייקט נשאר לא מרוח כי עקבת אחריו.

זו טכניקה נחמדה מאד ובהחלט לא קשה, רק צריך סבלנות כי לא תמיד התמונה הראשונה תצא טוב.. וזה קורה :s07:

אני מצרף תמונה נוספת שצילמתי בסוכות בצפון בפארק/יער. :)

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונה שצילמתי בחנוכה,דרך סאן רוף באוטו,התמונה הוקטנה מ3MP

אגב הענן הירוק כחול זוהר הזה בפינה העליונה השמאלית זה ליכלוך שהיה על החלון ו"הסתנוור" והאור,אני ינסה לתקן את זה

[azrtgf.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונה יפה, יש בה משהו אבל :

- קווי החשמל מאד מפריעים

- התאריך מפריע [אל תצלם עם תאריך]

- צילום התמונה לגובה היה יותר יפה, אפשר לחתוך את התמונה אבל הבניין המשולש לא נכנס :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, את התאריך אפשר להעלים עם מינימאלי. עוד בעייה זה שנראה כאילו האיכות של הצילום רק ממוצעת, יש גרעון מורגש בשמים. מה שהייתי עושה זה עובר על זה עם טשטוש עם טעם ומחליף את הLens Flare שיש על הבניין במשהו עצבני, מלודרמטי, זה יכול להפוך את התמונה למשהו רציני (קיץ', אבל נחמד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתכלתי קצת על שתי התמונות והגעתי לזה שאחרי העריכה התמונה הפכה להיות בהירה מדי, כמו תמונה שמצלמים מול השמש, ושהניצוץ שעל ראש הבנין איבד את היופי שלו. לדעתי הדבר היחיד שבאמת מפריע לתמונה המקורית הוא התאריך בצבע האדום שתקוע בצד ימין למטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...