MCC 01RG20 טובים? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MCC 01RG20 טובים?

RazorJunior

Recommended Posts

הייתי היום באופיס דיפוט וקניתי אריזת קייק של 10 Verbatim DataLifePlus 4X במחיר 99 ש"ח.

המדיה קוד שלהם הוא MCC 01RG20?

מספיק איכותי בשביל שאני יוכל לסמוך על זה בגיבויים מאוד חשובים?(השאלה מופנת בעיקר לאינטגרל אבל כולם מוזמנים לענות :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רייזור,

אני לא נותן אחריות לדיסקים.

אבל, לדעתי הם הרבה יותר טובים ממה שהשתמשת עד היום. ה MCC האלה זה גרסת ה -, ומיוצרים ע"י מיצובישי קמיקל קומפני שנחשבים מצויינים. ה KPROB - ים שראיתי עליהם טובים מאוד (שוב תלוי כמובן גם בצורב).

תסתכל בעמוד הבא, זה הדיסק עם ה KPROBE הכי טוב מכל הדיסקים שנבדקו על ה NEC2500A (אפילו יותר טוב מ TY):

http://www.cdfreaks.com/article/134/7

רק בשביל ההשוואה, תסתכל על התוצאות של הפרינקו באותו עמוד.

כמובן שתצטרך לשמור עליהם, וחוק מורפי עובד (אז תירק שלוש פעמים) ואני לא נותן אחריות..

עריכה: אה, כן, את הכי חשוב שכחתי להגיד לך, אתה יכול לצרוב אותם על ה NEC ב X8. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו תוכנה של ליטיאון שמאפשרת לבדוק טעויות בצריבה לעומק. PI ו PO או C1 C2 ותשים לב שלא רק שהתוצאות היו הכי טובות מכל הדיסקים שנצרבו על ה NEC אלא הם הןשגו ב X8.

זה מה שכותבים עליהם ב CDFREAKS :

Brand:

Verbatim Data Life Plus

Manufacturer:

Mitsubishi Chemicals (Real Mitsubishi Manufactured in Singapore)

Code:

MCC01RG20

Disc Type:

-R

Capacity:

4489MB

Certified Speed:

4x

Write Speed:

8x

Write Time:

9m:29s

PI errors Average/Sec:

2.238

PI uncorrectable errors(PO) Avg/Sec:

0.002

Simply outstanding! The discs are written at 8x and look at the error rates, cant get any better than this! Highly recommended.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן קראתי את זה :D

אחלה, אז לדברים חשובים אני צורב על אלה, עדיין אני חושב שלא שווה לי להשקיע בדיסקים כל כך יקרים בשביל סתם שטויות כמו משחקים או , שבמקרה הכי גרוע נדפקים ומשיגים מחדש.

לעומת זאת דברים שאין להשיג מחדש, כגון אוספי או שירים, רק ורק VERBATIM 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טפו, טפו, טפו.... ;)

עריכה: והם לא יקרים. ממש לא ביחס לאיכות. 8 שקל בחבילה של 25 זה כבר ממש מתקרב למחיר בארה"ב. אבל, כן, גם אני לא משתמש בוורבטים לכל שטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי KPROBE בגדול התוצאות PO (או PIF או C2) יותר חשובות שכן אלה טעויות שלא ניתנות לתיקון ע"י הנגן הקורא (אבל כמובן שגם הראשונות PI או C1 חשובות).

אם זה מעניין אותך אז תקרא פה:

http://club.cdfreaks.com/showthread.php?s=&threadid=93944&perpage=25&pagenumber=1

דרך אגב גם DVDINFOPRO יודע למצוא C1/C2 וגם CDDVDSPEED יודע (של מירו) אבל קודם כל אתה חייב כונן שיודע לדווח על הטעויות האלה ואין הרבה כוננים כאלה.

עריכה: וגם אם הנגן יודע זה לא אומר שהתוכנה יודעת לעבוד איתו. בקיצור בלגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה הבנתי

מה בדיוק בודקת הבדיקת שגיאות של ה DVDINFOPRO? אני תמיד עושה אותה אחרי שאני צורב משהו חשוב.

יש עוד בדיקות שכדאי\מומלץ\צריך לבדוק בשביל לוודא תקינות צריבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדיקה הרגילה של ה DVDINFOPRO (זו עם המרובעים) נותנת לך את שני הסוגים : אדום זה PO ולבן זה PI (אדום זה כאלה שלא ניתן לתקן, ולבן זה טעויות קריאה שהקורא הצליח להתגבר עליהן) אבל אני לא יודע מאיזו רמה זה מדווח ומאיזה לא. כלומר, זה שהכל ירוק לא אומר שאין טעויות C1 וC2. אתה גם יכול להריץ את הבדיקה של CD SPEED ששם אתה תראה שיש עליה מתונה במהירות הקריאה וקפיצה פתאומית במהירות למטה אומרת שיש אישהיא בעיה עם איכות הצריבה (כי הוא היה צריך לרדת במהירות כדי לנסות לקרא).

בנירו CDSPEED יש ב MENU את EXTRA ושם יש את CD QUALITY TEST. שם הוא מדווח גם C1 ו C2. בכל מקרה הבדיקה הזו מוגבלת למספר מצומצם של צורבים. (הוא לא תומך ב 2500 ולא ב 4120B)

תסתכל פה:

http://www.cdspeed2000.com/go.php3?link=cdspeed30.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...