מצטער על ההצפה - לוח אם מעבד זכרון ומארז חדשים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצטער על ההצפה - לוח אם מעבד זכרון ומארז חדשים

demultiplexer

Recommended Posts

מצטער על ההצפה קצת התבלבלתי בגלל ששינו פה את הפורומים.סליחה.

התקציב הוא עד 3000 שקל - ייעוד המחשב הוא לא עריכת וידאו כמו שכמה חשבו אלא קידוד וידאו (אתם יודעים גיבוי סרטים מה שנקרא).

גם משחקים אינטרנט ויישומים משרדיים וורד אקסל וכו'.

אני מעוניין בלוח אם טוב שיהיה בו גם USB2 כמה שיותר יציאות יותר טוב, אני מעוניין בבקר RAID, ואני לא מעוניין בכרטיס רשת מובנה או כרטיס קול מובנה אבל אם יהיו כאלו זה לא ישנה לי בבחירת הלוח - ז"א אני לא אקח לוח מסויים בגלל שיש בו משהוא מובנה שאני לא רוצה אלא אני לא אקח לוח כי אין בו משהוא שאני רוצה.אני לא מעוניין ב\גם בלוח עם CNR\AMR.אין לי שום צרוך ביכולות המהרה.

אני מתלבט בין האסוס A7V333EA - האם יש לו בקר RAID מובנה ? והאם יש לו USB2 ומה בנושגע לכרטיס קול המובנה איך הוא ? ואיך האמינות התאימות והמהירות שלו ?

אני חושב גם על ULTRA ARU אני יודע שיש לו בקר RAID וגם USB2 ויש לו כרטיס קול מובנה - איך האמינות מהירות ותאימות של הלוח הזה ? ואיך הכרטיס קול ?

ואני צריך גם המלצה למארז טוב וזול ולמאורר טוב למעבד.אין לי בעיה עם רעש רק שתהיה התקנה קלה וביצועים מקסימלים.גם המחיר לטא משנה העיקר שגם יתאים לאחד מהלוחות שציינתי.

ועוד שאלה אחרונה מה דעתם על זיכרון של 3000 האם מומלץ לקנות מומהר ? האם הלוח בכלל תומך במהירות הזו ואני יקבל איזשהוא ייתרון ?

תודה מראש

DEMULTI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא ממהיר כל זיכרון PC2700 יעשה לך את העבודה.

יש זכרונות קצת יותר איכותיים כמו המושקין High Pref. או סמסונג PC2700 שגם יעבדו בהגדרות זיכרון מקסימליות, (Cas 2-2-2,5,1t).

על OCZ אני שומע רק דברים רעים ולא ממליץ לקנות אותם במחיר שלהם.

לגירסא של האסוס עם רייד קוראים ASUS A7V333R באקסלנט..

הקונטרולר של הרייד הוא אופציונלי על הלוח, כך שאני לא בטוח אם יש אותו על גירסת ה-EA.. החנות המקוללת בטח הייתה מציינת את זה אם היה עליו רייד.. זה רק ימכור יותר.. למרות שלפי התמונה שהם שמו יש לו שני חיבורי IDE נוספים - מה שיסמל רייד...

פשוט תתקשר אליהם ותשאל אותם...

אני דווקא הייתי ממליץ על האפוקס.. אבל אם אתה חייב USB2 או מה שלא יהיה..

גם ה-MSI הוא בחירה מעולה.. לדעתי הוא הכי שווה גם בגלל המחיר הזול וגם בגלל החברה המעולה.. עם פיטצ'רים מאוד טובים.

הנה ביקורת עליו:

http://www.tbreak.com/hard/mobo/msi_kt3ultra/page1.html

מארז זול יחסית ועדיין ברמה יש לך את ה-Task TK3003...

טוב השעה כבר שש בבוקר והמוח שלי הפסיק את הזרימה של החמצן בערך לפני שעה, אז לל"ט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא ממהיר כל זיכרון PC2700 יעשה לך את העבודה.

יש זכרונות קצת יותר איכותיים כמו המושקין High Pref. או סמסונג PC2700 שגם יעבדו בהגדרות זיכרון מקסימליות, (Cas 2-2-2,5,1t).

על OCZ אני שומע רק דברים רעים ולא ממליץ לקנות אותם במחיר שלהם.

לגירסא של האסוס עם רייד קוראים ASUS A7V333R באקסלנט..

הקונטרולר של הרייד הוא אופציונלי על הלוח, כך שאני לא בטוח אם יש אותו על גירסת ה-EA.. החנות המקוללת בטח הייתה מציינת את זה אם היה עליו רייד.. זה רק ימכור יותר.. למרות שלפי התמונה שהם שמו יש לו שני חיבורי IDE נוספים - מה שיסמל רייד...

פשוט תתקשר אליהם ותשאל אותם...

אני דווקא הייתי ממליץ על האפוקס.. אבל אם אתה חייב USB2 או מה שלא יהיה..

גם ה-MSI הוא בחירה מעולה.. לדעתי הוא הכי שווה גם בגלל המחיר הזול וגם בגלל החברה המעולה.. עם פיטצ'רים מאוד טובים.

הנה ביקורת עליו:

http://www.tbreak.com/hard/mobo/msi_kt3ultra/page1.html

מארז זול יחסית ועדיין ברמה יש לך את ה-Task TK3003...

טוב השעה כבר שש בבוקר והמוח שלי הפסיק את הזרימה של החמצן בערך לפני שעה, אז לל"ט.

אני לא ממליץ בכלל על הMSI, אלא על האסוס. הרבה אנשים לא מצליחים להפעיל תחת הMSI את הזיכרון ב333.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...