חובה לראות 19 מעלות למעבד P-4 3.2 ללא מים - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חובה לראות 19 מעלות למעבד P-4 3.2 ללא מים

orenliat

Recommended Posts

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי זה ויכוח מיותר,אף צד לא הולך לשכנע את הצד השני.

כבר התווכחו על זה פה המון דפים.

ברגע שהמוצר יגיע לסקירה רצינית מפי מקור אמין כולנו נוכל להיות מודעים לטיב המוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי היקר ..... עד כמה שזכור לי לא קיבלתי ממך שם צ'ק בדואר ואני גם לא עובד של החברה .

אז למה שלא תעשה קצת שיעורי בית ותחפש את הביקורות על המוצר ?????

תאמין לי יש מספיק .

דבר שני .....

אם המוצר היה יוצא מבית טרמלטק ..... לא היית שואל כל כך הרבה שאלות נכון ......

לכל מוצר יש את הזמן כניסה שלו לשוק ..... במיוחד שזה מוצר של חברה חדשה שהיא עדיין לא מותג מוכר.

דבר שלישי .....

דיברתי עם הבחור שפתח את העץ הזה והוא אמר לי שהוא רכש את המוצר כתוצאה מהתארד שאני פתחתי ....

כי הוא היה חייב לראות בעצמו .

ואני אומר ..... כל הכבוד לו ..... הוא לקח את הריסק ורכש את המוצר ..... והתוצאה לפניכם.

לכל שאר החברה ..... וכמובן למנהלי האתר ..... תגדלו בייצים ותקנו את המוצר (כולה 300 ש"ח) ותבדקו .

montynet

אנחנו לא טוענים שהמוצר לא טוב פשוט יש הרגשה שמנסים לדחוף לנו אותו בכוח וזה מקומם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, בבקשה אל תהרסו גם את התראד הזה בגלל כל מיני תאוריות קונספירציה שונות ומשונות (ודי מטופשות למען האמת). אל תאלצו אותי לנעול את התראד אחרי שני עמודים, שכן בכל זאת מדובר במוצר מעניין למדי.

בבקשה מעכשיו שאלות רלוונטיות לנושא, מבלי להתחיל להאשים משתמש כזה או אחר בזיופים למיניהם , במיוחד כאשר אין לכם כל הוכחה בלתי ניתנת להפרכה.

אני בכל מקרה, מתוך סקרנות גרידא,  מבקש מפותח התראד לספק עוד screenshots ב load ו idle, ואם אפשר של המערכת עצמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק!

ידידי היקרים ....

אף אחד פה לא שלח לכם יד לכיס והכריח אותם לרכוש את המוצר

אני המלצתי על מוצר מעולה לפי דעתי .... ויש לי קצת ניסיון בעניין.

אתם תעשו מה שבא לכם ....... אם יש דבר שאני שונא זה שאנשים מנסים לדבר על משהו שהם לא מבינים בו .

אני רכשתי את המוצר ואני מאוד מרוצה ..... חוץ מזה אני מאוד בעד כחול לבן .... עד שיש לנו משהו טוב להתגאות בו במדינה המחורבנת הזו.

אני יודע שלא לכל אחד יש את היכולת ללכת ולקנות משהו שהוא לא בטוח בו

לפי דעתי המנהלים פה צריכים כבר מחר בבוקר ללכת ולרכוש את המוצר ולבדוק אותו .... לאור כל הביקוש לאיזה סקירה מעמיקה.

אז אולי תפעילו לחץ על מנהלי האתר שאתם כל כך סומכים עלייהם כדי לקבל את הסקירה המיוחלת.

montynet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי להבין, אם היו 3 משתמשים זה היה עוד יותר חשוד?

מה זה משנה כמה אנשים אם כל אחד מהם הוא משתמש חדש שבהודעה הראשונה שלו מנסה להראות כמה הקירור הזה טוב עם שימוש בתמונות שבאות מהאתר, בלי שום תמונות משלהם, ו screenshots שאפשר לזייף ב-5 שניות.

לאדם שיכול להרשות לעצמו קירור שעולה 300 שקל יש דיגיטלית, או לפחות מכיר מישהו עם דיגטלית שיכול להלוות לו ל-5 דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניה אם אני יקנה את המוצר הנ"ל ואני סקריין שוט של מה שאתה רוצה אז זה יהיה אמין כי אני שוקל לקנות את זה(אני יודע שזה אמין כי אני מאמין גדול של טכנולוגית thermo elctric)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...