חובה לראות 19 מעלות למעבד P-4 3.2 ללא מים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חובה לראות 19 מעלות למעבד P-4 3.2 ללא מים

orenliat

Recommended Posts

פשוט לא יאומן

חבר שלי קנה את המוצר לפני שבוע והמליץ לי עליו

אני מדבר על ActiveCool AC4G-D P4

בחנות 325 ש"ח , ומי שיגיע לחנות יוכל גם להוריד

מ 40 מעלות הוא הוריד לי ל 19 מעלות . ואפילו לפחות

4107deb561633143.jpg

4107deca61c1d1bd.jpg

כתבה על המוצר

אקטיב קול : מערכת טרמואלקטרית למעבד המחשב בצורת פנל קדמי

10/06/04 13:53

אקטיב קול הכריזה על ההשקה שלAC4G-D , מערכת קירור למעבד המחשב, המיועדת לתת מענה לבעיה המחריפה של חימום יתר של מעבדי המחשב בתעשיית המחשבים האישיים. ככל שמעבדי המחשב קטנים במידותיהם ונעשים מהירים יותר, חימומם ימשיך להוות אתגר כבד המאיים על היציבות והאמינות של המחשב. הפתרון החדש של אקטיב קול ה- AC4G-D מבוסס על טכנולוגיה טרמואלקטרית מסוגל לקרר את המעבדים המתקדמים של אינטל מסדרת P4,כולל Prescott ,כמו גם את המעבדים החדשים של בטכנולוגית 64 ביט((K8. למוצר החדש AC4G-D עם בקר לקירור טרמואלקטרי (פלטייה) כפנל קדמי למארז יש יכולות מעולות והוא עובד בצורה שקטה ביותר. מאפיינים: - דינאמי ע"פ הצורך בהתאם לעומס המעבד, באפליקציות רגילות ל- 28 מעלות צלזיוס (נבדק ב-3.2 גיגה הרץ P4), מפחית באופן משמעותי את רעש המאוורר במחשב, פנל תצוגה קדמי המציג את טמפרטורת המעבד ומהירות המאוורר. בחירת סוג העבודה הרצוי- רעש/קירור. מותקן בכל מחשב בפחות מ-90 שניות, מותאם ליצרני מחשבים אישיים.

AC4G-D

Active Cool has developed the AC4G-D, the world's first smart thermo-electric cooling and noise-reduction system for processors. AC4G-D is an entirely new approach to cooling processors, which is poised to replace the standard heat sink and fan technology in PCs.Drive Bay form factor.

Features

Unique, patent-pending microprocessor-driven thermo-electric technology

Power cooling

Quiet computing

Cools Pentium 4 and processors

Installs in any in less than 90 seconds

4107e6450c1d57e3.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התמונה השנייה ערוכה במחשב בצורה מגוחכת ....

נו באמת

או שזה ניסיון נואש לפרסם מוצר , או שזה .... המממ .... ניסיון נואש מאוד לפרסם מוצר .השאלה היא מה האינטרס של 2 המשתמשים החדשים לחלוטין שמודיעים על הורדה של 30 מעלות כדבר ראשון בפורום ?

אני חושב שזה פשוט ניסיון נואש לפרסם משהו .

בהצלחה עם הפוטושופ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה נכון

מה האינטרס שלכם לפרסם את המוצר?

אם כבר תתנו תוצאות אמינות ומדויקיות

האם למישהו ממשתמשי הפורום הותיקים יש ניסיון עם מוצר זה ויכול לאמת את הדברים הללו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף כל סוף מישהו לקח את העניין בצורה רצינית ..... ורכש את הקירור הזה ...

אולי עכשיו תבינו חבורת ספקנים שכמוכם שזה לא סתם בלבול מוח ...... חי חי חי

כל הכבוד לך ידידי

אני גם כן מאוד נהנה מהמוצר הזה ....:)

אתה עובד עם p4p800 או עם p4c800 ???? והאם יש לך עוד חיישן טמפרטורה על המעבד .

כי לפי מה שהבנתי מהאנשים שפה זה שהם רוצים שתשים 40 חיישנים כדי להיות בטוחים שזה אכן נכון.

בכל אופן ....... תהנה .....

אני מאוד נהנה מהקירור הזה .

montynet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת

או שזה ניסיון נואש לפרסם מוצר , או שזה .... המממ .... ניסיון נואש מאוד לפרסם מוצר .השאלה היא מה האינטרס של 2 המשתמשים החדשים לחלוטין שמודיעים על הורדה של 30 מעלות כדבר ראשון בפורום ?

בהצלחה עם הפוטושופ .

כמה מטומטם אתה יכול להיות ?????

זאת תמונה שנגזרה מתוך האתר של הייצרן .... אתה פשוט ילד קטן שמחפש מי עובד עליו ....

www.activecool.com

montynet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

montynet לא קצת מוזר שרק 2 משתמשים בפורום זה משתמשים בקירור הזה?

לפי דעתי משהו מחשיד פה

אם יש לך סקירה על המוצר הזה בבקשה תן לינק לסקירה ואנחנו נראה האם הקירור הזה באמת משתלם

נערך:

montynet יקר Pavel עובד בחברת Zigzag ולפי דעתי יש לו ניסיון בתחום הקירור והמחשבים בכלל

אז תפסיק לנסות ולעורר ריבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מחפש מי עובד עלי , יש לי דברים קצת יותר חשובים לעשות ...

בכל מקרה , גם באתר היצרן , התמונה הזאת ספציפית , עם המעלות בתוך המארז ערוכה במחשב , כך שאני יכול גם לרשום בLCD שהוא נותן לי 9- מעלות .

עד שאני לא רואה סקירה מקצועית ברשת על אחת המערכות החדשות של החברה , או עד שאני במו עיני לא אראה את הביצועים של המערכת הזאת , כל התוצאות שלה בגדר דיבורים בלבד .

עריכה :

fireman , תודה על ההזכרה , אבל במקרה הזה כאן , הדעה שלי היא דעתי האישית , ולרוב אני משתדל להשאר כמו שיותר מנותק בדעותי האישיות ממסגרת העבודה שלי , כדי לא לעורר מחשבות אלה או אחרות בפני המשתמשים בפורום .

תודה על האמון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

montynet לא קצת מוזר שרק 2 משתמשים בפורום זה משתמשים בקירור הזה?

לפי דעתי משהו מחשיד פה

אם יש לך סקירה על המוצר הזה בבקשה תן לינק לסקירה ואנחנו נראה האם הקירור הזה באמת משתלם

ידידי היקר ..... עד כמה שזכור לי לא קיבלתי ממך שם צ'ק בדואר ואני גם לא עובד של החברה .

אז למה שלא תעשה קצת שיעורי בית ותחפש את הביקורות על המוצר ?????

תאמין לי יש מספיק .

דבר שני .....

אם המוצר היה יוצא מבית טרמלטק ..... לא היית שואל כל כך הרבה שאלות נכון ......

לכל מוצר יש את הזמן כניסה שלו לשוק ..... במיוחד שזה מוצר של חברה חדשה שהיא עדיין לא מותג מוכר.

דבר שלישי .....

דיברתי עם הבחור שפתח את העץ הזה והוא אמר לי שהוא רכש את המוצר כתוצאה מהתארד שאני פתחתי ....

כי הוא היה חייב לראות בעצמו .

ואני אומר ..... כל הכבוד לו ..... הוא לקח את הריסק ורכש את המוצר ..... והתוצאה לפניכם.

לכל שאר החברה ..... וכמובן למנהלי האתר ..... תגדלו בייצים ותקנו את המוצר (כולה 300 ש"ח) ותבדקו .

montynet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מחפש מי עובד עלי , יש לי דברים קצת יותר חשובים לעשות ...

בכל מקרה , גם באתר היצרן , התמונה הזאת ספציפית , עם המעלות בתוך המארז ערוכה במחשב , כך שאני יכול גם לרשום בLCD שהוא נותן לי 9- מעלות .

עד שאני לא רואה סקירה מקצועית ברשת על אחת המערכות החדשות של החברה , או עד שאני במו עיני לא אראה את הביצועים של המערכת הזאת , כל התוצאות שלה בגדר דיבורים בלבד .

עריכה :

fireman , תודה על ההזכרה , אבל במקרה הזה כאן , הדעה שלי היא דעתי האישית , ולרוב אני משתדל להשאר כמו שיותר מנותק בדעותי האישיות ממסגרת העבודה שלי , כדי לא לעורר מחשבות אלה או אחרות בפני המשתמשים בפורום .

תודה על האמון .

אוקיי Sorry

עריכה:

ידידי היקר ..... עד כמה שזכור לי לא קיבלתי ממך שם צ'ק בדואר ואני גם לא עובד של החברה .

אז למה שלא תעשה קצת שיעורי בית ותחפש את הביקורות על המוצר ?????

תאמין לי יש מספיק .

דבר שני .....

אם המוצר היה יוצא מבית טרמלטק ..... לא היית שואל כל כך הרבה שאלות נכון ......

לכל מוצר יש את הזמן כניסה שלו לשוק ..... במיוחד שזה מוצר של חברה חדשה שהיא עדיין לא מותג מוכר.

דבר שלישי .....

דיברתי עם הבחור שפתח את העץ הזה והוא אמר לי שהוא רכש את המוצר כתוצאה מהתארד שאני פתחתי ....

כי הוא היה חייב לראות בעצמו .

ואני אומר ..... כל הכבוד לו ..... הוא לקח את הריסק ורכש את המוצר ..... והתוצאה לפניכם.

לכל שאר החברה ..... וכמובן למנהלי האתר ..... תגדלו בייצים ותקנו את המוצר (כולה 300 ש"ח) ותבדקו .

montynet

TT ידועה בתחום הקירור שלה אבל גם אז בודקים סקירות על המוצר עד כמה הוא שווה קנייה

בעצם כל מוצר בודקים לפני שרוכשים אותו

אם יש כל כך הרבה סקירות אתה מוזמן לתת כי אני לא מצאתי וגם לא Pavel צירוף מקרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיקה זריזה העלתה את זה :

http://www.overclocking.dk/litteratur.asp?id=2745&type=test

הסקירה היחידה ברשת על פי , החיפוש הניב עוד כמה תוצאות של איזכורים בפורומים שונים .

הייתי מאוד מעוניין לדעת באיזה תנאי עבודה הושגו המעלות הספציפיות של פותח הת'ראד , ה19 המעלות שהוא ציין .

תודה

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת

בהצלחה עם הפוטושופ .

יש לכם (זיגזג) את המוצר בחנות, אתה לא יודע אולי מה הביצועים שלו ?

https://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=174_157&products_id=2060

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאיר , הגרסה הנוכחית שקיימת אצלנו היא הגרסה הקודמת של הקירור , לא גרסת הD , והיא מותאמת למעבדים עד 3 גיגהרץ מבחינת , והביצועים שלה עם מעל לא ממש רלוונטיים .

על פרסקוט לא מומלץ לשים את הגרסה הישנה ללא מארז מאוורר טוב .

את גרסת הD טרם קיבלנו , אבל ברגע שהיא כן תגיע , אני אישית אבדוק את היכולות שלה .

הדרך היחידה להגיע ל19 מעלות האלה היא לעבוד עם מזגן על טמפרטורה של כ~16 מעלות , ולא לנשום על המחשב , כדי שהוא לא פתאום יתחיל לעשות משהו .

במצב idle מת , זה הסיכוי היחיד להגיע למעלות כאלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...