חובה לראות 19 מעלות למעבד P-4 3.2 ללא מים - עמוד 13 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חובה לראות 19 מעלות למעבד P-4 3.2 ללא מים

orenliat

Recommended Posts

אני ילד קטן שיוריד אותך בכפה אחת לתוך הראש החלול שלך.

אתה לא קולט שהטמפ' במנוחה לא אומרות שום דבר?! וזה לא יביא לך יציבות טובה יותר?! יציבות בודקים במאמץ ובזה ה ACTIVE COOL נכשל ובגדול!! בטח ובטח שזה לא שווה 300 שח.

ואם אתה תקרה לי עוד פעם מטומטם אני באמת יבוא לבית שלך לעשות ביקור ולא בשביל ליראות את הקירור אלא בשביל לשבור לך אותו על הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בואו נרגיע את הדיון הזה אחת ולתמיד - אני לא רוצה לדבר על הדברים שהעלה נועם על המשתמש הראשון שאוהד את המוצר הזה.

אני רוצה רק להבין כמה דברים: מה האינטרס שלך montynet לפרסם את התוצאות, ולמה התרגזרת כל כך שפיקפקו בהם ?

שנית אני אישית אאמין לתוצאות של הבדיקות שלך כל עוד יהיו יותר פרטים עליהם כגון טמפ סביבה מפרט המחשב, דגם מדוייק, שינויים במערכת מתחים וכ"ן (כמו בכל ביקורת שצכבדת את עצמה).

אני אישית יודע ממקור ראשון על הערכה עצמה ועל קיומה אצל אדם אחד מצוות האתר לביקורת, יתר על כן משיחות עם נציג החברה בתערוכת המחשבים שנערכה לא מזמן אני יודע לא מעט דברים על הערכה ועל כך שהיא אינה מורידה את הטמפ' של המעבד מתחת לטמפ' הסביבה על כן האפשרות ההגיונית היחידה שעשית את הבדיקה בטמפ סביבה של 19 מעלות. (או שינית כמה דברים במערכת וקיצרת את בקר הטמפרטורה הפנימי - דבר שהוא אפשרי).

זה מה שאמרת לפני.

עכשיו אתה אומר שאתם עדיין לא קיבלתם אותו ..... מי השקרן פה ???????????

ומי תפס את מי ???????????

לוהו זההרררר

montynet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע שנפסיק וזהו

אני מרגיש אשם לפתע , בגלל התמונה באתר היצרן שנערכה במחשב בצורה טוטאלית , כולל המעלות , כולל הכל וישר קפצתי על זה .

די

מספיק אנשים

יש כאן 2 חבר'ה שיש להם tec מדהים , תתחדשו , אורןליאת ומונטינט , תהנו לכם עם המעלות המדהימות , מספיק לטחון מים כבר .

מי שירצה , יקנה אותו , מי שלא רוצה , שלא יקנה אותו .

מה זה משנה מי הם , כמה הם , אצל מי הם עובדים / לא עובדים .

זה לא לעניין בכלל .

חלאס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כזה לוזר מטומטם ..... כנראה אתה ילד קטן ....

כשה - tr-sp ירד מתחת לטמפטרורת החדר תגיד לנו ..... עד אז תסתום את הפה .... כי זה מוכח שה activecool עובד טוב יותר ....

montynet

כן הוא צודק!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די

מספיק אנשים

יש כאן 2 חבר'ה שיש להם tec מדהים , תתחדשו , אורןליאת ומונטינט , תהנו לכם עם המעלות המדהימות , מספיק לטחון מים כבר .

מי שירצה , יקנה אותו , מי שלא רוצה , שלא יקנה אותו .

מה זה משנה מי הם , כמה הם , אצל מי הם עובדים / לא עובדים .

זה לא לעניין בכלל .

חלאס .

אתה יודע מה? אין לי שום דבר להגיד חוץ מזה.

כל מילה חקוקה בסלע.

אחת ולתמיד:

ננעל.

נ.ב.- מדיניות חדשה: עד להודעה חדשה, ת'רדים נוספים על המוצר הזה יינעלו/יימחקו ללא אזהרה מוקדמת. אחרי שתצא הביקורת הרשמית שלנו, נשקול לפתוח ת'רד מסודר ונקווה שהוא לא יגרר לספאם.

יום טוב לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...