מדיות לצריבה במהירות 24 ומעלה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדיות לצריבה במהירות 24 ומעלה

DEMON HUNTER

Recommended Posts

יש מבחר דיי גדול של מדיות בשוק, אני אישית ממליץ על TDK או קודאק(אם תמצא...), אבל אילו מדיות יקרות יחסית ומצויינות

מאוד, ישנן מדיות קצת יותר זולות, כמו סילברליין, שעליהן אני ממליץ בשבילך. :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולכולן יש דגמים של מדיות שתומכות בצריבה של עד 24 כי עכשיו אני משיג בקומבינות כבר כמה חודשים חבילה של 50 מדיות של דיפו ממקור חסוי ב70 ש''ח שתומכות במהירות של עד 16 וזה בסדר אבל זה גם משתלם לי נכון ;D ;D ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניצי צורב חדש של MITSUMI 24*12*40 ואני מחפש מדיות לצריבה שעובדות במהירות 224 ומעלה ושל חברה טובה ולא יקרה תודה וכל הכבוד על גיוון הפורומים ;) ;) ;) ;) ;)

אני ממליץ לקחת מדיה איכותית יותר, כגון TDK או MITSUI- כדי שגם לאחר שנה, שנתיים ואפילו שלוש תוכל להשתמש בדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניצי צורב חדש של MITSUMI 24*12*40 ואני מחפש מדיות לצריבה שעובדות במהירות 224 ומעלה ושל חברה טובה ולא יקרה תודה וכל הכבוד על גיוון הפורומים ;) ;) ;) ;) ;)

מממ...

זה ביזבוז כסף.

לי יש צורב 20 של ריקו וכאשר אני צורב על מדיות טובות כמו ורבטים, טידיקי, פיליפס אני מצליח לצרוב על 20 גם על דיסקים של 16 בניגוד לגיפיטי שעליהם אני צורב 12 (אין לי מושג מה המהירות הנורמלית שלהם כי קיבלתי בחינם :lol:).

בקיצור הכל תלוי במדיה ולקנות מדיה 24 זה ביזבוז כסף במקום לקנות 16 נורמלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם כבר קנית צורב שצורב במהירות 24 ומעלה אז למה להיסתפק בצריבה במהירות 16?

למה?

כי כיום מדיה סטנדרטית היא X16 ואם היא טובה היא תומכת גם ב24 למרות שזה לא נכתב על האריזה..

וב20 מניסיון פרטי כמו שיכלת לראות בתגובה שלי.

ובשביל מה לבזבז כסף על חצי דקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אני לא אומר שלא אבל ככל שהמהירות גודלת כך גם גודל הקבצים וגודל המדיות ואני משווה את זה לאינטרנט כיום ככל שהמהירויות גדלות כך גם גודל הקבצים גדל והסטטוס קוו נישמר ( יענו המצב שאמור להיות ללא מבינים) מבין המהירות גודלת וכך גם גודל המדיות והקבצים כמו שלפני 3 שנים מדיה של 800 מגה בייט היה נדיר וכים זה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...