עבור לתוכן
  • צור חשבון

היציאה מג'נין

AK

Recommended Posts

"הכותל נמצא ברובע היהודי בירושלים ואכן גרים שם יהודים! ולא רק שגרים שם יהודים בכל יום נמצאים שם מאות אם לא אלפי יהודים!

אולי אני טועה אבל הרובע היהודי משמע המקום הזה הוא כן ירושלים היהודית."

קיבינימט

מיליון פעמים להגיד לך את אותו דבר

שהכותל ישאר בריבונות ישראלית.

"גם במגדל אייפל לא גר אף אחד אז מותר לי לדרוש אותו מהצרפתים?"

נו באמת.. מאוד קשור.

"כניעה זה גם לתת את עיר הבירה שלך לערפאת "

כל המקום שאנחנו מתכוונים לתת בירושלים, אין בו אפילו לא יהודי אחד.

"ומדוע לקבור את עניין ירושלים בביוקרטיה ? פשוט להוציא את עניין ירושלים מחוץ לתחום, ירצו יקבלו לא ירצו .. זו כבר בעיה שלהם נוכל להתמודד איתם!"

אז אל תאשים אותם בכשלון השיחות. קווי 67 זה גם ויתור על ירושלים.. תפסיק לתקוע את הראש באדמה.

"תגובה ל encoder -

אכן אתה צודק, כיום שלום הוא לא יותר מקונספט מנופח שאין לו שום ביסוס על הקרקע.

לכל אלה שמוכנים למכור את מדינת עבור הסכם אני יכול לומר רק - "ומה אחר כך?" , יופי אז יש לנו הסכם ! אז מה עושים איתו?

אתם חושבים שברגע שיהיה הסכם החמאס ירים את נשקו? הרשו לי להזכיר לכם שהפיגועים הקשים ביותר עד האינתיפדה היו ב 95-96 לאחר חתימת הסכם אוסלו, שהשלום היה נרא קרוב מתמיד."

ומה אחר כך? אפשר לשאול גם אחרי חומת מגן

אפשר להפסיק את שפיכות הדמים, לצאת ממעגל האלימות.

הסכמי שלום עושים עם אויבים, לא עם חברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא בטוח שמי שכתב את ההודעה הראשונה שדיברת עליה טיפש.. הוא לא יותר מגזען.

אבל אל תקרא לי טיפש, כי לא קראת חצי ממה שכתבתי על הנושא... אל תבוא באמצע ותגיב עם הודעה כמו "אתה טועה וטיפש"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אל תקרא לי טיפש, כי לא קראת חצי ממה שכתבתי על הנושא... אל תבוא באמצע ותגיב עם הודעה כמו "אתה טועה וטיפש"

אני גזען? אתה מכיר אותי שיש לך זכות לומר כזה דבר?

אז בוא אני אומר לך כמה דברים: אני לומד בבית-ספר בלוד , בבית הספר שלי יש ערבים, בכתה שלי יש ערבים, החברים שלי הם בין השאר גם ערבים. המרחק בין השאלה על עתידה של מדינת לבין גזענות הוא רחוק מאוד . אין לי שום דבר נגד ערבים כערבים, יש לי הרבה נגד אותם ערבים המנסים לטבוח בנו!

אז פעם הבאה שאתה קורא למישהו בכינויים מפוקפקים חשוב פעמיים . כי אם לא תחשוב אל תתפלא שיקראו לך בסוף טיפש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולך ENCODER

דעה שונה או חשיבה שונה לא מראה על טיפשות , אי הסכמה עם הדעה היא לגיטימית, אך ביטולה ואי קבלתה זו טיפשות.

אתה רוצה להציג את הדעה שלך ? הצג אותה בצורה חופשית, אתה רוצה להגיב מדוע לדעתך דעתי לא נכונה? תגיב

אתה רוצה לומר שדעתי טפשית/גזענית/מטומטמת ? כל עוד אתה בן-אדם (שמה לעשות הוא לא יצור יודע כל) אין לך שום זכות לבטל את דעתו של אדם אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גזען? אתה מכיר אותי שיש לך זכות לומר כזה דבר?

אז בוא אני אומר לך כמה דברים: אני לומד בבית-ספר בלוד , בבית הספר שלי יש ערבים, בכתה שלי יש ערבים, החברים שלי הם בין השאר גם ערבים. המרחק בין השאלה על עתידה של מדינת ישראל לבין גזענות הוא רחוק מאוד . אין לי שום דבר נגד ערבים כערבים, יש לי הרבה נגד אותם ערבים המנסים לטבוח בנו!

אז פעם הבאה שאתה קורא למישהו בכינויים מפוקפקים חשוב פעמיים . כי אם לא תחשוב אל תתפלא שיקראו לך בסוף טיפש

כנראה שאתה הבנת משהו לא נכון

ההודעה מעלי היא של YES TO ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ... אולי הכותל?

וחוץ מזה אולי לא הבנת אותי נכון, לא מדובר במקומות קדושים בלבד , כשאתה מדבר על עיר אתה לא מסוגל להפריד שכונה אחת מהשניה

אני לא רוצה שירושלים תהפוך לברלין.

"אז אותם אנשים יכולים להאשים את עראפת עד מחר בכשלון השיחות"

הסבר.. פרט.. נמק.. הכרזה כזו שלעצמה היא חסרת משמעות

אני לא רוצה להכנס לויכוח, אני רק רוצה להעמיד כאן מספר נקודות לדיון:

- ברלין חולקה בשל רצון המעצמות לקצץ את יכולת ההתאוששות הגרמנית לעורך זמן.

- ברלין חולקה לשני גושים אידיאולוגים עיקרים, שהחומה שלה סימלה את החומה שבין המזרח הקומוניסטי והמערב החופשי.

- ברלין היית מורכבת מאותו בני לאום - גרמנים.

בירושלים המצב שונה לגמרי:

- ירשולים כבר היום מחולקת בין מזרח למערב. במזרח יש ריכובים של ערבים-פלשתינאים, ובמערב יש ריכזוים של יהודים.

- ירושלים כבר היית מחולקת עד מלחמת ששת הימים.

- ירושלים היא מקום קדוש לשלוש הדתות הגדולות בעולם ואין מה לעשות.

- פה יש לך מצב שבו הפלשתיאנים ויתרו לך על מערב ירושלים אז גם את מזרח ירושלים אתה רוצה לקחת מהם? כמו שבני אילון בה ועשק בתים של פלשתינאים שגרים שם כבר כמה עשרות שנים מאז שגירשו אותם ממקום מושבם האמיתי?

הפתרון לירושלים פשוט מאוד: איזור מזרחי לפלשתין, איזור מערבי לישראל והאיזור של המקומות הקודשים תחת פיקוח בינ"ל של האו"ם כפי שהציע ועדת החלוקה. ראש עיר ערבי, ראש עיר יהודי וראש עיר עליון של מדינה בלתי מעורבת בסכסוך(כמובן, שאמריקאים לא יוכלו לכהן בתפקיד הזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את'לון יקירי

הייתי חותם על הסכם כזה בכיף

אבל לך תשכנע ש"סניקים שבטוחים שאם ננשק את הכותל יבוא המשיח..

צריך לקחת את הכותל אלינו (כי לכותל אין שום חשיבות לפלסטינאים) ואת הר הבית לתת להם

להגיד לש"ס שכשיבוא המשיח נכנס לקחת אותו חזרה ובנתיים הם ישמרו עליו.

כמו כן צריך לשנות את השם של ירושלים המזרחית מעכשיו לעיר נפרדת שתקרא אלקודס או איך שבא להם

כדי להרגיל את האספסוף שיש שתי ערים שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל החלוקה הזאת תהיהי מזויפת אף אחד מהצדדים לא יראה בירושלים ערים שונות, כי ירושלים היא אחת - מה לעשות

בכך שאמרתי שאני לא רוצה לראות את ירושלים כמו ברלין התכוונתי שאני לא רוצה לראות מוקשים סביב הר הבית, וצלפים 300 מטר מרחוב יפו, וגדר תיל בשכונות היהודיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח RnGKay

אני לא רוצה לראות את ירושלים כמו ברלין התכוונתי שאני לא רוצה לראות מוקשים סביב הר הבית, וצלפים 300 מטר מרחוב יפו, וגדר תיל בשכונות היהודיות.

אתה בעצם מתכוון למעין "גטו" יהודי?! איך שההסטוריה חוזרת וצוחקת לנו בפנים! ::)>:( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אם נראה לכמה זמן את ירושלים כמו ברלין ואז נשבור את החומה(לא בדרך האמריקאית-רוסית,בדרך הרג המנהיגים וגירוש הפלסטינים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...