נפתרה בעיית הרמקולים - או - רמקולים מתחת ל 1000 ש"ח - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפתרה בעיית הרמקולים - או - רמקולים מתחת ל 1000 ש"ח

huber

Recommended Posts

אולי לא שמתם לב אבל זה כשבועיים אני מתלבט אילו רמקולים לצוות ל HERCULES XP שלי.

אחרי התלבטות ארועה, מצאתי את אלו.

א. מה דעתכם על המחיר?

ב. נכון שאלו יותר טובים מכל סט רמקולים למחשב (כדוגמת ה hercules 3500 או ה ATP5 ודומיהם?

קחו בחשבון שאני לא מעוניין להוציא מעל 1000 ש"ח + על רמקולים...

ולפני שמישהו קופץ, כן, אני יודע שאין בהם SUB ואני אצטרך רסיבר מה שמוביל אותי ל:

ג. איזה רסיבר במחיר הכי נמוך יתמוך בכל הפונקציות שמספק הכרטיס קול שלי (AC3, דולבי, 6.1 וכל השאר)?

תודה מראש...

עריכה: סליחה על הבורות אבל אחי טוען שאם אקנה רסיבר הוא לא יתחבר ליציאות שיש בפנאל של ה GAME THEATER .

הוא טוען שאני אאבד את כל התמיכה בסראונד במער מהפאנל לרסיבר?!?! איך הרסיבר יתחבר לפאנל כך שאני אוכל לקבל תמיכה

מינימום בסראונד וגם ב 4.1 (כי אני צריך סנטר לצפייה ב DIVX). מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת הם ממש עלובים.......

לא הייתי נוגע ברמקולים האלה (ולי יש עוד מערכת של ...)

למה לא תלך על הלקסנון?

אתה רוצה להגיד שהרמקולים הסיניים עלומי השם ההם יותר טובים מאלו?? למה?

ד"א - לא קונה אותם כי לא מכיר את החברה הזו ומסתבר שאף לא מכיר אותם בשום מקום... כמו כן הצעתי לבעלי האתר PCHARDWARE לרכוש אותם אחרי שפה יעשו עליהם תחקיר, אך מסתבר שפה אף אחד לא הרים את הכפפה (ניסיתי נואשות לדבר עם זה עם KOM).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה לדבר על זה עם יובל..... אני אגיד לך כבר

אבל את לקסנון אני מכיר כי יש לסבתא שלי מגבר וcd שלהם מלפני איזה 15 שנה והם עדיין מעולים.......

זו חברה מעולה יחסית והסוני האלה ממש עלובים תסתכל בתחום תדרים שלהם! זו ממש בושה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אתה יכול לחבר את ההרקולס לרסיבר דרך חיבור COAX או אופטי (כמו שאני חיברתי) ועובד מצויין ועדיין יהיה 6.1 או לחבר למערכת מיני אבל ייתן 2 רמקולים

לגבי הרמקולים לדעתי לא תוכל לחבר אותם לכרטיס אלא רק דרך רסיבר מכיוון שהחיבורים לא מתאימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, הרמקולים האלה יותר טובים מרצקולים למחשב, אבל עדין יש יותר טובים מהם בטווח מחירים של בערך 1000 שקל.

למשל, אלטקס (מחו"ל) או פירלס, (אני יודע, זה ישראלי, אבל אם תשיג בזול, אז הם יסחית יותר טובים מהסוני) או אפילו סטרום.

הסוני נראת לי מערכת מפלסטיק.

אפשר לחבא כל רסיבר לכרטיס של הרקולס, כי יש לו יציאות אנלנוגיות ל5.1 וכנ"ל גם דיגיטליות ואפילו אופטיות.

הרסיבר, אל תשקיע יותר מידי, אפשר לקנות רסיברים ב200$ בדיוטי, אתה לא תשמע בדלך רב על רמקולים ב1000 שקל.

אפשר גם לקנות דנון או ימהה משומש, אתה יכול ללכת לפורום של תפוז, ולשאול אם אפשר להרכיב מערכת בכזה מחיר נמוך, ואיזה סט ממולץ ב1000 שקל.

אגב, אתה יכול לקנות רמקולים משומשים, אומנם לא חדש, אבל הרבה יותר טוב.

-אגב, אני פריק של סטאריו, ולהשקיע על הרמקולים הקדמים נראה לי יותר הגיוני...

סראונד זה נחמד,אבל סטאריו איכותי באמת זה ממש תענוג..

אגב, הית אצל SEVEN? שמעת את המערכת אצלו?

הוא יכול לעזור לך עם זה קצת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרמקולים שראית בנאט אקשן הם ללא מגבר תאלץ לקנות מגבר או רסיבר כדי להפעילם.

אני ממליץ לך לקפוץ לחנות פיוז ברחוב כצנלסון בגבעתיים כדי שהוא יתפור לך סט של מגבר ורמקולים

תוכל לבקש ממנו 3 מגברים סטריאופונים ישנים וכך לחבר אותם ליציאות בפפנל חיבורים של הכרטיס קול שלך.

שהחלוקה תתבצע כך :

מגבר החזק ביותר קידמיים

המגברים החלשים יתפקדו לסנטר ולאחוריים

כאשר אתה משתמש ברמקולים גדולים אין צורך ב SUB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

Sony..... שם עולמי בייצור רמקולים?!

:lol:

סוני, בשבילי, כבר מזמן איבדו את שמם הטוב.

מערכות סטריאו יקרות המפיקות גונח ועלוב במחירים מטורפים. אמנם מדובר בסחורה שמיוצרת במזרח הרחוק, אבל השם תמיד נמשיך לשלם ויפה.

אחי, אתה מסתבך כאן וחבל. סט איכותי של Altec Lansing יבצע את העבודה היטב.

ATP 4/5 וכדומה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sony..... שם עולמי בייצור רמקולים?!

:lol:

סוני, בשבילי, כבר מזמן איבדו את שמם הטוב.

מערכות סטריאו יקרות המפיקות גונח ועלוב במחירים מטורפים. אמנם מדובר בסחורה שמיוצרת במזרח הרחוק, אבל השם תמיד נמשיך לשלם ויפה.

אחי, אתה מסתבך כאן וחבל. סט איכותי של Altec Lansing יבצע את העבודה היטב.

ATP 4/5 וכדומה...

כי, אבל... אני רואה המון ואין להם סט של 5.1...

תגדי, עלה לי רעיון. אם אני אקנה את ה ADA880, יש אפשרות לחבר סנטר רגיל? יש לי רסיבר בסיסי שיספיק לסנטר, אבל איך הקומבינה הזאת תעבוד עם ה GTXP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

יח' ההגברה המרכזית בסט הזה נמצאת בסאב ככל הידוע לי... משם נשלחים כבלים לסטליטים וביניהם גם הסנטר... לא נראה לי שקיימת דרך הגיונית שבה תוכל לחבר את הכבלים שנשלחים מיציאת הסנטר בסאב של האלטק לרסיבר כדי שאליו יתחבר הסנטר שלך...

באיזה רסיבר מדובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרמקולים שראית בנאט אקשן הם ללא מגבר תאלץ לקנות מגבר או רסיבר כדי להפעילם.

אני ממליץ לך לקפוץ לחנות פיוז ברחוב כצנלסון בגבעתיים כדי שהוא יתפור לך סט של מגבר ורמקולים

תוכל לבקש ממנו 3 מגברים סטריאופונים ישנים וכך לחבר אותם ליציאות בפפנל חיבורים של הכרטיס קול שלך.

שהחלוקה תתבצע כך :

מגבר החזק ביותר קידמיים

המגברים החלשים יתפקדו לסנטר ולאחוריים

כאשר אתה משתמש ברמקולים גדולים אין צורך ב SUB

בשביל מה? ???

1. כל מגבר מספק צליל שונה, וכשבונים מערכת מרובת מגברים קונים מגברים זהים.

2. גדולים לא מפצים על חוסר של סאב, כי הם לא מגיעים לתדרים הנמוכים מאוד, משום שהמגבר אינו שולח את התדרים האלה אליהם.

אם כבר אז כבר, עדיף מגבר יד שנייה רציני. האם אתה מתכוון להשתמש בזה למוזיקה או סרטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...