קליפש פרומדיה 5.1 ?? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קליפש פרומדיה 5.1 ??

HF Integrale

Recommended Posts

מאחר שאני מאוד אוהב (ואני גם נהנתן לא קטן...) ואני משתמש במחשב בעיקר להאזנה למוזיקה, במיוחד כשאני חוזר ללימודים אוטוטו ואין זמן לשחק או לגלוש החלטתי לשדרג את כרטיס הקול (PCI 128) ולקנות רמקולים כמו בן אדם (במקום המיני מערכת של מלפני 9 שנים !!).

לאחר קריאת מאמרים רבים והשוואות לרוב באתרים בחו''ל על כרטיסי קול ומערכות , הפור נפל על השילוב הבא:

קליפש פרומדיה 5.1 והאודיג'י הזול היותר (OEM או MP3).

את האודיג'י מצאתי בארץ ב 124 דולר כולל מע''מ (לעומת 76 בחו''ל)

אבל לא מצאתי בכלל את הפרומדיה בארץ !! איפה אפשר להשיג את המערכת הנפלאה הזו בארץ ? מישהו יודע ?

(בבקשה,אין צורך להמליץ על כרטיסים\מערכות קול\רמקולים אחרים - מי שיכול לעזור לאתר פרומדיה 5.1 ולא 4.1 בארץ, או בכלל Klipsch בארץ - אנא שישפוך אור ;) , תודה)

נ.ב. - אם מישהו יודע על דרך זולה (374 דולר) להביא דבר כזה מחו''ל שלא ישמור בבטן ויספר לכולם !! ;D

HF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח ^Rockford

הסט 4.1 של פרומדיה קיים בארץ והוא עולה בערך פי 3 ממחיר הסט בחו"ל ובנוסף, יש איתו בעיות של חיווט הבאות לידי ביטוי ברעשים מעצבנים באחד מהסטליטיים.

ה5.1 לא נראה לי שעדיין נמכר, כרגע השם רק מהדהד ברחבי הרשת.... אל תתפוס אותי במילה, מה שכן רוב הסיכויים שאם זה נמכר, תמצא את הסט רק בחו"ל.

והייתי ממליץ לך על כרטיס קול איכותי יותר מהקריאייטיב המזוויע... בסביבות ה600 ש"ח אתה יכול לרכוש את ה TERRATEC SIXPACK האיכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים איתך (ROCK) בקשר לכרטיס קול..

לי יש אתת האודיגי והוא כרטיס פשוט מצויין - גם חוסך משאבים בצורה מדהימה (0 אחוז מהמעבד בניגון אמפי 3) וגם צליל נקי ואיכותי שאי אפשר למצוא במתחרים הזולים יותר! וכיוון שהבן אדם רוצה להשקיע בעיקר בקול - האודיגי והקליפש הכי מתאימים לו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

הממ אני חיברתי שתי מערכות של 2.1 למערכת של 4.2 ולא שמעתי שום בעיות... ;D

אבל אני הבאתי את זה מחו"ל...

זה מוצר של מחשב ולכן משלמים על זה רק מע"מ.

כן, ידוע שעם הסטים האחרים אין בעיה.

עם ה4.1 מדובר בפאק ספציפי בייצור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

לי יש אתת האודיגי והוא כרטיס פשוט מצויין - גם חוסך משאבים בצורה מדהימה (0 אחוז מהמעבד בניגון אמפי 3) וגם צליל נקי ואיכותי שאי אפשר למצוא במתחרים הזולים יותר! וכיוון שהבן אדם רוצה להשקיע בעיקר בקול - האודיגי והקליפש הכי מתאימים לו!

לבריאות....

לדעתי קריאייטיב מיצו את עצמם עם ייצור ה AWE 64 ז"ל...

מאז, כל כרטיס קול שיוצר על ידיהם סתם היווה גימיק שיווקי ויקר שלא מצדיק את העלות המופרזת.

הידעת שמעבד הסאונד אשר מותקן על גבי כל הכרטיסים מסדרת ה LIVE הוא זהה?

משמע, ניתן להפוך את כרטיסי ה Value המיושנים לבעלי תמיכה בפורמט 5.1 + AC3, פשוט נבלות.

האודיג'י אכן מספק איכות גבוהה אבל בפירוש לא מצדיק את המחיר, אותה איכות ניתן להשיג עם ה GTXP של הרקולס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(בבקשה,אין צורך להמליץ על כרטיסים\מערכות קול\רמקולים אחרים - מי שיכול לעזור לאתר פרומדיה 5.1 ולא 4.1 בארץ, או בכלל Klipsch בארץ - אנא שישפוך אור ;) , תודה)

נ.ב. - אם מישהו יודע על דרך זולה (374 דולר) להביא דבר כזה מחו''ל שלא ישמור בבטן ויספר לכולם !! ;D

HF

הסט 4.1 של פרומדיה קיים בארץ והוא עולה בערך פי 3 ממחיר הסט בחו"ל ובנוסף, יש איתו בעיות של חיווט הבאות לידי ביטוי ברעשים מעצבנים באחד מהסטליטיים.

ה5.1 לא נראה לי שעדיין נמכר, כרגע השם רק מהדהד ברחבי הרשת.... אל תתפוס אותי במילה, מה שכן רוב הסיכויים שאם זה נמכר, תמצא את הסט רק בחו"ל.

והייתי ממליץ לך על כרטיס קול איכותי יותר מהקריאייטיב המזוויע... בסביבות ה600 ש"ח אתה יכול לרכוש את ה TERRATEC SIXPACK האיכותי.

Rock - תודה על המידע !

אבל השאלה של הת'רד הייתה בעצם - איפה ??!! - זה אחלה מה שאתה אומר (וממליץ,למרות שציינתי שאין צורך להמליץ על אחרים אבל לא נורא... ;)) , אבל איפה מוצאים את כל זה ?

אגב,ראית פעם השוואה בין הכרטיסים הנ''ל ? או שזה פשוט משמיעה ונסיון? (לא בציניות).

אכן 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אודיגי OEM עולה 610 ש"ח.

GTXP עולה 660 ש"ח..

כמובן שעם ה-GTXP מקבלים הרבה יותר...

ויש את הכרטיסים של Terratec בחנות שכולם פה שונאים.

חברה' - אני מתחנן - תתייחסו לשאלה שלי ולא לוויכוחים אחרים על מחירים וכרטיסי קול...בבקשה :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לנצ'יה, היית משלם על הקליפש 4.1 הפגום פי 3 יותר?! :o

Rock - לשאלתך, אז בהחלט לא !!

אבל עזוב, הלכתי וביררתי לעומק והנה מה שמצאתי :

דיברתי ישירות עם היבואן של קליפש לארץ חברת - T.R Electro Stereo Ltd. עם סוכן חביב ומסביר פנים בשם יוסי בן יהושוע,אשר הסביר לי כך:

לא,לא - עדיף שאתחיל מהסוף - את הפרומדיה 5.1 לא מביאים לארץ מאחר שאינו תומך ב 220v !!!! זו הסיבה היחידה !!!

וגם אם היו מביאים אותם לארץ אז מאחר שיש למערכת 2 חיבורי מיני (?) או משהו כזה ואך ורק בשל שני חיבורים אלה המערכת הזו לא נחשבת כמערכת למחשב אלא מוצר Hi Fi לבית !!! ולכן מוטל עליה מכס ולכן המחיר נראה כך :

מחיר בחו''ל -- $375

מע''מ בארץ -- %17

מיסים -- %45 (פשוט בגלל שני החיבורים האלה !!)

סה''כ 375 כפול מע''מ שווה 439 דולר

439 כפול המיסים המטופשים שווה 637 דולר !!

637 דולר כפול 4.9 ש''ח (השער של היבואן) שווה 3120 ש''ח !!!!!!!!!!

ועוד לא דיברנו על הרווח שלהם, מה שיביא את העלות לבערך 3500 שקל !!

בקיצור טירוף מוחלט !!

כי אם הייתי קונה את זה בחו''ל ומביא (מבריח) את זה ארצה עם איזה מתאם מתחים הייתי משלם 375 דולר שזה 1460 ש''ח... :'(

אוףףף, איזה מייאש...

טוב, מקווה שעזרתי לכם להבין למה המחירים כ''כ גבוהים ולמה אין 5.1 בארץ.

יחד עם זאת

אני לא מתייאש ועומד לכתוב עכשיו מכתב לקליפש ולהתלונן על חוסר ההתחשבות בצרכנים (שיהפכו לצרחנים) וכל השיט הזה.

אתם מוזמנים להעתיק את הכתובת הבאה ולעזור לי להציף אותם במיילים !!

שרות הלקוחות של קליפש העוסק בענייני הפרומדיה:

promedia@klipsch.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 לגבי המידע שלי, כל רמקולים, כולל רמקולים למחשב חיבים במס.

מס מאוד כואב, במיוחד לחובבי אודיו.

אני לא מאמין שזה בגלל החיבורים של המערכת. גם שני רמקולים גנריק, שעולים 35 שקל,ף חיבים במס.

תבדוק את זה.

2 לגבי התאימות ל220V. לפי ידיעתי, מוכרים בחול ובאירופה גם את הדגם שמתאם ל220V, כמו בארץ.

אם לא, הדבר הכי פשוט שאפשר לעשות, זה להחליף ספק.

בלי בעיה, אפשר לקנות ספק מתאים בארץ, שיעשה את העבודה, ודי בזול.

אתה, או החנות יכולים לעשות את זה.

3 ראיתי ושמעתי קליפש בארץ.

אבל לא את הסטאלטים שלהם, אלה את הרמקולים הרגילים. אגב, לא התלהבתי כל כך מהם..

4 סליחה על השאלה הגסה, אבל למה לך לקנות רמקולים למחשב במחיר כזה?

התלבטתי אם להמליץ לאלה שרצו לקנות לדוגמא אלטק ADA880, רמקולים ישנים, ומגבר ישן, שיתנו תוצאות הרבה יותר טובות,

כי בכל זאת, אין כמו חדש. למרות ששוב, אפשר להשיג איכות מדהימה.

אבל במקרה שלך, חובב כמוני, (לי אין בנתים מערכת משהו.. למחשב אין לי בכלל)

אתה יכול לקנות "אמיתים" בתקציב של הקליפש.

אני יוכל להרחיב על מערכות בסיסיות, שיתנו צליל פי אלף מהקליפש.

יש לך מערכת בבית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ באסה.

אני חושב שלרמקולים למחשב אין מס חוץ ממע"מ... לפחות ככה היה כשהבאנו את ה-Klipsch לארץ.. אח שלי הראה לבחורצ'יק במכס שכתוב על הקופסא "Computer Speaker System" ואחרי שההוא חיפש חיפש ולא מצא וויתר לו..

אבל מה אתה רוצה ש-Klipsch יעשו?

יורידו את המיניפלאגים (אני מניח שהכוונה לחיבור דיגיטלי) רק בגלל שבארץ לוקחים מיסים 45% על מוצרי בייתי?

זה לא אשמתם... זה אשמת הממשל המאפן שלנו. :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

כן, הסטים של פרומדיה מותאמים למתח של 110 וולט... זאת איננה בעיה, דאג לרכוש שנאי כוח שממיר מתח של 220 ל110.

שים לב שההספק שלו יהיה יחסית גבוה (WATT).

יש ב"אייס קנה ובנה" את המפלצות האלה מחברת "חולדה", השנאי של ה750 וואט שוקל בערך 3 ק"ג והוא די מכוער ועולה בהתאם (בסביבות ה500 שקל...).

רצוי שהשנאי יהיה חזק בכ50 וואט מהספק העבודה הכולל של הסט על מנת שלא יתחמם יתר על המידה ויישרף (מה שעלול גם להזיק ליחידת הכוח הפנימית של הסט).

מה רע בסט יוקרתי מחברת ALTEC LANSING? איכות גבוהה, הספקים מכובדים, ניתן להשיג את רוב הסטים בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...