עוד בעיות עם דרייברים של ATI ל-RADEON 8500 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד בעיות עם דרייברים של ATI ל-RADEON 8500

Real_Me

Recommended Posts

היו לי בעיות של קפיאות מסך ויציאה כפויה מ- 2001SE כשקיבלתי את ה- 8500LE של הרקולס. הורדתי את הדרייברים

מהאתר של הרקולס והבעיות נפתרו. והנה חזרתי אחרי כמה ימים להריץ כמה משחקים ושוב הבלגן המקורי חוגג עם הדרייברים הנ"ל. הורדתי כמה

דרייברים שגם הומלצו פה כמו גרסה 6043 של ATI אבל משום מה אני לא מצליח להתקין אותם ומתקבלת ההודעה שצרפתי. אם מישהו יכול לומר מדוע זה

כך ואיך לפתור זאת אודה לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר של ATI...

נראה לי שהורדתי את הדרייברים האלה אכן. בינתיים הצלחתי להתקין לא ע"י הרצת הקובץ אלא ע"י עדכון הדרייבר בהגדרות

של הכרטיס ונראה עוד מעט אם יהיה שנוי מבחינת ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו גרסא בדיוק ? ::)

מעניין, התקנתי את גרסא 6043 שהומלצה פה ע"י HUBER כגירסה הרשמית של ATI אבל בחיפוש באתר שלהם מצאתי רק גירסה 7.68

שהיא ה-REFERENCE DRIVER. עוד לא ניסיתי אותה. את 6043 הורדתי ממקום אחר כנראה.

בכל אופן, למרבה הצער לא נפתרו הבעיות שצוינו. לפחות אני יודע שכנראה הבעיה לא בדרייברים כי זה היה בסדר עם אלה של הרקולס אבל לך

תדע מה הסיבה האמיתית. אני חושש שבאיזה שלב אצטרך להתקין מחדש אלא אם מישהו יוכל לתת עצה מה הגורם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו גרסא בדיוק ? ::)

מעניין, התקנתי את גרסא 6043 שהומלצה פה ע"י HUBER כגירסה הרשמית של ATI אבל בחיפוש באתר שלהם מצאתי רק גירסה 7.68

שהיא ה-REFERENCE DRIVER. עוד לא ניסיתי אותה. את 6043 הורדתי ממקום אחר כנראה.

בכל אופן, למרבה הצער לא נפתרו הבעיות שצוינו. לפחות אני יודע שכנראה הבעיה לא בדרייברים כי זה היה בסדר עם אלה של הרקולס אבל לך

תדע מה הסיבה האמיתית. אני חושש שבאיזה שלב אצטרך להתקין מחדש אלא אם מישהו יוכל לתת עצה מה הגורם.

זה אותו דבר. זה אותו הדרייבר.

לי יש גם בעיות אינספור עם הכרטיס.

נתחיל בכך שלא תמיד הוא BOOT - אני צריך לנתק ולחבר אותו לחשמל כמה פעמים לפני שהוא בכלל BOOT.

לאחר מכן - הדרייברים האחרונים שהורדתי (6058) הותקנו פתאום בעברית משום מה , ואני רואה ירידה ניכרת בביצועים.

הדרייברים המקוריים של הרקולס שהגיעו עם הכרטיס קצת ישנים.

חוצמזה - יש לי גם בעיה נוראית עם ה TV-Out - משום מה אני לא מצליח לראות טוב על הטלויזיה - יש לי כל הזמן פסים אופקיים מוזרים ורחבים - משהו כמו הפעלה של ה Macrovision אם מישהו יודע על מה אני מדבר :)

בכל מקרה - קצת אכזבה. להוציא כל כך הרבה כסף על כרטיס מסך שבסופו של דבר רק גורם לי להרבה כאבי ראש ובלגנים - זה לא נעים בכלל. אני מקווה ליצור קשר עם זיגזג מייד עם צאת החג, ולראות מה עושים - כי זה ממש לא לעיניין. לא קניתי כרטיס מסך על מנת לבלות את רוב זמני בפתרון בעיות הילדות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל בכך שלא תמיד הוא BOOT - אני צריך לנתק ולחבר אותו לחשמל כמה פעמים לפני שהוא בכלל BOOT.

לאחר מכן - הדרייברים האחרונים שהורדתי (6058) הותקנו פתאום בעברית משום מה , ואני רואה ירידה ניכרת בביצועים.

חוצמזה - יש לי גם בעיה נוראית עם ה TV-Out - משום מה אני לא מצליח לראות טוב על הטלויזיה - יש לי כל הזמן פסים אופקיים מוזרים ורחבים - משהו כמו הפעלה של ה Macrovision אם מישהו יודע על מה אני מדבר :)

בכל מקרה - קצת אכזבה. להוציא כל כך הרבה כסף על כרטיס מסך שבסופו של דבר רק גורם לי להרבה כאבי ראש ובלגנים - זה לא נעים בכלל. אני מקווה ליצור קשר עם זיגזג מייד עם צאת החג, ולראות מה עושים - כי זה ממש לא לעיניין. לא קניתי כרטיס מסך על מנת לבלות את רוב זמני בפתרון בעיות הילדות שלו.

לא ניסיתי את ה-TV-OUT וכפי שאמרתי, אחרי ההתקנה של הדרייברים מהאתר של הרקולס הכרטיס עבד מצויין. קיבלתי מעל 8000 ב- 2001SE עם 1700+ ללא של המחשב או כרטיס המסך ומשחקים רצו חלק. אין לי מושג מה קרה פתאום שחזרו הבעיות. מקווה שיסתדר

לך וגם לי אחרי התקנה נוספת של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניסיתי את ה-TV-OUT וכפי שאמרתי, אחרי ההתקנה של הדרייברים מהאתר של הרקולס הכרטיס עבד מצויין. קיבלתי מעל 8000 ב- 2001SE עם 1700+ ללא של המחשב או כרטיס המסך ומשחקים רצו חלק. אין לי מושג מה קרה פתאום שחזרו הבעיות. מקווה שיסתדר

לך וגם לי אחרי התקנה נוספת של ...

סחטיין על התוצאה ! :smoke: :smoke:

אני הצלחתי להגיע רק ל6990 - וגם זה אחרי משחקים רבים. יש לי TB-1.4 ולוח אם של וזכרון של 256MB. איך אני מגיע ל8000 גם ? אולי באמת כדאי לי להתקין הכל מהתחלה ? בכל זאת, היה לי ג'יפורס על המערכת, והחלפת כרטיס מסך בווינדוס - זה יכול לגרום להרבה חרטא... לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחטיין על התוצאה ! :smoke: :smoke:

אני הצלחתי להגיע רק ל6990 - וגם זה אחרי משחקים רבים. יש לי TB-1.4 ולוח אם של וזכרון של 256MB. איך אני מגיע ל8000 גם ? אולי באמת כדאי לי להתקין הכל מהתחלה ? בכל זאת, היה לי ג'יפורס על המערכת, והחלפת כרטיס מסך בווינדוס - זה יכול לגרום להרבה חרטא... לא ?

דבר אחד שיכול לשנות זה קביעת כל הגדרות המחשב בביוס לביצועים מקסימליים (זכרון, AGP וכו) אם עוד לא הגדרת.

חוץ מזה אני פחות מתרשם מתוצאות מבחן ויותר מביצועים בשטח וחרה לי שמשחקים לא רצו חלק בגלל הבעיה שטיבה עדיין לא הוברר. גם לי היה קודם ומלבד הסרה שלו במנהל ההתקנים והתקנה של לא עשיתי דבר למערכת. אני מניח שתמיד כדאי לפחות פעם אחת להתקין מערכת מחדש ואפילו לפרמט מחיצה קודם כדי לראות אם זה מביא לשפור בביצועים. את הדברים האלה עשיתי ממילא בהתחלה מכיוון שהמחשב הוא חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...