האם תעמדו בצפירה? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם תעמדו בצפירה?

WizMaster

האם תעמדו בצפירה היום ומחר?  

379 הצבעות

1. 1. האם תעמדו בצפירה היום ומחר?

Recommended Posts

לא יודע... אתם נכנסים לוויכוחים ארוכים מדי על לעמוד או לעמוד בצפירה...

אני גם עמדתי בצפירה וגם הלכתי אתמול והיום למשמרות ...

אני חושב שמגיע לחיילים יותר משתי דקות... וגם יותר מחצי שעה (אבל התעייפו לי הרגליים) אז עדיף בהפסקות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך הצלחת לקשר בין הת'רד ההוא על הדתיים לבין הת'רד הזה, אני לא יודע...

ההתייחסות היחידה שהייתה פה לדת הייתה בנושא נטורי כרטא, אתה רוצה להגיד לי שכל הדתיים הם כאלו? כי ע"י הקישור של הת'רד הזה לת'רד של "תנשקו לאפרים בתחת" זה בדיוק מה שאתה עושה, אתה יוצר מצב שבו, לכאורה, כל מי שהגיב בת'רד הזה הוא בצורה כלשהי נגד דת.

ומה הצפירה קשורה לזה אני לא יודע...

אתה יודע איפה הייתי היום?

הייתי היום בבית העלמין הצבאי בחיפה, עמדתי שם במשך כל הטכס עם כיפה והקשבתי לרב שהקריא את "אל מלא רחמים" ונתתי את כל הכבוד המגיע לחללים ולטכס, ללא שום קשר להשקפות שלי על דת.

אתה מזועזע? אתה בשוק? מפתיע אותך שאני הולך לטכסים שבהם צריך ללבוש כיפה?

הבעת דעות ברוטלית? ממש לא נראה לי, אתה זה שכל הזמן אומר שאני מלא בשנאה, אני במשך כל הזמן (גם פה, וגם בת'רד על אפרים) הצגתי את הדעות שלי בצורה הגיונית ומנומקת, לא מוצאות חן בעיניך הדעות שלי? אתה מוזמן להגיב עליהן, אבל בטענות מבוססות (מאיפה אתה יודע שאני שונא את כל הדתיים ויש לי סלידה עמוקה מדת?) והגיוניות.

אגב, אם תקרא טוב טוב את הת'רד, תראה שלא אני הבאתי אותו לוויכוח על דת, אז אנא ממך, מספיק עם כל השטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר יצא לי לעמוד (בלי לזוז בכלל) הרבה (הרבה) יותר מחצי שעה... :-X

:lol:

מה עשית?

לא עשיתי כלום...

מישהו עשה באוכל קולות של זאב... אז העמידו ככה חצי מחלקה...

הוא עמד יותר מחצי שעה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שעה ו-40 דקות... בוא נראה אותך עושה את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שתמיד חשבתי, בצה"ל מתעללים בחיילים ומענישים סתם אנשים חפים מפשע. חבל שהצבא הזה איבד את הערכים המוסריים במשך השנים מאז הקמת ה"הגנה" ועד היום. המפקדים הם אנשים מפגרים שאוהבים לשחק מחשקי כח ולהעניש סתם את החיילים שלהם תוך כדי הפקת הנאה סאדיסטית מכך. פשוט בושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...