DVD - כדאי להשקיע הרבה כסף? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DVD - כדאי להשקיע הרבה כסף?

D_N_A

Recommended Posts

יש יותר מדי אנשים בזמן האחרון שאומרים שהכוננים של טושיבה לא טובים אז אולי כדאי לשמוע בקולם ולא לקנות את זה.

ה- החדש לא רע בכלל, הבעיה היחידה שלו היא שהוא כונן "עצלן" ולוקח לו יותר מדי זמן לטעון את הדיסק עד שאפשר להשתמש בו. אח"כ הוא כבר מהיר וטוב. הבעיה היא שאני לא יודע עם הוא בא MULTIZONE או שצריכים להפעיל עליו טריקים בשביל זה..  מישהו יודע אולי ?

כן, הבעיה של הסידירום הזה, שבשונה מהדגם הקודם שלו אי-אפשר להפוך אותו למולטי-זון ע"י הוצאת ג'מפר הבדיקה מאחורה.

לא מזמן התפרסמה כאן חדשה, שלפיה אפשר לאפס את הDVD לאחר כל חמש פעמים, שלאחרן הוא ננעל ע"פ דיסק האיזור האחרון שהוכנס אליו. נתן לעשות זאת ע"י כיבוי המחשב, לחיצה רצופה על הPLAY והSTOP, להדליק את המחשב ולהמשיך להחזיק אותם חמש שניות, ואז הDVD מאופס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חבל שהמוצר המעולה הזה נכנס לרשימה ארוכה של מוצרים טובים, שלא מגיעים לארץ הקודש.

אז לכן טסים לחו"ל ורוכשים אחד.

:-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לכן טסים לחו"ל ורוכשים אחד.

:-/

לא, לא טסים לחו"ל בשביל לקנות דברים. טסים לחו"ל בשביל דברים אחרים, ואם יש זמן הולכים לעשות כמה קניות של מוצרים שאין בארץ הקודש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו בנות יפות וחכמות?!

אתה מוכן להיות יותר ספציצי?

הישראליות סתומות וסתם מבזבזות כסף...

בכל מקרה, כשאני נוסע לחו"ל קניות זה הדבר האחרון שאני עושה, אם אין לי משהו אחר טוב יותר לעשות או נשאר לי זמן, כי לא נתן להפיק הרבה הנאה מקנייה של דברים וגם לא ליצבור ידע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הפתרון של איפוס הכונן (ASUS X16) בעזרת הטריק של לחיצה על שני הכפתורים ל-5 שניות תוך כדי הפעלת המחשב אני כבר מכיר. חשבתי על משהו יותר תמידי כמו עידכון ל-FIRMWARE אבל עוד לא מצאתי משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א לחבר שלי יש את ה x 12 - והוצאתי לו את ה test jumper, ועדיין

זה עושה בעיות עם סרטים מאיזורים שונים.

אני חייב להשתמש בתוכנה כגון genie?

או שהתוכנה שהוא משתמש בא לצפיה (זו שבאה עם ה ) מוגנת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...