AMD 2500 על לוח ABIT NF7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD 2500 על לוח ABIT NF7

ed1

Recommended Posts

אני מקבל סידרת ציפצופים ברגע ההפעלה של מחשב שהורכב במפרט הזה ואחרי שניה הוא נכבה.

ברגע החיבור לחשמל, עוד לפני ההפעלה, יש לד אדום דולק בתחתית הלוח, זה נורמלי או בעיה בלוח? אחרי ההפעלה נדלק לידו עוד לד בצבע ירוק ואחרי שניה המחשב נכבה

מה סביר שהבעיה בלוח או במעבד?

ההיטסינק מורכב כמו שצריך, אפילו הוספתי משחה טרמית לזו שמגיעה עם ההיטסינק אבל זה לא עוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק שכרטיס המסך והזיכרונות מחוזקים ומחוברים כמו שצריך , לא עבד? , תוציא את הלוח מהמארז , תחבר אליו רק :

מעבד

זיכרונות

סינק

כרטיס מסך

ספק כוח

תדליק את הלוח(אני מקווה שאתה יודע איך לעשות את זה...) ותראה אם הוא מעלה את הביוס על המסך...

הייתה לי בעיה מאוד מאוד מאוד דומה אצל חבר , אותו לוח עם מעבדג 1800 פאלומינו וקירור DP101 , אנחנו מדליקים את הלוח בתוך המארז , נדלק לכמה שניות(3 או 2) ונכבה.

דרך אגב , להגיד לו לעשות איפוס ביוס לא יעזור , כי הלוח מכבה את עצמו , זאת אומרת שמשהו מקצר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע ממש הצלת אותי המון תודה זה באמת עובד כשהכל מחוץ למארז

כנראה שהספק הזול הזה הוא הבעיה, רק כשהוא מבודד מהמארז המחשב עולה

אתה אולי זוכר איך פתרתם את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך הרבה מזל שאני הייתי כאן וראיתי את ההודעה הזאת , כי זה לא קרה להרבה אנשים , בסוף היית מגיע למסקנה שהלוח דפוק והיית מנסה להחליף אותו , רק שמה? הם היו מראים לך שהלוח בסדר...

עכשיו , לא הבנת אותי נכון , המארז הוא זה שמקצר! לא הספק , המארז נוגע באחד הפינים של הלוח מאחורה , ומקצר אותו , בינתיים תישאר ככה , ותקנה מארז חדש , הכי פשוט שתמצא , אין לך ברירה ממש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת הרבה מזל

חיברתי בחזרה חלק חלק ובורג בורג והכל עובד במארז הקיים.

תודה רבה

דרך אגב, כשמבריגים את תושבות הנחושת של לוח האם למארז, צריך לשים בידוד כלשהוא? כי ראיתי כמה טבעות קרטון?! אדומות אבל

שלוש בסה"כ ... חוץ מזה, גם אתה קיבלת רק 4 תושבות כאלה והשאר מפלסטיק לבן שמתעקם בקלות? איפה אפשר להשיג תושבות נחושת

כמו שצריך, לא מבין למה הקמצנות.

מזל שלא הלך לי הלוח, ממש כבר היה לי שחור בעיניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד הרכבת נכון , לא יכול ללכת הלוח , אלא אם הוא בא פגום מהמפעל(כבר קרה לי פעם) , כנראה שלי לא היה את השכל לנסות לחבר במארז שלו מחדש , אבל בכל מקרה , המארז שהיה לחבר שלי היה פשוט על הפנים , חבר שלי התעלל בו וכל מיני שטויות, ההברגות כבר היו גמורות , אז הוא קנה חדש...

אל תתעסק עם זה עוד , כי זה עלול לחזור , הקיצר , בכל מקרה הייתי ממליץ לך לקנות בזמן הקרוב מארז חדש , בינתיים , תהנה מהמחשב!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...