מסתבך עם שדרוג של hp pavilion dv4 5113cl - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסתבך עם שדרוג של hp pavilion dv4 5113cl

choochee
 Share

Recommended Posts

אהלן. במקור הלאפטופ הישן הזה (שסה"כ עובד סבבה למה שאשתי צריכה...) בא עם win 7 . רק שום דבר כמעט כבר לא רוצה לעבוד עם win 7 מבחינת תוכנות שהיא משתמשת בעבודה ( office, teams ) לכן התקנתי לו win 10 ע"י דיסק און קי עם המדיה קריאשן של מיקרוסופט. הכל עובד חוץ מזה שעכשיו אין לו אינטרנט. עדכנתי כל דרייבר שמצאתי, בהתאם לרשימת החומרה שראיתי באינטרנט, אבל עדיין המחשב לא מציע רשתות זמינות ופשוט אין אינטרנט דרך WIFI . ב device manager מופיעים unknown device תחת קטגוריה other devices ואני לא מצליח למצוא משהו שיסתדר שמה. במאפיינים שלו מצוין שזה משהו שיושב ב- pci express root complex ושגיאה 28. באתר של אין של win 10 למחשב הזה כי הוא די ישן, כנראה... אז שואל אם למישהו יש מושג, רעיון, נסיון מה גורם לזה ואיך מחזירים את האינטרנט למחשב? הכפתור עם נורית WIFI מאיר בכתום ואם לוחצים עליו אז בכחול ואם לוחצים שוב חוזר לכתום וכו'. לא ראיתי הבדל בתוצאות - המחשב לא מציע שום זמינה למרות שלא חסר בבית ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ציטוט של choochee

אין לי

תקנה.

זה עניין של 40 - 50 ש"ח.

ציטוט של choochee

בטוח יש איזה דרייבר כלשהו או משהו שפשוט לא מצאתי

וואללה ?

תגיד את זה לשני ( שונים ) שאצלי.

ותאמין לי, חיפשתי.

נו, אין לי מה להוסיף.

שיהיה לך בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בכלל יודע איזה כרטיס רשת אלחוטי מותקן שם? (על פי האתר של יש 3 אפשרויות שונות)

אפשר לחפש דריברים אצל יצרן הכרטיס למרות שהייתי מצפה שזה יהיה מובנה ב-windows

אפשר גם לנסות להתקין את הדריברים של win 7/8 אבל לדעתי זה כבר לא עובד (כשרק יצא 10 זה היה אפשרי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במנהל ההתקנים - קליק ימני על ההתקן שלא זוהה ו-"מאפיינים"

לשונית "פרטים" ובחר "מזהי חומרה" במאפיין.

תעתיק פה את השורה העליונה ביותר (צריך להראות משהו כזה PCI\VEN_8086&DEV_15B7&SUBSYS_8053103C&REV_31)

תעשה את זה לכול אחד מהם ותעתיק לפה ונמשיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...