חוות דעת על לוח אם - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על לוח אם

law89
 Share

Recommended Posts

https://www.msi.com/Motherboard/PRO-B660M-A-WIFI-DDR4/Overview

איך הלוח אם הזה? טוב / רע?

מה בעצם קובע אם טוב או רע?

שימושים: כרגע אין צורך בגיימינג, למרות שהייתי מעוניין לשמור את האופציה, לכן אשמח לדעת גם אם יתאים לגיימינג.

יתכן שיחוברו אליו 3 מסכים כאשר אחד 32/34 אינץ' וכנראה השאר 24 אינץ'. יתכן שיחובר אחד גדול ואחד קטן ויתכן שרק שני קטנים (עוד לא יודע, אז צריך שהאפשרויות תהיינה קיימות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של law89

מה בעצם קובע אם לוח אם טוב או רע?

1 - האם יש לו את הפי'צרים שהלקוח רוצה או לא . בתוך זה אפשר לכלול אסתטיקה . 

2 - האם יש לו מערכת אספקת מתח מספיק טובה ביחס למעבד שרוצים לשים בו והאם היא מקוררת כהלכה .

3 - תמחור . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של law89

איך יודעים בנוגע לאספקת מתח?

יש הרבה מקומות שמפרטים , דווקא לא מפרטת וחבל..

ציטוט של law89

מקוררת כהלכה

מחפשים מבחן.

:

https://www.techspot.com/review/2426-intel-b660-motherboards/

עושה רושם שזה לוח ממש מעולה מהבחינה הזאת.

הוא לא זול '  דווקא הגרסה עם ה AX יוצאת הכי משתלמת  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. קניתי.

ניסיתי להסתכל לפני אם קיימת גרסת AX ולא מצאתי כזאת.

מעניין שרושמים על הלוח אם שהוא יחסית טוב ללוח אם זול והלוח הזה עולה 770 ש"ח שזה לא בדיוק ההגדרה של זול (אולי בישראל הקפיצו לו מאוד את המחיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

כמובן שבישראל יקר, אבל ל12400 אין שום צורך בלוח כזה וגם הלוחות כניסה יהיו מעל ומעבר.
מהצד השני במידה ותרצה לשדרג בעתיד תוכל לשים שם I7 בקלות.

הלכתי בסוף על 12500. אמרו לי שהליבה גרפית טובה יותר ואם ארצה בעתיד להוסיף מסכים, אז עדיף את המעבד הזה. החלטתי שעדיף להוסיף 100 ש"ח כרגע מאשר להצטער בעתיד.

לא רציתי לקחת לוח זול מדי וגם לא יקר מדי. בארץ המחירים של לוחות מתחילים בערך ב-400 ש"ח. קצת מוזר לי שלוח במחיר כמעט כפול נחשב ללוח אם "תקציבי". אל תשכח שגם רציתי להשאיר אופציה לכרטיס מסך, אם יתחשק לי בעתיד לשחק.

אני לא חושב שיהיה משתלם כלכלית להחליף מעבד בעתיד. כשיהיה צורך בעוד כמה שנים, ארכוש כבר מחשב חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

קניתי.

הביוס שלהם נראה ממש ענתיקה. שחור ולבן כזה. עדכון ביוס נעשה באותו אופן של לוחות של ג'יגה בייט?

רציתי לשאול אם מישהו יודע אם האופציות הבאות קיימות:

1. לשים צפצוף בעת שמדליקים את המחשב / ריסטרט.

2. האם יש אופציה לשלוט על המאווררים של המארז ברמה קביעת העוצמה עבור כל טמפרטורה? ראיתי שהאופציה היחידה היא קביעת כמה מתח יועבר.

3. חיברתי שני מסכים. בעת שהוינדאוס עולה או שנכנסתי לביוס, מסך אחד מוגדר כברירת מחדל ובעת שהוינדאוס עולה המסך השני הוא הברירת מחדל. אני רוצה שהמסך שמוגדר כברירת מחדל בוינדאוס יהיה גם זה שיהיה ברירת מחדל בביוס וכו'. האם זה אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...