מחשב נייד עד 5.5 משרדי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד עד 5.5 משרדי

topy11
 Share

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 5500 קנייה באילת

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה? משרדי מיועד לסטודנטית להוראה לעכשיו וגם לאחר התואר

היא כבר בסוף

3. האם יש צורך בציוד הקפי בנוסף למחשב (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?לא

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)לא

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? 

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'?אשמח להצעה בין 14-16

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?כן

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.עדיפות אילת אם לא אז לא משנה

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט מועד קצר מעת הקניה)?אם אפשר מחר אם לא כמה שיותר מהר

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire) או ביצוע אוברקלוקינג?

11. האם ישנו ציוד היקפי קיים שיחובר? אם כן, איזה? (תחנת עגינה אם מחשבים ניידים \ מסך כזה או אחר)

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: מדובר בסטודנטית להוראה המחשב ישמש ללימודים ולסטאז - עבודה כמורה בבית ספר

להבנתי כרגע רק וכדומה 

חשוב איכות ואמינות ,איזון בין חוזק לסוללה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של A-10

זה לא בדיוק נייד עם זמן סוללה טוב.  :nixweiss:

וגם אוברקיל, אם זה מסדרת לגיון ....

נו, שתתחדש !

היא הייתה לחוצה וזה היה נראה לה הכי מתאים בגלל אוסף שיקולים שלה ולחץ הזמן - אם היה זמן הייתי מציע לה בהחלט לקנות משהו יותר טוב ומחול. לפחות להבנתי זמן רצוף (ללא טעינה) אמור להיות באיזור ה4 שעות אז אני נראה לי שלא יהיה לה כל כך בעיה.

נקווה לטוב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של A-10

אין שום בעיה, זה לא שאני מבקר או משהו בסגנון.

באמת שתתחדש ושאלה יהיו הצרות.

בקטנה !  :)

רציתי לשאול שאלה לא קשורה - אתה יודע איפה אני יכול לקנות כרטיס ללפטופ שלי ? אני מעוניין להשתדרג לAX210

וגם יש מקום שאני יכול לחפש לגבי פתיחת הלפטופ ושדרוג עצמי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של A-10

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...