אמצעי זיכרון ברשת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אמצעי זיכרון ברשת

yigal83
 Share

Recommended Posts

שלום

מחפש המלצה לכונן רשת ביתי בגודל של 2TB לפחות, מסוג (מספיק עם ה HD המסתובב).

הכונן צריך להתחבר לרשת הביתית ב WiFi (הוא לא ימצא קרוב ל router/switch) וכמובן גם חיבור LAN.

רצוי אחד שעובד בתקשורת מהירה וחדשה של WiFi (ו LAN של 1Gb).

אם אפשרי ויש, אז כזה שניתן להחליף את ה הפנימי שלו ליותר גדול בעתיד (אם צריך).

הכונן ישמש לגיבוי החומר מהמחשבים הביתיים ורצוי כזה שניתן להיכנס אליו גם מהטלפון הסלולרי ולהוציא/לשמור דברים.

יש המלצות ???

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר ויודע. המלצה על חברה או מוצר כלשהו ?

מה שראיתי בינתיים זה כוננים HD מכניים, ואני מעדיף שלא (ראיתי למשל של WD My cloud home).

יש לי DLINK בן כמה שנים טובות, שיושב על הרשת הביתית (LAN) ואני כבר לא מצליח לראות אותו מהמחשבים (שיניתי מ switch פרטי שלי לזה של בזק), יש לו HD מכאני של כ 2T.

אני רוצה לשדרג את עצמי ולהחליף (לא בדיוק להחליף כי אני כבר לא רואה את הכונן הזה מאז המעבר ל switch של בזק) למשהו אלחוטי (WIFI) וכמובן .

מישהו מכיר מוצר כזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיימים מספר פתרונות ברשת, החל מ My cloud של WD (חיבור LAN) ועד ל-Synology וגם TrueNAS פרטי שלך.

הכל תלוי ברמת ההבנה שלך ובתקציב שלך (התעסקות עם TrueNAS מעט מסובכת יותר ופחות אוטומטית כמו גם מספר האפשרויות שם שרחב בהרבה).

דבר שני, רוב רובם של המערכות המוכנות באות עם כוננים מכאניים מסיבה מסוימת והיא Endurace - קרא עוד על מבוסס להבין למה הוא לא בנוי לסוג כזה של עבודה (המון קריאות\כתיבות\גיבויים).

בכל אופן, תמיד תוכל לקחת NAS של סינולוגי לדוגמא ללא כוננים ולהכניס 2-4 כונני (שוב, ממליץ לקרוא למה לא כדאי בהנחה ומדובר בשימושי  NAS טהור ואם כבר הלכנו על אחד כזה אז לפחות שיהיו בו כוננים מתאימים כמו לדוגמא ה WD RED SA500).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...