בעיה בזיהוי כונני m.2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בזיהוי כונני m.2

zoyaniv
 Share

Recommended Posts

שלום החלפתי לוח ומעבד והתקנתי מחדש את מערכת ההפעלה, ללא בעיות. בהתחלה היא הייתה מותקנת על כונן nmve של mp510, הוספתי כונן נוסף של wd sn770 ואז אחרי ההחלפה של הלוח התקנתי עליו את מערכת ההפעלה מחדש. 

מפה לשם, רציתי לפרמט את הכונן הישן ולא הצלחתי, כי יש עליו

כשאני מנסה עכשיו למחוק את הכונן או להתקין מחדש או לא משנה מה, שאני מעלה את ההתקנה של הווינדוס מדיסק און קי, הוא פתאום לא מזהה את הכונני m.2.

בביוס רואים את שניהם, אבל אני יכול לבחור לעשות בוט רק מהכונן הישן, כשאני כן עושה בוט אני יכול לבחור את שתי מערכות ההפעלה כדי להתחיל לעבוד וזה עובד בלי בעיה. 

איך אני יכול שהכוננים יוצגו שוב בהתקנה של ווידונס ואיך אני יכול לפרמט כונן עם עליו? כשיש לי עוד כונן עם במחשב. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שהחתימה הלא מעודכנת שלך הטעתה אותי .

אני מבין שאנחנו לא מדברים על :

מעבד: I7 920

לוח:גיגהבייט EX58-UD3R

אז שכח ממה ששאלתי ... 

מחיקה מוחלטת של דיסק אפשר לבצע דרך התקנה של ( כאשר עולים מה DOK ) .

אם יש מצב שהכונן לא מזוהה, יכול להיות שהבקר דיסקים של אינטל\AMD מוגדר בלוח  על רייד או תמיכה בoptane .

מומלץ לבטל את זה בהנחה שאתה לא עובד עם רייד או

https://www.asus.com/support/FAQ/1044458/

כמו-כן אפשר לבצע מחיקה בעזרת diskpart שמומלץ להריץ מ powershell כאדמין אבל אפשר גם דרך cmd עם הרשאות אדמין .

תנסה את זה : נראה לי שלא יעבוד על מחיצה מוגנת , אף פעם לא ניסיתי . 

https://www.seagate.com/em/en/support/kb/how-to-diskpart-eraseclean-a-drive-through-the-command-prompt-005929en/

אני בוחר דיסק, בודק כמה מחיצות יש עליו  ואז בוחר מחיצה אחרונה ואז מוחק עם override .

חו"ח  עם חץ למעלה בסדר יורד של המחיצות עד 1 . 

נערך על-ידי yoavke
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...