אפשר לגלוש באינטרנט מהמחשב בלי נתב? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר לגלוש באינטרנט מהמחשב בלי נתב?

The incredible
 Share

Recommended Posts

האם אפשר לגלוש באינטרנט מהמחשב בלי ראוטר או מודם על ללא כבל אני יודע שכן אבל לא מצליח לא מציג לי בכלל זמינות ויש אלחוטיות אלחוטיות באזור שלי עזרה בבקשה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות אבל אני חושב שאתה צריך לקנות מבזק איזה שירות מסויים שייתן לך להתחבר לרשת שלהם בכל מקום

או שפשוט לחפש בווייפיי ללא סיסמה

https://sm.bezeq.co.il/Product/23

או שאתה יכול לקנות מתאם רשת ואז להאריך אותו בעזרת כבל בשביל למצוא רחוקות יותר

תנסה להזיז את הנייד למקומות שונות בבית או באזור שלך

נערך על-ידי נדבמן
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של נדבמן

יש אפשרות אבל אני חושב שאתה צריך לקנות מבזק איזה שירות מסויים שייתן לך להתחבר לרשת שלהם בכל מקום

אחי אני יש לי לגלוש עליו פשוט לא מוצא אותו וזה לא מכל מקום מהמחשב מה זאת אומרת לא צריך לקנות כלום אני יודע שזה יתאפשר לי בכל אופן עוד תשובות? ומה קשור אם אני לא בבזק ? הרשת היא על משהו אחר אני פשוט לא מוצא ככה לא יודע למה 

נערך על-ידי The incredible
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של נדבמן

או שפשוט לחפש בווייפיי רשתות ללא סיסמה

https://sm.bezeq.co.il/Product/23

או שאתה יכול לקנות מתאם רשת אלחוטי ואז להאריך אותו בעזרת כבל בשביל למצוא רשתות רחוקות יותר

תנסה להזיז את הנייד למקומות שונות בבית או באזור שלך

למה חשבת שזה מחשב נייד מחשב רגיל נייח ואני לא מזהה שום רשתות קח בחשבון שלא הדלקתי אותו הרבה מאוד זמן להאריך את מה בעזרת כבל אתה לא הבנת אני אין לי בבית שלי ביתי אין לי בבית גולש על מישהו הבנת דרך הטלפון עובד דרך המחשב לא מזהה בכלל מה צריך לקנות ולמה למה זה לא עובד לי ככה יש כרטיס בוודאות במחשב 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה זו השאלה המוזרה הזו?

מצד אחד אתה טוען שאתה מחפש רשתות של מישהו אחר (שכן?) מצד שני טוען שכרגע אתה לא רואה שום אלא אם אתה מפעיל נקודת גישה  בטלפון.

איך אתה מצפה שלמישהו מאיתנו יהיה מושג מה קורה עם הרשת המשדרת אם היא לא נמצאת אצלך בבית?

אולי השכן החליף לחלש יותר והאות לא מגיע אליך? אולי הזיז את הנתב לתוך הממד? אולי בכלל עבר דירה? (הבנת את הרעיון אני מניח)

השאלה שלך לא רלוונטית, אם אתה קולט את הנקודה החמה שאתה פותח מהטלפון הכל תקין אצלך במחשב.

נערך על-ידי yotam.m
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yotam.m

לא הבנתי מה זו השאלה המוזרה הזו?

מצד אחד אתה טוען שאתה מחפש רשתות של מישהו אחר (שכן?) מצד שני טוען שכרגע אתה לא רואה שום רשת אלא אם אתה מפעיל נקודת גישה  בטלפון.

איך אתה מצפה שלמישהו מאיתנו יהיה מושג מה קורה עם הרשת המשדרת אם היא לא נמצאת אצלך בבית?

אולי השכן החליף נתב לחלש יותר והאות לא מגיע אליך? אולי הזיז את הנתב לתוך הממד? אולי בכלל עבר דירה? (הבנת את הרעיון אני מניח)

השאלה שלך לא רלוונטית, אם אתה קולט את הנקודה החמה שאתה פותח מהטלפון הכל תקין אצלך במחשב.

אולי תפעיל את המוח שלך לא יזיק לשם שינוי ואתה בעצמך מוזר אין שום דבר מוזר בשאלה שלי 

מציע לך לחשוב קצת לא הרבה אני יודע שקשה לך אל תחשוב יותר מדי שלא תעשה נזק למוח 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך מתאם רשת , לרוב הנייחים אין כרטיס רשת כמו במחשב לכן אתה צריך לחבר חיצוני, קח בחשבון שלא בטוח שהוא יקלוט אם הרשת של השכן. 

תחפש בגוגל 
מתאם רשת אלחוטי TP-Link TL-WN821N nMax 300Mbps

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אלי ירדני

מתאם רשת אלחוטי TP-Link TL-WN821N nMax USB 300Mbps

יש לי בדיוק כזה. אחרי שדרוג לWin10 2004 התחיל לקרטע (הרבה ניתוקים, ולוקח לו המון זמן להתחבר אחרי sleep או idle ארוך). לא יודע אם הכרטיס נדפק, או הדרייבר דפוק ולא עובד טוב עם גרסאות חדשות של 10 או שיש בעיה אחרת במחשב. במחשב אחר עם Win11 לא נתקלתי בבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...