(שוב...) המלצה לכונן קשיח חיצוני - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

(שוב...) המלצה לכונן קשיח חיצוני

haim_egm
 Share

Recommended Posts

קניתי לפני כשנה פאספורט של 5 טרה מאמזון, הוא משמש להעברת/ניגון סרטי בין ה למחשבים אחרים בבית כך שהמהירות פחות קריטית. הוא נפל לי (פיזית) פעמיים שלוש עד עכשיו אבל המשיך לתפקד. אתמול באמצע העתקה הוא פשוט נתקע וכשהעברתי אותו בין מחשבים הוא זוהה כדיסק כלשהו לא הייתה גישה אילו. השארתי אותו במקפיא במשך הלילה ואבדוק ביום בערב אם הוא חזר לעצמו...

בכל מקרה, הנסיון שלי עם סדרת הפאספורט של WD מראה כי רובם שורדים כשנה (היו לי כבר כמה) כך שאני מחפש דיסק חיצוני מומלץ מבחינת איכות/ביצועים במחיר של כ 50$ באמאזון. הנפח הרצוי הוא לפחות 1 טרה אך אשמח ליותר, בזמנו ראיתי כאן כמה אבל הם כבר לא רלוונטיים...

אשמח להמלצה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Always try to buy gadgets in person. It's a best advice ive got and im sharing it to you.

I try to get it from a store nearby my house. i learnt this by save from tiktok. he gave me a real good advice.

נערך על-ידי Abby065
Wanted to add more specific information to help out
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק שאתה אומר את זה אבל גם הוא התקלקל...

קניתי כרטיס זיכרון של 256 ג'יגה (בטעות, הזמנתי כרטיס SD במקום מיקרו SD..) והשתמשתי בו עם מתאם כדיסק-און-קי. זמן קצר אחרי שהדיסק הפסיק לעבוד גם הוא הפסיק. בדקתי על שני מחשבים ושניהם הוא מופיע עם גודל 0 ולא ניתן לפרמט אותו. 

ד"א, איך לעזאזל אני מחזיר אותו לאמאזון או יוצר קשר עם המוכר? הרבה זמן לא קניתי באמזון ומשום מה אני לא מוצא אופצייה לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה?

בכל מקרה מדובר כאן על תקלה שקרתה אחרי פחות מחודש של שימוש, ממש לא מתקבל על הדעת.

בכל מקרה אשמח להמלצה לדיסק חיצוני מומלץ מבחינת איכות/ביצועים במחיר של כ 50$ באמאזון.

וגם לעיצה למי/איך אני פונה בענין הכרטיס הדפוק. ההחלטה לקנות דוקא מאמזון הייתה בעיקרה כי ציפיתי לשירות/אחריות, היה ניתן לרכוש את אותו כרטיס בזול יותר בעלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...