הוספת מתאם לטלוויזיה חכמה לחיבור וויפיי בתקן 802.1ac - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת מתאם לטלוויזיה חכמה לחיבור וויפיי בתקן 802.1ac

Ronen Avez
 Share

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין לקנות חכמה והיה חשוב לי לבדוק את חיבור ה wifi  הקיים אצלה מכיוון שאין לי אפשרות לחיבור ישיר של כבל .

זה עוד לא וודאי אבל נראה שבטלוויזיה קיים חיבור של 802.11n בלבד ולא 802.1ac  המהיר יותר כמו שהבנתי.

השאלה היא האם אפשר להוסיף לטלוויזיה מתאם רשת בסגנון הזה - https://ksp.co.il/web/item/110317 ואז למעשה זה ייתן לי פיתרון?

במידה ולא אשמח להבין מה כן יכול לעזור מכיוון שאני לא רוצה שיהיו לי הפרעות בחיבור ובשידור באופן רציף.

אשמח מאוד לתשובה או המצה על פתרון חלופי.

תודה רונן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי תודה על התשובה, 

אני אכן לא יודע עם N מספיק ולכן השאלה , חשבתי ללכת על בטוח ולנסות להוסיף מתאם עם תקן AC.. 

בקשר למרחק של הראוטר - הראוטר בחדר ליד במרחק 4 מטר בערך עם קיר שמפריד ביניהם. זה נראה לך סביר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר כן, אידאלי - לא.

אבל קודם תפעיל את הדברים ותראה מה ואיך הולך.

חבל לבנות הררי תילים כשבסוף בהחלט יכול להיות

שהכל יעבוד טוב כפי שהוא.

כלל לא בטוח שעם מתאם מהסוג שבקישור הדברים יהיו טובים יותר.

תחשוב חיובי  ...  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שיהיה ברור, אלא אם כתוב במפורש אחרת בהוראות של הטלויזיה מתאם רשת לא יעבוד. כניסות ה- בטלוויזיות משמשות רק כדי לחבר התקני אכסון ולקרוא מהם קבצי מדיה. בטלויזיה לא מותקנים דריברים שיודעים להשתמש בהתקני מסוגים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

רק שיהיה ברור, אלא אם כתוב במפורש אחרת בהוראות של הטלויזיה מתאם רשת USB לא יעבוד. כניסות ה-USB בטלוויזיות משמשות רק כדי לחבר התקני אכסון ולקרוא מהם קבצי מדיה. בטלויזיה לא מותקנים דריברים שיודעים להשתמש בהתקני USB מסוגים אחרים.

זה לא נכון ובטלוויזיות אנדואיד רבות אפשר לחבר ל- USB3.0 מתאם לרשת קווית שיהיה מהיר יותר מזה שמובנה (בד"כ המובנה הוא של 100 מגה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...