שאלה לגבי הוספת RAM למערכת קיימת - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי הוספת RAM למערכת קיימת

Faruk Faruk
 Share

Recommended Posts

שלום רב,

חג פסח שמח לכולם.

שאלתי היא כזו,

ברשותי קיימת המערכת והשאלה הבאה:

1. האם אני יכול לבד להזמין ופשוט לחבר סט נוסף של מאותו המק"ט (8GBX2) וזה יעבוד? בחברה שקניתי ממנה את המחשב אמרו לי שלא בטוח שזה יעבוד ושצריך להביא את המחשב למעבדה,  מה רמת הביטחון שאצליח לעשות את זה לבד ולא אניח את כספי על קרן הצבי?
2. משחה טרמית, מה הכי מומלץ למעבד שיש לי מבחינת אורך זמן ואמינות (שאכן יעשה את העבודה) וממה להמנע?

3. תודה רבה מראש

- הסיבה שאני מעוניין להוסיף זה מכיוון שלפעמים בזמן WT אני חווה תקיעות קטנות ומעצבנות וגם ירד המחיר בחצי :) 

- למי שרוצה לשאול בחזרה מוזמן

WhatsApp Image 2022-04-16 at 11.29.49.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הדגם של הלוח יש לך 4 סלוטים לזכרונות.

אם תזמין זוג נוסף של מאותו הסוג לא אמורה להיות לך בעיה, פשוט לפתוח את המחשב, להכניס את הזיכרון בסלוטים הנוספים וזהו.

רק תוודא שהזכרונות באמת מאותו המק"ט, אם תביא זוג שונה עלולה להיות בעיית תאימות (פשוט צריך לבדוק מראש).

אני לא בטוח מה זה WT, אבל לא בהכרח שהתקיעות הן בעיה של .

המחשב מורכב או שאתה מרכיב עכשיו?

משחה תרמית מתייבשת בערך ב- 4-5 שנים, אם הטמפרטורה של המעבד במאמץ תקינה, כנראה שלא צריך להחליף.

בכל מקרה, כל משחה טובה בסגנון mx4 תעשה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי לך, תודה על המענה המהיר.

כן המחשב מורכב וכבר עובד קרוב לשנה - WT = War Thunder..

בגדול, אם אזמין דרך האתר את אותו המודל אני לא רואה הבדל מבחינת המק"ט במפרט למה שרשום באתר,

אם כך אז שאזמין את שתי הציפורים במכה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המק"ט זהה אז אתה יכול להזמין וזה אמור להיות בסדר.

אם המחשב הורכב לפני פחות מ4-5 שנים, לא הייתי נוגע במשחה הטרמית.

צריך טיפה מיומנות והיכרות בשביל להחליף, צריך לדעת איך לפתוח את הקירור שבדר"כ מגיע עם תושבת אחורית, וצריך לדעת בדיוק כמה משחה טרמית לשים ובאיזה צורה. לא מסובך אבל דורש ידע מינימלי (אתה יכול למצוא מדריכים מסודרים ביוטיוב, זה לא טילים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tomerb1

אם המק"ט זהה אז אתה יכול להזמין וזה אמור להיות בסדר.

אם המחשב הורכב לפני פחות מ4-5 שנים, לא הייתי נוגע במשחה הטרמית.

צריך טיפה מיומנות והיכרות בשביל להחליף, צריך לדעת איך לפתוח את הקירור שבדר"כ מגיע עם תושבת אחורית, וצריך לדעת בדיוק כמה משחה טרמית לשים ובאיזה צורה. לא מסובך אבל דורש ידע מינימלי (אתה יכול למצוא מדריכים מסודרים ביוטיוב, זה לא מדע טילים)

גם אם המק"ט לא זהה רק לעיתים מאד נדירות זה יפריע כל עוד מריצים את כל המודולים במהירות של האיטי ביותר(בדרך כלל אם תהיה בעיה היא תהיה מרעש בלוח האם וללא קשר לזכרונות).

צריך רק לדעת מה המינימום שצריך לשים, אם אתה שם יותר מדי או בצורה אחת או שניה זה לא משנה כלום חוץ מכמות המשחה שתצטרך לנקות פעם הבאה שאתה מחליף משחה, מה שכן אחריי פחות משנה אין צורך להחליף משחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...