רשת אלחוטית בחצר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת אלחוטית בחצר

Yuval Perlmutter
 Share

Recommended Posts

מומחים יקרים,

ברשותי חצר בת כדונם וחצי ובה שני בתים.

הראוטר שלי נמצא באחד הבתים בקצה השטח.

אני רוצה קליטת Wifi בכל רחבי השטח ובבתים.

מה האפשרות הטובה ביותר שלי?

תודה מראש

נערך על-ידי Yuval Perlmutter
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחלק את התשובה ל -3:

1. הדרך הנכונה ביותר תהיה לפרוס כבל לכמה נקודות בגינה ועוד נקודה אחת בבית המרוחק. אם מעשי או לא מעשי? ללא שרטוט מדויק או תרשים ברור של איך זה נראה והבנה של תוואי השטח אי אפשר באמת לעזור\לענות לך על השאלה הזו.

2. Mesh הוא פתרון נחמד אך הוא לא קסם. יש צורך בעוצמת קליטה תקינה ומספקת בנקודת הקצה על מנת שהיא תוכל להגביר את האות, בנוסף דיברת על הצורך בקליטה ב -2 הבתים מה שאומר כנראה 2 נקודות קצה ובנוסף קליטה גם בחוץ (שזו יכולה להיות בעיה במידה ואין איפה להסתיר נקודה 3 מפני גשם וגם אבק ולחות). לכן נשמע ש -3 נקודות יכולות לכסות שטח כזה אבל זהו כמובן הימור בלי לדעת לפחות מרחקים בין הנקודות.

3. אם הלכת לבסוף על מערכת Mesh (נגיד 3 נקודות קצה) המחיר מתחיל מסביבות 600-650 למערכת מדור 1 "אחורה" - AC ועד לכמה אלפים למערכות AX מודרניות וחזקות, עניין התקציב הוא בהחלט בחירה שלך בלבד ונובע גם מהצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, הכל תלוי בתקציב.

יש מערכות "low level" כמו ה Deco x20 כ-1200 שח לשלישייה (גם x60 שלהם עונה על ההגדרה הזו בתוספת לא גדולה למחיר ועם תקן AX מהיר יותר).

בתקציב גבוה יותר אפשר לכוון ל-ZenWIFI XT8 למשל (כבר מעל 2000 שח לזוג) ועד ה Netgear Orbi (כבר קרוב מאוד ל-4000 ל-3 יחידות)

בהנחה והתקציב שלך לא פרימיום הייתי מכוון ל-x60 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...