רכישת כרטיס מסך עכשיו? לחכות? לחכות לדור הבא? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת כרטיס מסך עכשיו? לחכות? לחכות לדור הבא?

VGFreak
 Share

Recommended Posts

עוד שניה יוצאת סדרה 4000 ואני עדיין עם 1060...

אני מעוניין בכרטיס 1440p אז נראה ש 3060TI הוא כיום האופציה הטובה ביותר.

העניין הוא שבארץ הוא עולה לפחות 3000 שח.

כולם מדברים על ירידת מחירים, אבל מה שאני רואה בפועל זו ירידה מינורית למדי במיוחד בארץ.

בניואג מצאתי MSI VENTUS ב 2300 שח שזה מחיר שמתקרב לסביר. אבל זה כרטיס בינוני מאד עם שני מאווררים בלבד, רק אחד ובלי אחריות.

דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקריפטו גרם לטרללת בעולם כרטיסי המסך. חוסר היציבות הבינלאומית לא תורם. אם אתה רוצה כרטיס מסך חדש וחזק עכשיו - תתרגל לשלם מחירים מופקעים. מה יקרה בעוד כמה חודשים, שנה, שנתיים? הנבואה אתה יודע למי ניתנה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של VGFreak

עוד שניה יוצאת סדרה 4000 ואני עדיין עם 1060...

אני מעוניין בכרטיס 1440p אז נראה ש 3060TI הוא כיום האופציה הטובה ביותר.

העניין הוא שבארץ הוא עולה לפחות 3000 שח.

כולם מדברים על ירידת מחירים, אבל מה שאני רואה בפועל זו ירידה מינורית למדי במיוחד בארץ.

בניואג מצאתי MSI VENTUS ב 2300 שח שזה מחיר שמתקרב לסביר. אבל זה כרטיס בינוני מאד עם שני מאווררים בלבד, רק HDMI אחד ובלי אחריות.

דעתכם?

זה מאד תלוי בהאם אתה חייב עכשיו או לא, לפני שבוע היה 3070TI של עם אחריות בינלאומית בניואג בקצת מתחת ל3000 ולדעתי זאת העסקה הכי טובה שהיתה בזמן האחרון.
בעיקרון באזור ספטמבר אמור לצאת הדור הבא, אבל זה לא אומר שתוכל להשיג אותו בחצי שנה+ שתבוא אחר כך.

יכול להיות שהכי חכם יהיה לחכות קצת לפני ספטמבר ולקנות כרטיס מדור 3000 ביד שניה.
אם אתה נעול על 3060TI ואחריות חשובה לך הייתי מסתכל מדי פעם בניואג על כרטיסים של בלבד ולחכות שיופיע(זה 2200~).
בזמן האחרון אני מעדכן דיון פה שיש מחירים מעניינים לכל מיני כרטיסים בניואג, אתה יכול לשים שם עוקב ושאני רואה משהו מעניין אני מעדכן שם.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

לא ברור מה קורה עכשיו עם המלחמה ועלויות השילוח שעלו במאות אחוזים עקב עליית הנפט והעומסים בנמלים.
אפשר לקוות שהירידות יחזרו, אבל כרגע יש קיפאון ו\או עלייה קלה מאד.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...