שולחנות עבודה בעלי רזולוציה שונה במסך אחד ל WIN7/10 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שולחנות עבודה בעלי רזולוציה שונה במסך אחד ל WIN7/10

haim_egm
 Share

Recommended Posts

חיפשתי בגוגל אבל אני מוצא רק תוצאות המתייחסות לשני מוניטורים שונים עם רזולוציה שונה.

יש לי חתיכת בעייה עם התצוגה של WIN10/7 לתוכנות שגודל הפונט שלהן הוגדר כ DPI ולא כייחסי לגודל המסך. בזמן שעובדים ברזולוציה של האותיות כל כך קטנות שפשוט צריך לתקוע את האף במסך כדי לזהות אותן, הקטנת הרזולוצייה ל HD מחזירה אותן לגודל נסבל ומאפשרת קריאה.

מכיון שקשה לשנות את הרזולוצייה שוב ושוב במעבר בין הייתי שמח להגדרת מספר שולחנות עבודה בעלי רזולוציה שונה כך שלתוכנות הבעייתיות אשתמש בשולחן עבודה ברזולוציית HD ובו בזמן אוכל להריץ את שאר האפליקציות ברזולוצייה הרגילה בשולחן העבודה המוגדר כברירת מחדל.

מישהו מכיר משהו שכזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אך זה בדיוק מה שלא חיפשתי😁

יש לי כרגע מסך אחד (43" ברזולוצית ...) ותו לא. אשמח לאפשרות לשנות את הרזולוציה בלחיצת כפתור או במעבר בין שולחנות עבודה.

יש לי רעיון למשהו שאולי יתאים. יש לי שני , אחד 1070 והשני במעבד. אולי יהיה אפשר להריץ את אותו מסך על שניהם במקביל, לחבר את שניהם למוניטור ולשלוח פקודה (מהאפילקציית מסך) להחלפה בין הכניסות. נראה אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אנסה.

מה שהיה יכול להיות נחמד הוא ששינוי הרזולוציה היה מתבצע אוטומטית במעבר בין אפליקציות. (ה Logitech Software למשל משנה את כפתורי המקרו בעכבר/לוח מקשים במזן מעבר בין אפליקציות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...