לא מצליח להתחבר להתקני בלוטות' - בקשה לעזרה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להתחבר להתקני בלוטות' - בקשה לעזרה

Yossi22
 Share

Recommended Posts

בשני מחשבים נייחים ששניהם מריצים 10, אני לא מצליח להתחבר להתקני בלוטות' שמשויכים כבר במחשבים, וגם להסיר אותם מהרשימה אני לא מצליח. מה שעשיתי עד עכשיו זה להריץ את התוכנה CCLEANER + ADVANCED SYSTEM CARE, ניסיתי להפעיל מחדש את ה-SERVICE שנקרא 

Enable Device Association

והרצתי את הבדיקה SFC /SCANNOW בחלון CMD וזה גם לא עזר. אשמח לעזרה, תודה

עדכון: זה רושם לי "That didn't work. Make sure your device is still discoverable, then try again"

נערך על-ידי Yossi22
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• Yossi22 changed the title to לא מצליח להתחבר להתקני בלוטות' - בקשה לעזרה
ציטוט של Yossi22

בשני מחשבים נייחים ששניהם מריצים ווינדוס 10, אני לא מצליח להתחבר להתקני בלוטות' שמשויכים כבר במחשבים, וגם להסיר אותם מהרשימה אני לא מצליח. מה שעשיתי עד עכשיו זה להריץ את התוכנה CCLEANER + ADVANCED SYSTEM CARE, ניסיתי להפעיל מחדש את ה-SERVICE שנקרא 

Enable Device Association

והרצתי את הבדיקה SFC /SCANNOW בחלון CMD וזה גם לא עזר. אשמח לעזרה, תודה

עדכון: זה רושם לי "That didn't work. Make sure your Bluetooth device is still discoverable, then try again"

הייתי ממליץ לגרום למכשירים ולמחשב או קודם רק למחשב לשכוח את ההתקנים שאתה מנסה לחבר ולנסות שוב או לנתק את הBT מהמחשב ב device management ולהפעילו מחדש אולי בתור שלב אחד לפני הסרת הרשומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...