למסך מחשב לוקח זמן להתעורר - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למסך מחשב לוקח זמן להתעורר

ariel007
 Share

Recommended Posts

שלום,

יש לי מסך מחשב ישן  יחסית 22" של LG. המסך היה מחובר תמיד בחיבור DVI, אבל לאחרונה החלפתי מחשב והמסך מחובר בחיבור . הבעייה שכל פעם אם המסך נכבה לפי ההגדרות בצריכת חשמל, יש צליל מהמחשב כמו של ניתוק התקן. כשהמסך נדלק מחדש יש צליל כמו חיבור התקן ולמסך לוקח כ-10 שניות להתעורר. זה קורה גם בהתעוררות ממצב שינה. מה אפשר לעשות? זה קשור בחיבור HDMI?

תודה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

אני הייתי מנסה לבדוק עם מסך אחר - מנסה לחבר ליציאה אחרת.

מחבר את המסך ל-DVI ורואה אם יש שינוי כלשהו בזמן העלייה של המסך.

זה יכול להיות משהו במסך ויכול להיות משהו בכרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למחשב יש יציאות , Display Port ו-VGA. במסך יש כניסות , DVI ו-VGA. לא ניסיתי לחבר בחיבור VGA  כי זה נראה שיהיה פחות איכותי, לא ככה? כרגע המסך מחובר מיציאת של המחשב עם מתאם ל-DVI של המסך, ולוקח הרבה זמן יחסית ביציאה ממצב שינה עד שמופיעה תצוגה על המסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של aviv00

הכרטיס מסך אולי יש עידכון קשוחה

הכרטיס מסך הוא 730, מובנה במעבד שהוא i5 12400

מה שמעצבן אותי הוא שהמסך היה מחובר למחשב הקודם בן 8 שנים ויציאה ממצב שינה הייתה לוקחת שניות בודדות, ועכשיו במחשב החדש לוקח לו כמעט רבע דקה לצאת ממצב שינה ועד שמופיעה תצוגה על המסך

נערך על-ידי ariel007
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

דבר נוסף, זה שיכול להיות שהמחשב בעצם טוען מהכונן אחסון בחזרה את הנתונים לזיכרון ה-RAM

חשבתי על זה, אבל במצב שינה S3 הנתונים לא אמורים להישאר ב-RAM? הם צריכים להיטען מחדש? אם זה ככה אז נראה שאין מה לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכנתי בסוף את הביוס לביוס האחרון וגם את כל הדרייברים, והבעייה עדיין לא נפתרה.

דיברתי עם התמיכה של והם הציעו כמוצא אחרון להחליף את הלוח אם. יכול להיות שמשהו דפוק בו ושזה יתבטא רק בזמן ארוך ליציאה ממצב שינה? אם הוא לא תקין זה אמור היה להתבטא בעוד דברים. לא בא לי בשביל דבר כזה לשלוח את המחשב לתיקון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...