שאלה לגבי סיבים אופטיים - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי סיבים אופטיים

iveco
 Share

Recommended Posts

ציטוט של yotam.m

כן, בהנחה ותיקח נתב שתומך ב-1000 ולא ב-100

וכן, ממילא לא תצא החוצה לרשת במהירות גבוהה יותר מהסכם ההתקשרות שלך ושל הספק קרי 1Gb במקרה של סיבים.

ואתה אומר גם שאם אני לוקח חבילה סיבים 300 מגה והיציאות של הראוטר 10/100 וב WIFI הוא תומך 300 מגה אני לא אקבל 300 נכון ? הראוטר ישאר מוגבל ל 100 ? או שה WIFI בכל זאת יתן 250 ? 200 ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוחחתי עם מנהל הוא הסביר לי שאם ה WAN תומך ב 10/100 והראוטר ב WIFI ב 300 אז גם אם החבילה שלי זה 300 מגה ביט אני אקבל 100 ב WIFI ו 300 אני אקבל רק בין המחשבים בתוך הרשת וגם זה יהיה נס . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצוין. נראה שענית לעצמך בעזרת מישהו נוסף (זה בסדר גמור לא לסמוך על חוות הדעת הראשונה שאתה מקבל)

אם כי גם התשובה הזו לא נכונה, או שלא הבנת אותו נכון.

עכשיו אני ממליץ להפסיק להתעסק בהמון מידע טכני שלא לצורך ובעיקר מסבך אותך ולחפש שיענה על הדרישות שלך (כן, 1Gb) ולא לנסות לחסוך כמה שקלים על המוצר ש"מנהל" לך את כל הרשת בבית.

נערך על-ידי yotam.m
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yotam.m

מצוין. נראה שענית לעצמך בעזרת מישהו נוסף (זה בסדר גמור לא לסמוך על חוות הדעת הראשונה שאתה מקבל)

אם כי גם התשובה הזו לא נכונה, או שלא הבנת אותו נכון.

עכשיו אני ממליץ להפסיק להתעסק בהמון מידע טכני שלא לצורך ובעיקר מסבך אותך ולחפש נתב שיענה על הדרישות שלך (כן, 1Gb) ולא לנסות לחסוך כמה שקלים על המוצר ש"מנהל" לך את כל הרשת בבית.

עוד שאלה :

ראיתי בחנות ראוטר סלולרי וואיי דור 4 עם יציאה אחת של גיגה ביט ופס רוחב 150 מגה ביט ( דרך ה WIFI מהירות בתוך הרשת ) , לא הבנתי בשביל מה שמו שם יציאה של גיגה ביט ? ממילא דור רביעי בקושי מוציא 40 מגה מה ההיגיון ? זה אחד , שניים יש שם יציאה של RJ11 יציאה טלפונית ו RJ11 זה יציאה אנלוגית של איך זה עובד דרך האינטרנט ? תודה למי שעונה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מניח שהנתב יכול להיות גם קווי ואז אין משמעות למודם הסלולארי.

2. נראה שלנתב הזה יש גם מודם סטנדרטי ולכן מגיע עם כניסה של RJ11 (שוב, במידה והוא ישמש כנתב קווי ולא כזה שמחובר רק דרך 4G)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yotam.m

1. מניח שהנתב יכול להיות גם קווי ואז אין משמעות למודם הסלולארי.

2. נראה שלנתב הזה יש גם מודם סטנדרטי ולכן מגיע עם כניסה של RJ11 (שוב, במידה והוא ישמש כנתב קווי ולא כזה שמחובר רק דרך 4G)

הנתב הוא סלולרי בלבד רשום שהוא תומך דור 4 , וה RJ11 מיועד להוצאה של שיחות טלפון מהסים זה לא תומך תשתית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשת קווית עובדת על full duplex . 

רשת אלחוטית עובדת על half duplex. ( למעט AX שממש אבל ממש לא רלוונטית ולא בתקציב שלך ומחייבת עבודה אורגנית של AX בלבד ) 

רק העניין הזה , אומר שרשת קווית של 100 נותנת ביצועים עדיפים על אלחוטית של 300 וגם של 450 . 

בדקה  2:06 יש את ההמחשה הכי ברורה  , אם השאר לא ברורות . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...