עליית מחיר באמזון - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עליית מחיר באמזון

iSolt
 Share

Recommended Posts

המחירים באמזון משתנים כל הזמן, גם עלויות השילוח משתנות לפעמים אפילו כמה פעמים ביום(מוצר יכול להיות במשלוח חינם, משלוח ב10$ ומשלוח ב25$ באותו יום ממש[מניסיון אישי עם 280MM של EVGA])

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

המחירים באמזון משתנים כל הזמן, גם עלויות השילוח משתנות לפעמים אפילו כמה פעמים ביום(מוצר יכול להיות במשלוח חינם, משלוח ב10$ ומשלוח ב25$ באותו יום ממש[מניסיון אישי עם קירור 280MM של EVGA])

אז לא יבטלו לי תהזמנה? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של iSolt

אז לא יבטלו לי תהזמנה? 

אני לא שמעתי על מקרה כזה וקשה לי להאמין.
אתה גם יכול לראות שהמחיר של הזיכרון הזה מאד לא יציבimage.png.3539f09e5a5037138b0aaffbf69d04d5.png

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמזון זה שוק, לא חנות, יכול להיות שקנית ממוכר מסויים וזה היה האחרון שהיה לו במלאי ועכשיו זה מציג קניה ממוכר אחר שמציע במחיר משלו.

לא הייתי מצפה שיבטלו לך את ההזמנה.

נערך על-ידי etal
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמאזון לא ידועה בביטול הזמנות. מי שעוקב אחרי מחירים של מוצרים מסוימים יודע לפעמים נפתחים הזדמנות למחירים נמוכים שיכולים רק בתוך מספר שעות לעלות בחזרה. הזמנתי מסוים לא מזמן ותוך 5 שעות המחיר שלו קפץ ב-15 דולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אמאזון לא ידועה בביטול הזמנות. מי שעוקב אחרי מחירים של מוצרים מסוימים יודע לפעמים נפתחים חלונות הזדמנות למחירים נמוכים שיכולים רק בתוך מספר שעות לעלות בחזרה. הזמנתי לוח אם מסוים לא מזמן ותוך 5 שעות המחיר שלו קפץ ב-15 דולר

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...