שדרוג מחשב ישן (לוח אם) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מחשב ישן (לוח אם)

HUJTH
 Share

Recommended Posts

היי חברים, מקווה ששלומכם טוב.

אז יש לי מחשב ישן מלפני חמש שנים ואני מבין שבקרוב אצטרך לרכוש מחשב חדש אבל לבינתיים הוא עובד סבבה והייתי שמח לשפר אותו קצת אם זה אפשרי שיהיה 2 מחשבים.

צירפתי תמונה עם מפרט של המחשב שרכשתי אותו.

מאז הרכישה הספקתי לשדרג את הזיכרון ל-16GB ורכשתי כונן שגם שיפר את המהירות ונמנעתי די הרבה זמן מלעדכן את כי שאני מעדכן לגרסה ישנה יותר זה מתחיל לעבוד קצת יותר לאט עם תוכנות עריכה קצת יותר כבודות.

האם יעזור לי לשדרג מעבד על מנת שהוא יעבוד קצת יותר מהר גם עם השידרוג של לגרסה חדשה יותר? או שהמחשב כבר אבוד?

ובמידה ושדרוג מעבד יסגור פינה אשמח להמלצה על מעבד שיעבוד בצורה טובה עם המפרט הקיים ויתאים ללוח האם.

תודה רבה,

Untitled-3.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המעבד המחשב כבר בן 7 שנים וחוץ מזכרון ו- שכבר שדרגת אין פה מה לשפר בלי להחליף הכל.

אי אפשר לשים מעבד חדש יותר על הלוח הזה, המקסימום זה לעלות מ-i5 ל-i7 של אותו דור רביעי ישן, לדעתי לא שווה את המאמץ. כמחשב לאינטרנט וקצת הוא יכול להמשיך לסחוב, להתאים אותו לחלונות 11 אי אפשר, בעתיד תמיד אפשר להתקין עליו איזה או chromeos שדורשים פחות משאבים ולהמשיך להשתמש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

לפי המעבד המחשב כבר בן 7 שנים וחוץ מזכרון ו-SSD שכבר שדרגת אין פה מה לשפר בלי להחליף הכל.

אי אפשר לשים מעבד חדש יותר על הלוח הזה, המקסימום זה לעלות מ-i5 ל-i7 של אותו דור רביעי ישן, לדעתי לא שווה את המאמץ. כמחשב לאינטרנט וקצת אופיס הוא יכול להמשיך לסחוב, להתאים אותו לחלונות 11 אי אפשר, בעתיד תמיד אפשר להתקין עליו איזה לינוקס או chromeos שדורשים פחות משאבים ולהמשיך להשתמש בו.

קיבלתי, תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב הזה באופן כללי מאוד מאוד ישן, הוא בן 10 לפחות.

במקרה הזה אין טעם לשדרג רכיב ספציפי כי השאר לא יעמדו בסטנדרט.

הייתי מציע לך לחסוך ולקנות מחשב חדש לגמרי כשיתאפשר, אפשר לשמור את הSSD אם בא לך אבל כל השאר הייתי מעיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...