2 שאלות (פרקטיות) לגבי התקנת סיבים אופטיים בבית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 שאלות (פרקטיות) לגבי התקנת סיבים אופטיים בבית

איתי סיטבון
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם!

אני שבוע הבא אמור לעבור לסיבים אופטטים.

ורצוני לשאול,

1. האם אוכל להתקין את הסיבים בחדר שבו המחשב הנייח שלי?

2. האם עבודת הטכנאי גובלת בקידוחים וכל דבר שגורם לכלוך בבית, או עבודה נקייה היא?

תודה רבה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אף אחד מהם לא עושה את זה, יש להם נוהל מאוד ברור ומסודר, כשבאים להתקין יש להם נוהל להשחיל את הסיב מהארון בחדר המדרגות לתוך הבית עד לנקודה שהכי קרובה לארון, אם במקרה לנקודה הזאת מחובר לך הראוטר, מה טוב, אם לא, בעיה שלך.

הנקודה הכי קרובה למעשה זו הנקודה שנמצאת בסלון כי זה החדר שאמור להיות הכי קרוב לארון, לכניסה לבית, משם אם הם קצת יותר נחמדים אז הם יכולים לעשות לך מה שעשו במקרה שלי וקדחו חור והשחילו את הסיב לחדר שמאחורי הקיר של הסלון כי הם ידעו שזה פשוט לקדוח בגב הקופסא שאליה הכבל האופטי נכנס לדירה דרך התעלה בקיר מהארון בחוץ. ואז הם פשוט המשיכו אותו אל תוך החדר ששם גם ככה ישב עד היום הראוטר שלי, אבל בתאכלס הם יכלו להיות מניאקים ולהגיד לי "אנחנו לא קודחים מעבר לזה, תחבר את הראוטר שלך פה בסלון.

העבודה שלהם תלויה בגישה ובתוואי שהכבל צריך לעבור לתוך הבית, יש בתים שיותר מסובכים להתקנה יש כאלה שהיא הולכת צ'יק צ'ק, אצלי למשל הייתה בעיה שהשחילו את הכבל אבל הוא לא הגיע בהתחלה, משהו חסם את התעלה ולא הצליחו להגיע איתו עד לארון אלא מטר מהארון בתוך הקיר, אחרי כל מיני מלחמות ונסיונות בסוף הצליחו.

וכן אם הם קודחים אז כמובן שיש לכלוך וכו'...

נערך על-ידי IMPULSE
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של law89

פרטנר שמו בחדר הכי רחוק מהסלון. מאיפה אתה מביא את זה שהם באים וקובעים לך עובדה לאן זה יחובר?

זה מה שאמרו לי בפרטנר לפני שבאו להשחיל את הסיב האופטי, אני לא ממציא את זה, תתקשר אליהם ותשאל אם אתה לא מאמין לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי משכו את זה עם הכבל הקודם של hot וזה יוצא משקע בסלון(הכי קרוב לחדר מדרגות).
אצל אח שלי קדחו בקיר מהחדר מדרגות לסלון.
אצל אמא שלי זה בפורמט הישן של אנלימיטד ומגיע לה כבל שעובר מחוץ לבית לתוך הסלון.

אצל בן דוד שלי קדיחה לסלון כמו אצל אח שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המתקינים בסופו של דבר הם קבלנים שהחברה שוכרת בדרך כלל, אתה יכול ליפול על קבלן עם ראש גדול שיעביר לך לאן שתרצה, אבל מהניסיון שלי רובם רק רוצים להכניס את זה הכי מהר לבית ולהמשיך ביום שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

המתקינים בסופו של דבר הם קבלנים שהחברה שוכרת בדרך כלל, אתה יכול ליפול על קבלן עם ראש גדול שיעביר לך לאן שתרצה, אבל מהניסיון שלי רובם רק רוצים להכניס את זה הכי מהר לבית ולהמשיך ביום שלהם.

יכול להיות. שאלתי אותם מראש אם אפשר לשים באיזה חדר שארצה והם אמרו שכן.

אפשר גם להוסיף נקודה נוספת, אבל זה כבר כרוך בתשלום שאינני זוכר את סכומו.

אני חושב שזה לא חכם לשים בסלון כי הוא בדרך כלל בקצה של הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...