Lian Li DK-05F - רעיונות לגבי רכישה מחו״ל - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Lian Li DK-05F - רעיונות לגבי רכישה מחו״ל

captaincaveman
 Share

Recommended Posts

מדובר בשולחן מתכוונן שהוא גם המארז למחשב:

https://lian-li.com/product/dk-05f/

העלות שלו בערך 2000$.

מבירור שעשיתי דרך כל מיני חברות שעוזרות ברכישה מחו״ל, הכי זול שמצאתי זה 1600$ למשלוח + מיסים.

ברכישה + משלוח לארץ ישירות מ-BNH (החנות היחידה שמצאתי שעושה את זה) המשלוח יוצא באיזור 750$ ומיסים כמה שיצא פה. קשה לי להאמין שהמיסים יצאו יותר מ-850$.

החבילה שוקלת 70 קילו והמימדים הם 170-90-70 ס״מ.

אשמח לשמוע אם למישהו יש ניסיון במשלוח של חבילות גדולות לארץ.

נערך על-ידי captaincaveman
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כן הולך על זה  , אז אתה רוצה משהו שיגיע עד פתח הבית  עם ביטוח ושכל הבלאגן בדרך הוא עליהם.

מאחר וזה יותר מ1000$ זה נכנס לקטגוריה יותר בעייתית והעמילות שתשלם תהיה כמה מאות שקלים לפחות , אני חושב  שאתה לא רוצה להיות במצב שאתה זה שצריך להגיע פיזית  ולשחרר את זה מהמכס.

אז המיסים זה בטוח לא 850$  אבל זה כולל גם את הכאב ראש ( ואת הרווח שלהם ) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שילמתי הרבה פעמים עמילות בעלות של מה שציינתי, בדר"כ משתדל לשלוח עם הדואר הרגיל אם אפשר, למשל USPS, נראה שעבור משלוח בערך כמו שלך צפוי מחיר גבוהה יותר כמו שאמרו.

https://www.fdx.co.il/מכס-ומיסים/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

image.png.10d9e193a7124f09c78ff1267f0f38ad.png
זו כרגע התוכנית של המים בשולחן.
לגבי הרדיאטורים אני לא בטוח עדיין... EK אמורים לצאת עם סדרה חדשה בשבועות הקרובים. בכל מקרה לא נראה לי שאזמין את זה לפני שהשולחן יגיע אלי, אז יכול להיות שהם כבר יספיקו לשחרר אותם.

לגבי מאווררים, נראה לי שאלך על אלה של LianLi. זה יוריד את כמות הכבלים מ-28 (14 מאווררים ולכל אחד כבל רגיל וכבל RGB) ל-8 (4 קבוצות של מאווררים עם 2 כבלים כל אחת)

לשולחן תיכנס כרגע המערכת הנוכחית, אבל כשיגיע הדור הבא היא תוחלף, ובתור מערכת שניה שרת NAS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...