אתגר - שדרוג מחשב גיימינג נייח ישן ב- 4.5K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתגר - שדרוג מחשב גיימינג נייח ישן ב- 4.5K

DashCam.co.il
 Share

Recommended Posts

אהלן כולם.
יש לי מחשב גיימינג שנבנה באמצע 2015, ואני מעוניין במחשב גיימינג שיוכל להריץ משחקי top tier עם מקסימום פרטים בכמה שנים הקרובות.
אני מניח שאין הרבה מה לקחת מהמחשב הקיים חוץ מהמארז והדיסקים, ואולי את הזיכרון, סתם כדי לעלות ל- 32GB (אני מצרף את המפרט שלו למטה).
אגב, יכול להיות שבתקציב שלי לא יתקבל הבדל גדול ברמת הביצועים ממה שיש לי עכשיו (GTX 970), בטח לא הבדל ששווה 4.5K. אשמח אם תגידו לי אם זה המצב.
שאלה נוספת - האם בעקבות התמוטטות הקריפטו צפויה ירידת מחירים של GPUs, ולכן כדאי להמתין מעט עם הרכישה?
תודה רבה מראש!

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?
4,500 ש"ח. לא.

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה?
משחקים - רוצה לשחק משחקי top tier (למשל: 6, Witchr 3 וכד') עם מקסימום פרטים בכמה שנים הקרובות.
תכנות WEB, עבודה משרדית, צפייה בסרטים, עם עשרות טאבים.

3. האם יש צורך בציוד הקפי בנוסף למחשב (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ומסך)?
ללא ציוד היקפי.

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)
דיסקים, מארז (?), (???).

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב?
פעולה שקטה חשובה בהחלט.

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'?
מעדיף ללא , בוודאי אם זה מוזיל עלויות.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?
לא, רוצה להרכיב לבד.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.
לא, ואני (מוכן אפילו לטוס לאילת אם הוזלת המחיר שווה את זה).

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט מועד קצר מעת הקניה)?
שבוע - שבועיים הקרובים.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' Type-C או FireWire) או ביצוע אוברקלוקינג?
לא.

11. האם ישנו ציוד היקפי קיים שיחובר? אם כן, איזה? (תחנת עגינה אם \ מסך כזה או אחר)
שני מסכים זהים Philips 234v5Q, רזולוציה FHD @ 60 Hz כניסות VGA, , DVI.
מתכנן לקנות מסכים טובים יותר בעתיד, כנראה בהתמקדות על קצב ריענון, לא גודל או רזולוציה (מאמין שאקנה מקסימום 2K).

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:
המפרט הקיים:
CPU    i5-4460 Quad CPU - LGA1150 - 3.2 GH
Motherboard    gigabyte g1.sniper h6
Mem    Kingston Fury HX318C10FRK2/16
GPU    Gainward GeForce® GTX 970 Phantom
SSD    Kingston SHFS37A/240G 240GB
HDD    Seagate ST2000DM001 2TB
HDD    Western Digital Caviar Black WD1001FALS-00E3A0 1TB
Case    Antec P100-520W
CPU Cooler    OCZ Vendetta

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

תמכור את המחשב הקיים שלך ותוסיף את הכסף לתקציב של המפרט שאתה רוצה.
בקשר לשאלה שלך על קריפטו אני יכול להגיד לך שכל עוד אפשר לכרות אתריום וכל עוד הוא מעל 1000 לא תראה יותר מדי אנשים מוכרים את הריגים שלהם וגם אז המחיר ביד שניה אולי יירד, אבל ביד ראשונה לא בטוח שתהיה ירידה כלל וגם אם כן זה ייקח הרבה זמן.

בגדול מפרט עם 12500 ו3050 יוצא באזור ה4000 משם אתה יכול לעלות ל6600XT באזור ה5000 או 3060TI באזור ה6000.
אם תמכור את המחשב שלך תוכל לקנות מחשב עם 6600XT או 3060TI ושניהם ייתנו לך את מה שאתה מבקש.

תודה רבה!
בכמה אוכל למכור את המחשב שלי לדעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...